| Tüm Maçlar | ||
| Bray Wanderers | 12 | |
| Beraberlik | 15 | |
| Sligo Rovers | 29 | |
| Bray Wanderers Evindeki Maçlar | ||
| Bray Wanderers | 10 | |
| Beraberlik | 10 | |
| Sligo Rovers | 8 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 |
İRL
|
26.03.2016 | MS | Bray Wanderers | 4 - 0 | Sligo Rovers | 0 - 0 | 2,10 | 2,90 | 2,60 | |||||||||
| 2016 |
İRL
|
24.06.2016 | MS | Sligo Rovers | 0 - 0 | Bray Wanderers | 0 - 0 | 1,40 | 3,50 | 5,00 | |||||||||
| 2016 |
İRL
|
17.09.2016 | MS | Bray Wanderers | 4 - 0 |
Sligo Rovers
|
2 - 0 | 2,35 | 2,90 | 2,20 | |||||||||
| 2017 |
İRL
|
18.03.2017 | MS | Sligo Rovers | 3 - 2 | Bray Wanderers | 2 - 2 | 2,70 | 3,00 | 2,00 | |||||||||
| 2017 |
İRL
|
26.05.2017 | MS | Bray Wanderers | 2 - 2 | Sligo Rovers | 2 - 1 | 1,45 | 3,40 | 4,60 | |||||||||
| 2017 |
İRL
|
15.08.2017 | MS | Sligo Rovers | 0 - 0 | Bray Wanderers | 0 - 0 | 2,20 | 3,00 | 2,40 | |||||||||
| 2018 |
İRL
|
12.03.2018 | MS | Bray Wanderers | 1 - 2 | Sligo Rovers | 0 - 2 | 2,80 | 2,90 | 2,00 | |||||||||
| 2018 |
İRL
|
30.04.2018 | MS | Sligo Rovers | 2 - 1 | Bray Wanderers | 2 - 0 | 1,55 | 3,10 | 4,30 | |||||||||
| 2018 |
İRL
|
08.07.2018 | MS | Bray Wanderers | 2 - 1 | Sligo Rovers | 1 - 0 | 5,00 | 3,50 | 1,40 | |||||||||
| 2018 |
İRL
|
06.10.2018 | MS | Sligo Rovers | 2 - 1 | Bray Wanderers | 0 - 0 | 1,20 | 4,30 | 8,00 | |||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İR1 | 03.04 | Wexford Youths | 2 - 1 | Bray Wanderers |
|
| İR1 | 06.04 | Bray Wanderers | 2 - 2 | Finn Harps |
|
| İR1 | 11.04 | Longford Town | 1 - 0 | Bray Wanderers |
|
| İR1 | 17.04 | Athlone | 2 - 1 | Bray Wanderers |
|
| IRLLSC | 20.04 | Bray Wanderers | 1 - 1 | Drogheda Utd |
|
| İR1 | 24.04 | Bray Wanderers | 1 - 1 | Cork City |
|
| İR1 | 01.05 | Bray Wanderers | 2 - 2 |
Treaty Unt.
|
|
| İR1 | 04.05 | Finn Harps | 2 - 1 | Bray Wanderers |
|
| İR1 | 08.05 | Bray Wanderers | 5 - 1 | Cobh Ramblers |
|
| İR1 | 15.05 | UCD | 3 - 4 |
Bray Wanderers
|
|
| İR1 | 22.05 | Kerry | v | Bray Wanderers | |
| İR1 | 29.05 | Bray Wanderers | v | Wexford Youths | |
| İR1 | 12.06 | Treaty Unt. | v | Bray Wanderers |
| İRL | 21.03 | Sligo Rovers | 0 - 1 | Shelbourne |
|
| İRL | 03.04 | St Patrick | 4 - 1 | Sligo Rovers |
|
| İRL | 06.04 | Sligo Rovers | 0 - 0 | Derry City |
|
| İRL | 10.04 |
|
1 - 2 | Sligo Rovers |
|
| İRL | 18.04 | Sligo Rovers | 2 - 0 | Waterford FC |
|
| İRL | 25.04 | Sligo Rovers | 2 - 0 | Dundalk |
|
| İRL | 01.05 | Drogheda Utd | 1 - 0 | Sligo Rovers |
|
| İRL | 04.05 | Sligo Rovers | 1 - 1 | St Patrick |
|
| İRL | 08.05 | Shelbourne | 0 - 0 | Sligo Rovers |
|
| İRL | 16.05 | Sligo Rovers | 1 - 4 | Galway Utd |
|
| İRL | 22.05 | Shamrock | v | Sligo Rovers | |
| İRL | 29.05 | Sligo Rovers | v | Bohemians | |
| İRL | 12.06 | Waterford FC | v | Sligo Rovers |
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2.20 | 8 | %24 | 6 | %38 |
|
| Berabere | 2.90 | 10 | %30 | 5 | %31 |
|
| Kaybetti | 2.60 | 15 | %45 | 5 | %31 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2.60 | 12 | %36 | 5 | %29 |
|
| Berabere | 2.90 | 5 | %15 | 2 | %12 |
|
| Kaybetti | 2.20 | 16 | %48 | 10 | %59 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | 8 | %24 | 7 | %44 |
|
| Berabere | - | 11 | %33 | 5 | %31 |
|
