| Tüm Maçlar | ||
| Clermont | 16 | |
| Beraberlik | 13 | |
| Laval | 3 | |
| Clermont Evindeki Maçlar | ||
| Clermont | 11 | |
| Beraberlik | 5 | |
| Laval | 0 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 |
FR2
|
15.05.2015 | MS | Stade Lavallois | 3 - 1 | Clermont | 0 - 1 | 2,00 | 2,90 | 2,80 | |||||||||
| 2015/2016 |
FR2
|
11.12.2015 | MS | Clermont | 4 - 1 |
Stade Lavallois
|
1 - 0 | 1,85 | 2,90 | 3,20 | |||||||||
| 2015/2016 |
FR2
|
29.04.2016 | MS | Stade Lavallois | 1 - 1 | Clermont | 1 - 0 | 2,20 | 2,90 | 2,50 | |||||||||
| 2016/2017 |
FR2
|
30.09.2016 | MS | Stade Lavallois | 1 - 1 |
Clermont
|
0 - 1 | 2,10 | 2,70 | 2,80 | |||||||||
| 2016/2017 |
FR2
|
03.03.2017 | MS | Clermont | 1 - 1 | Stade Lavallois | 0 - 1 | 1,90 | 2,80 | 3,20 | |||||||||
| 2018/2019 |
FRLK
|
14.08.2018 | MS | Stade Lavallois | 0 - 3 | Clermont | 0 - 1 | 3,00 | 2,70 | 2,00 | |||||||||
| 2024/2025 |
FR2
|
29.10.2024 | MS | Stade Lavallois | 1 - 2 | Clermont | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
FR2
|
18.01.2025 | MS | Clermont | 1 - 1 | Stade Lavallois | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FR2
|
29.08.2025 | MS | Stade Lavallois | 0 - 0 | Clermont | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FR2
|
03.01.2026 | MS | Clermont | 4 - 1 | Stade Lavallois | 1 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| FR2 | 27.02 | Clermont | 2 - 1 | Dunkerque |
|
| FR2 | 07.03 | Troyes | 2 - 1 | Clermont |
|
| FR2 | 13.03 | Clermont | 0 - 1 | Pau |
|
| FR2 | 20.03 | Clermont | 0 - 1 | Red Star |
|
| FR2 | 03.04 | Grenoble | 2 - 2 | Clermont |
|
| FR2 | 10.04 | Clermont | 2 - 2 | Nancy |
|
| FR2 | 17.04 | Le Mans FC | 1 - 0 | Clermont |
|
| FR2 | 24.04 |
|
1 - 1 |
Bastia
|
|
| FR2 | 02.05 |
|
1 - 2 | Clermont |
|
| FR2 | 09.05 | Clermont | 1 - 0 | Guingamp |
|
| FR2 | 27.02 | Stade Lavallois | 1 - 1 | Nancy |
|
| FR2 | 06.03 | Stade Lavallois | 2 - 2 | Guingamp |
|
| FR2 | 13.03 | Montpellier | 2 - 0 | Stade Lavallois |
|
| FR2 | 20.03 | Stade Lavallois | 3 - 2 | Grenoble |
|
| FR2 | 03.04 | Red Star | 0 - 0 | Stade Lavallois |
|
| FR2 | 10.04 | Stade Lavallois | 2 - 2 | Reims |
|
| FR2 | 20.04 | Dunkerque | 0 - 2 | Stade Lavallois |
|
| FR2 | 24.04 | Stade Lavallois | 0 - 0 | Rodez |
|
| FR2 | 02.05 | Troyes | 4 - 0 | Stade Lavallois |
|
| FR2 | 09.05 | Stade Lavallois | 2 - 1 | Boulogne |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2.00 | - | % | - | % |
|
| Berabere | 2.80 | - | % | - | % |
|
| Kaybetti | 2.90 | - | % | - | % |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2.90 | - | % | - | % |
|
| Berabere | 2.80 | - | % | - | % |
|
| Kaybetti | 2.00 | - | % | - | % |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | 2 | %67 | 2 | %100 |
|
| Berabere | - | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | - | 1 | %33 | - | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | - | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | - | 1 | %100 | 1 | %100 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 1 | %33 | 0 | %0 |
|
| Yok | - | 2 | %67 | 2 | %100 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Yok | - | 1 | %100 | 1 | %100 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| Üst | - | 2 | %67 | 1 | %50 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | - | 1 | %100 | 1 | %100 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | % | % |
|
||
| Üst | - | % | % |
|
||
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | % | % |
|
||
| Üst | - | % | % |
|
||
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 2 | %67 | 2 | %100 |
|
| Üst | - | 1 | %33 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 1 | %100 | 1 | %100 |
|
| Üst | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | - | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| 2-3 | - | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| 4-5 | - | 1 | %33 | 0 | %0 |
|
| 6+ | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | - | 1 | %100 | 1 | %100 |
|
| 4-5 | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 6+ | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - | - |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - | - |
|
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Gregory Proment | 1 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Olivier Frapolli | 0 | |
| Gregory Proment Evindeki Maçlar | ||||
| Gregory Proment | 1 | |||
| Beraberlik | 0 | |||
| Olivier Frapolli | 0 | |||
| Tüm maçlar | ||||