| Tüm Maçlar | ||
| Gent | 16 | |
| Beraberlik | 28 | |
| Anderlecht | 47 | |
| Gent Evindeki Maçlar | ||
| Gent | 12 | |
| Beraberlik | 17 | |
| Anderlecht | 16 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 |
BEL
|
04.02.2024 | MS | Anderlecht | 1 - 0 | Gent | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
BEL
|
24.11.2024 | MS | Anderlecht | 6 - 0 |
Gent
|
3 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
BEL
|
02.02.2025 | MS |
|
1 - 0 |
Anderlecht
|
1 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
BEL
|
23.04.2025 | MS | Anderlecht | 5 - 0 | Gent | 3 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
BEL
|
27.04.2025 | MS |
|
0 - 1 | Anderlecht | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
BEL
|
23.09.2025 | MS | Anderlecht | 1 - 0 | Gent | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
BEK
|
15.01.2026 | MS |
|
1 - 0 | Gent | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
BEL
|
18.01.2026 | MS | Gent | 4 - 2 | Anderlecht | 1 - 2 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
BEL
|
12.04.2026 | MS | Anderlecht | 3 - 1 | Gent | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
BEL
|
10.05.2026 | MS | Gent | 1 - 1 |
Anderlecht
|
1 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| HAZ | 18.07 | Twente | 0 - 2 | Gent |
|
| AVKL | 23.07 | LNZ Cherkasy | 0 - 0 | Gent |
|
| AVKL | 30.07 | Gent | 0 - 0 | LNZ Cherkasy |
|
| AVKL | 06.08 | Göteborg | 0 - 1 | Gent |
|
| BEL | 09.08 | Gent | 2 - 0 | Mechelen |
|
| AVKL | 13.08 | Gent | 1 - 1 | Göteborg |
|
| BEL | 16.08 | La Louvière | 1 - 2 | Gent |
|
| AVKL | 20.08 | Gent | 0 - 0 | Hibernian |
|
| AVKL | 27.08 |
|
2 - 3 | Gent |
|
| BEL | 30.08 |
|
2 - 1 |
Club Brugge
|
|
| BEL | 03.09 | Gent | v | OH Leuven | |
| BEL | 06.09 | Cercle Brugge | v | Gent | |
| BEL | 13.09 | Genk | v | Gent |
| HAZ | 15.07 | AZ Alkmaar | 0 - 1 | Anderlecht |
|
| AVL | 23.07 | Hammarby | 1 - 1 |
Anderlecht
|
|
| AVL | 30.07 | Anderlecht | 3 - 1 | Hammarby |
|
| AVL | 06.08 | PAOK | 0 - 1 | Anderlecht |
|
| BEL | 09.08 | Anderlecht | 2 - 1 |
La Louvière
|
|
| AVL | 13.08 | Anderlecht | 3 - 2 |
PAOK
|
|
| BEL | 16.08 | Waasland | 1 - 0 | Anderlecht |
|
| AVL | 20.08 |
|
0 - 3 | Anderlecht |
|
| AVL | 27.08 | Anderlecht | 3 - 0 | Kairat |
|
| BEL | 30.08 | US Gilloise | 3 - 0 | Anderlecht |
|
| BEL | 03.09 | Anderlecht | v | Kortrijk | |
| BEL | 06.09 | Anderlecht | v | Genk | |
| BEL | 11.09 | Mechelen | v | Anderlecht |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 14 | %41 | 8 | %47 |
|
| Berabere | 10 | %29 | 6 | %35 |
|
| Kaybetti | 10 | %29 | 3 | %18 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 21 | %62 | 10 | %59 |
|
| Berabere | 7 | %21 | 3 | %18 |
|
| Kaybetti | 6 | %18 | 4 | %24 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 34 | %100 | 17 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 34 | %100 | 17 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 20 | %59 | 11 | %65 |
|
| Yok | 14 | %41 | 6 | %35 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 19 | %56 | 8 | %47 |
|
| Yok | 15 | %44 | 9 | %53 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 7 | %21 | 3 | %18 |
|
| Üst | 27 | %79 | 14 | %82 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %9 | 2 | %12 |
|
| Üst | 31 | %91 | 15 | %88 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 14 | %41 | 7 | %41 |
|
| Üst | 20 | %59 | 10 | %59 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 12 | %35 | 5 | %29 |
|
| Üst | 22 | %65 | 12 | %71 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 18 | %53 | 9 | %53 |
|
| Üst | 16 | %47 | 8 | %47 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 18 | %53 | 8 | %47 |
|
| Üst | 16 | %47 | 9 | %53 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 7 | %21 | 3 | %18 |
|
| 2-3 | 11 | %32 | 6 | %35 |
|
| 4-5 | 12 | %35 | 8 | %47 |
|
| 6+ | 4 | %12 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 3 | %9 | 2 | %12 |
|
| 2-3 | 15 | %44 | 6 | %35 |
|
| 4-5 | 13 | %38 | 6 | %35 |
|
| 6+ | 3 | %9 | 3 | %18 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 15 | %44 | 8 | %47 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 10 | %29 | 6 | %35 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 9 | %26 | 3 | %17 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 15 | %44 | 4 | %23 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 7 | %20 | 3 | %17 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 12 | %35 | 10 | %58 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Genk | 34 | 73 | +36 | |
| 2 | Club Brugge | 34 | 71 | +27 | |
| 3 | Anderlecht | 34 | 70 | +37 | |
| 4 | Excelsior Mouscron | 34 | 66 | +29 | |
| 5 | Lokeren | 34 | 57 | +8 | |
| 6 | Lierse | 34 | 54 | +25 | |
| 7 | Standard Liege | 34 | 54 | +8 | |
| 8 | Gent | 34 | 52 | -4 | |
| 9 | Sint-Truiden | 34 | 51 | +6 | |
| 10 | Germinal Ekeren | 34 | 49 | +2 | |
| 11 | Zuid-West-Vlaanderen | 34 | 41 | -2 | |
| 12 | Westerlo | 34 | 40 | -6 | |
| 13 | Eendracht Aalst | 34 | 35 | -18 | |
| 14 | Sporting Charleroi | 34 | 32 | -14 | |
| 15 | Beveren | 34 | 30 | -27 | |
| 16 | Lommel | 34 | 28 | -23 | |
| 17 | Kortrijk | 34 | 25 | -32 | |
| 18 | KV Oostende | 34 | 22 | -52 | |