| Kaybetti | - | 14 | %42 | 4 | %25 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | 5 | %15 | - | %0 |
|
| Berabere | - | 16 | %48 | 10 | %59 |
|
| Kaybetti | - | 12 | %36 | 7 | %41 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 17 | %52 | 9 | %56 |
|
| Yok | - | 16 | %48 | 7 | %44 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 14 | %42 | 6 | %35 |
|
| Yok | - | 19 | %58 | 11 | %65 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 8 | %24 | 3 | %19 |
|
| Üst | - | 25 | %76 | 13 | %81 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 8 | %24 | 5 | %29 |
|
| Üst | - | 25 | %76 | 12 | %71 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1.40 | 19 | %58 | 9 | %56 |
|
| Üst | 2.20 | 14 | %42 | 7 | %44 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1.40 | 18 | %55 | 10 | %59 |
|
| Üst | 2.20 | 15 | %45 | 7 | %41 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 28 | %85 | 15 | %94 |
|
| Üst | - | 5 | %15 | 1 | %6 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 28 | %85 | 15 | %88 |
|
| Üst | - | 5 | %15 | 2 | %12 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | - | 8 | %24 | 3 | %19 |
|
| 2-3 | - | 20 | %61 | 12 | %75 |
|
| 4-5 | - | 4 | %12 | 1 | %6 |
|
| 6+ | - | 1 | %3 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | - | 8 | %24 | 5 | %29 |
|
| 2-3 | - | 20 | %61 | 10 | %59 |
|
| 4-5 | - | 5 | %15 | 2 | %12 |
|
| 6+ | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 3.60 | 13 | %39 | 5 | %31 |
|
| X/1 | 4.40 | 3 | %9 | 1 | %6 |
|
| 2/1 | 27.50 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 13.50 | 3 | %9 | 1 | %6 |
|
| X/X | 3.90 | 5 | %15 | 3 | %18 |
|
| 2/X | 12.50 | 2 | %6 | 1 | %6 |
|
| 1/2 | 27.50 | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| X/2 | 5.20 | 3 | %9 | 1 | %6 |
|
| 2/2 | 4.40 | 3 | %9 | 3 | %18 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 3.60 | 10 | %30 | 6 | %35 |
|
| X/1 | 4.40 | 6 | %18 | 4 | %23 |
|
| 2/1 | 27.50 | 1 | %3 | - | - |
|
| 1/X | 13.50 | 2 | %6 | 1 | %5 |
|
| X/X | 3.90 | 3 | %9 | 1 | %5 |
|
| 2/X | 12.50 | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 27.50 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 5.20 | 7 | %21 | 5 | %29 |
|
| 2/2 | 4.40 | 4 | %12 | - | - |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Drogheda United | 33 | 68 | +24 | |
| 2 | St Patrick`s Ath | 33 | 61 | +25 | |
| 3 | Bohemians | 33 | 58 | +18 | |
| 4 | Cork City | 33 | 55 | +12 | |
| 5 | Shamrock Rovers | 33 | 51 | +10 | |
| 6 | Sligo Rovers | 33 | 41 | -11 | |
| 7 | Derry City | 33 | 37 | -1 | |
| 8 | Galway United | 33 | 35 | -7 | |
| 9 | Bray Wanderers | 33 | 34 | -18 | |
| 10 | Univ College Dublin | 33 | 31 | -13 | |
| 11 | Waterford United | 33 | 30 | -24 | |
| 12 | Longford Town | 33 | 29 | -15 | |
| Maç Sonucu | Handikap | ||||||
| 1 | X | 2 | H | H1 | HX | H2 | H |
| 2.20 | 2.90 | 2.60 | - | - | - | ||
| IY 1,5 Gol | AÜ 1,5 Gol | AÜ 2,5 Gol | AÜ 3,5 Gol | ||||
| Alt | Üst | Alt | Üst | Alt | Üst | Alt | Üst |
| - | - | - | - | 1.40 | 2.20 | - | - |
| Çifte Şans | Toplam Gol | |||||
| 1-X | 1-2 | X-2 | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
| 1.25 | 1.19 | 1.37 | - | - | - | - |
| İlk Yarı / Maç Sonucu | ||
| 1/1 | 1/X | 1/2 |
| 3.60 | 13.50 | 27.50 |
| X/1 | X/X | X/2 |
| 4.40 | 3.90 | 5.20 |
| 2/1 | 2/X | 2/2 |
| 27.50 | 12.50 | 4.40 |