| Tüm Maçlar | ||
| Nice | 43 | |
| Beraberlik | 22 | |
| Sochaux | 40 | |
| Nice Evindeki Maçlar | ||
| Nice | 35 | |
| Beraberlik | 9 | |
| Sochaux | 9 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/2011 |
FR1
|
18.09.2010 | MS | Sochaux | 4 - 0 | Nice | 1 - 0 | 1,90 | 2,90 | 3,00 | |||||||||
| 2010/2011 |
FR1
|
05.02.2011 | MS | Nice | 1 - 0 |
Sochaux
|
1 - 0 | 2,00 | 2,80 | 2,90 | |||||||||
| 2011/2012 |
FRLK
|
26.10.2011 | MS | Nice | 2 - 1 | Sochaux | 1 - 0 | 2,00 | 3,00 | 2,70 | |||||||||
| 2011/2012 |
FR1
|
30.10.2011 | MS |
|
1 - 1 | Sochaux | 1 - 1 | 2,00 | 3,00 | 2,70 | |||||||||
| 2011/2012 |
FR1
|
18.03.2012 | MS | Sochaux | 2 - 0 | Nice | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2012/2013 |
FR1
|
24.11.2012 | MS | Sochaux | 0 - 1 | Nice | 0 - 1 | 2,20 | 3,00 | 2,40 | |||||||||
| 2012/2013 |
FR1
|
14.04.2013 | MS | Nice | 3 - 0 | Sochaux | 0 - 0 | 1,70 | 3,10 | 3,50 | |||||||||
| 2013/2014 |
FR1
|
14.12.2013 | MS | Nice | 1 - 0 | Sochaux | 1 - 0 | 1,60 | 3,20 | 3,75 | |||||||||
| 2013/2014 |
FRLK
|
18.12.2013 | MS | Nice | 3 - 0 | Sochaux | 3 - 0 | 1,55 | 3,30 | 4,00 | |||||||||
| 2013/2014 |
FR1
|
04.05.2014 | MS | Sochaux | 2 - 0 |
Nice
|
1 - 0 | 1,70 | 3,20 | 3,30 | |||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| FR1 | 26.05 | Saint-Etienne | 0 - 0 | Nice |
|
| FR1 | 29.05 | Nice | 4 - 1 | Saint-Etienne |
|
| HAZ | 18.07 | Nice | 4 - 0 | Nimes |
|
| HAZ | 25.07 | Marsilya | 0 - 3 | Nice |
|
| HAZ | 31.07 | Juventus | 2 - 0 | Nice |
|
| HAZ | 08.08 | Cagliari | 4 - 2 | Nice |
|
| HAZ | 15.08 | Hull City | 0 - 0 | Nice |
|
| FR1 | 22.08 | Nice | 0 - 0 | Lorient |
|
| FR1 | 30.08 | Paris FC | 3 - 0 | Nice |
|
| FR1 | 05.09 | Nice | 1 - 1 | Le Mans FC |
|
| FR1 | 12.09 | Auxerre | v | Nice | |
| FR1 | 20.09 | Nice | v | Lille | |
| FR1 | 11.10 | Nice | v | Strasbourg |
| HAZ | 10.07 | Zürich | 1 - 2 | Sochaux |
|
| HAZ | 18.07 | Grenoble | 0 - 1 | Sochaux |
|
| HAZ | 22.07 | Metz | 4 - 1 | Sochaux |
|
| HAZ | 25.07 | Dijon | 0 - 3 | Sochaux |
|
| HAZ | 01.08 | Sochaux | 1 - 1 | Auxerre |
|
| FR2 | 08.08 | Sochaux | 0 - 3 | Saint-Etienne |
|
| FR2 | 14.08 | Red Star | 0 - 0 | Sochaux |
|
| FR2 | 21.08 | Sochaux | 1 - 0 | Guingamp |
|
| FR2 | 28.08 | Clermont | 0 - 0 | Sochaux |
|
| FR2 | 04.09 | Pau | 1 - 1 |
Sochaux
|
|
| FR2 | 12.09 | Sochaux | v | Nantes | |
| FR2 | 18.09 | Stade Lavallois | v | Sochaux | |
| FR2 | 09.10 | Sochaux | v | Boulogne |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 1 | %33 | 1 | %33 |
|
| Kaybetti | 2 | %67 | 2 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %25 | 1 | %100 |
|
| Berabere | 3 | %75 | - | %0 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 1 | %33 | 1 | %33 |
|
| Kaybetti | 2 | %67 | 2 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %25 | 1 | %100 |
|
| Berabere | 1 | %25 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 2 | %50 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Yok | 3 | %100 | 3 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 3 | %75 | 0 | %0 |
|
| Yok | 1 | %25 | 1 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %100 | 3 | %100 |
|
| Üst | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %25 | 1 | %100 |
|
| Üst | 3 | %75 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %100 | 3 | %100 |
|
| Üst | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %75 | 1 | %100 |
|
| Üst | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %100 | 3 | %100 |
|
| Üst | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %75 | 1 | %100 |
|
| Üst | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 3 | %100 | 3 | %100 |
|
| 2-3 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 4-5 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %25 | 1 | %100 |
|
| 2-3 | 2 | %50 | 0 | %0 |
|
| 4-5 | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 1 | %33 | 1 | %33 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 1 | %33 | 1 | %33 |
|
| 2/2 | 1 | %33 | 1 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 1 | %25 | - | - |
|
| 2/X | 2 | %50 | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 1 | %25 | 1 | %100 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Frederic Antonetti | 0 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Dominique Bijotat | 2 | |
| Frederic Antonetti Evindeki Maçlar | ||||
| Frederic Antonetti | 0 | |||
| Beraberlik | 0 | |||
| Dominique Bijotat | 2 | |||
| Tüm maçlar | ||||