| Tüm Maçlar | ||
| Pecsi MFC | 6 | |
| Beraberlik | 6 | |
| Debrecen | 15 | |
| Pecsi MFC Evindeki Maçlar | ||
| Pecsi MFC | 5 | |
| Beraberlik | 5 | |
| Debrecen | 4 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/2012 |
MAC
|
12.05.2012 | MS | Debrecen | 4 - 0 | Pecsi MSC | 3 - 0 | ||||||||||||
| 2012/2013 |
MAC
|
18.08.2012 | MS | Pecsi MSC | 2 - 3 | Debrecen | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2012/2013 |
MAC
|
10.03.2013 | MS | Debrecen | 4 - 1 |
Pecsi MSC
|
1 - 1 | 1,35 | 3,60 | 5,50 | |||||||||
| 2013/2014 |
MAC
|
01.09.2013 | MS | Pecsi MSC | 2 - 1 | Debrecen | 1 - 1 | 3,10 | 3,00 | 1,85 | |||||||||
| 2013/2014 |
MAC
|
22.03.2014 | MS | Debrecen | 1 - 0 | Pecsi MSC | 0 - 0 | 1,35 | 3,60 | 5,50 | |||||||||
| 2014/2015 |
MAC
|
13.09.2014 | MS | Debrecen | 0 - 2 | Pecsi MSC | 0 - 0 | 1,15 | 4,75 | 9,00 | |||||||||
| 2014/2015 |
MACK
|
29.10.2014 | MS | Pecsi MSC | 1 - 0 | Debrecen | 0 - 0 | 3,30 | 3,10 | 1,75 | |||||||||
| 2014/2015 |
MAC
|
04.04.2015 | MS | Pecsi MSC | 0 - 0 |
Debrecen
|
0 - 0 | 4,30 | 3,30 | 1,50 | |||||||||
| 2020/2021 |
MAC2
|
28.09.2020 | MS | Debrecen | 3 - 1 | Pecsi MSC | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2020/2021 |
MAC2
|
14.03.2021 | MS | Pecsi MSC | 0 - 2 |
Debrecen
|
0 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| MAC3 | 10.05 | Pecsi MSC | 2 - 0 | Dunaujvaros |
|
| MAC3 | 17.05 | FerencII | 3 - 4 | Pecsi MSC |
|
| MAC3 | 24.05 | Pecsi MSC | 1 - 0 | Penzügyör |
|
| MAC3 | 25.07 | Pecsi MSC | 2 - 0 | Dunaharaszti |
|
| MAC3 | 08.08 | Majosi | 1 - 3 | Pecsi MSC |
|
| MAC3 | 12.08 | Sarbogard | 0 - 6 | Pecsi MSC |
|
| MAC3 | 15.08 | Pecsi MSC | 3 - 0 | FerencII |
|
| MACK | 21.08 | Pecsi MSC | 3 - 0 | Sarbogard |
|
| MAC3 | 26.08 | Erdi VSE | 1 - 2 | Pecsi MSC |
|
| MAC3 | 30.08 | Pecsi MSC | 7 - 0 | Ivancsa |
|
| MAC3 | 05.09 | Kaposvar | v | Pecsi MSC | |
| MAC3 | 19.09 | Pecsi MSC | v | MTK II | |
| MAC3 | 26.09 | PTE-PEAC | v | Pecsi MSC |
| AVKL | 23.07 | Debrecen | 1 - 0 | Pyunik |
|
| MAC | 26.07 | Debrecen | 0 - 2 |
Puskas FC
|
|
| AVKL | 30.07 | Pyunik | 0 - 0 | Debrecen |
|
| MAC | 02.08 | Ujpest | 4 - 2 | Debrecen |
|
| AVKL | 06.08 | Debrecen | 0 - 3 | Kopenhag |
|
| MAC | 09.08 | Debrecen | 1 - 0 |
Nyiregyhaza
|
|
| AVKL | 12.08 | Kopenhag | 5 - 1 | Debrecen |
|
| MAC | 16.08 | Debrecen | 1 - 1 | Györi |
|
| MAC | 23.08 |
|
0 - 0 |
Debrecen
|
|
| MAC | 28.08 | Debrecen | 2 - 2 | MTK Budapest |
|
| MAC | 05.09 | Paksi SE | v | Debrecen | |
| MAC | 19.09 | Debrecen | v | Vasas | |
| MAC | 10.10 | Ferencvaros | v | Debrecen |
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3.30 | 4 | %67 | 1 | %50 |
|
| Berabere | 3.10 | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 1.75 | 2 | %33 | 1 | %50 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1.75 | 3 | %75 | 3 | %75 |
|
| Berabere | 3.10 | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 3.30 | 1 | %25 | 1 | %25 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | 4 | %67 | - | %0 |
|
| Berabere | - | 1 | %17 | 1 | %50 |
|
| Kaybetti | - | 1 | %17 | 1 | %50 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | 2 | %50 | 2 | %50 |
|
| Berabere | - | 2 | %50 | 2 | %50 |
|
| Kaybetti | - | - | %0 | - | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 2 | %33 | 0 | %0 |
|
| Yok | - | 4 | %67 | 2 | %100 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Yok | - | 4 | %100 | 4 | %100 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 1 | %17 | 1 | %50 |
|
| Üst | - | 5 | %83 | 1 | %50 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 1 | %25 | 1 | %25 |
|
| Üst | - | 3 | %75 | 3 | %75 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 1 | %17 | 1 | %50 |
|
| Üst | - | 5 | %83 | 1 | %50 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 2 | %50 | 2 | %50 |
|
| Üst | - | 2 | %50 | 2 | %50 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 4 | %67 | 2 | %100 |
|
| Üst | - | 2 | %33 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 3 | %75 | 3 | %75 |
|
| Üst | - | 1 | %25 | 1 | %25 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | - | 1 | %17 | 1 | %50 |
|
| 2-3 | - | 3 | %50 | 1 | %50 |
|
| 4-5 | - | 2 | %33 | 0 | %0 |
|
| 6+ | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | - | 1 | %25 | 1 | %25 |
|
| 2-3 | - | 2 | %50 | 2 | %50 |
|
| 4-5 | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 6+ | - | 1 | %25 | 1 | %25 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | 1 | %16 | 1 | %50 |
|
| 2/1 | - | 1 | %16 | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - | - |
|
| 2/2 | - | 4 | %66 | 1 | %50 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | 1 | %25 | 1 | %25 |
|
| 2/1 | - | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | 1 | %25 | 1 | %25 |
|
| 2/2 | - | 2 | %50 | 2 | %50 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Danijel Romic |
D
|
0,15 M € | 1 | 1 | |
| Toplam: | 0,15 M € | 1 | |||
| David Wittredi | 3 |
| Robert Kovari | 2 |
| Roland Frohlich | 2 |
| Daniel Bereczki | 2 |
| Tamas Kulcsar | 1 |
| Peter Szakaly | 1 |