| Tüm Maçlar | ||
| Grazer AK | 33 | |
| Beraberlik | 25 | |
| FC Wacker Tirol | 43 | |
| Grazer AK Evindeki Maçlar | ||
| Grazer AK | 26 | |
| Beraberlik | 10 | |
| FC Wacker Tirol | 15 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006/2007 |
AVU
|
04.11.2006 | MS | Wacker Innsb | 1 - 1 | Grazer | 1 - 1 | 1,75 | 3,20 | 3,60 | |||||||||
| 2006/2007 |
AVU
|
03.03.2007 | MS | Grazer | 3 - 2 | Wacker Innsb | 2 - 1 | ||||||||||||
| 2006/2007 |
AVU
|
09.05.2007 | MS | Wacker Innsb | 5 - 1 | Grazer | 2 - 1 | ||||||||||||
| 2019/2020 |
AU2
|
14.09.2019 | MS | Wacker Innsb | 2 - 0 | Grazer | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2019/2020 |
AVK
|
24.09.2019 | MS | Grazer | 1 - 2 | Wacker Innsb | 0 - 2 | ||||||||||||
| 2019/2020 |
AU2
|
19.06.2020 | MS | Grazer | 0 - 1 | Wacker Innsb | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2020/2021 |
AU2
|
04.12.2020 | MS | Grazer | 3 - 0 | Wacker Innsb | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2020/2021 |
AU2
|
07.05.2021 | MS | Wacker Innsb | 5 - 1 | Grazer | 2 - 1 | ||||||||||||
| 2021/2022 |
AU2
|
26.09.2021 | MS | Grazer | 3 - 1 | Wacker Innsb | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2021/2022 |
AU2
|
15.04.2022 | MS | Wacker Innsb | 1 - 1 | Grazer | 0 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| AVU | 14.03 | Grazer | 2 - 0 | Wolfsberger |
|
| AVU | 21.03 | WSG Tirol | 1 - 5 | Grazer |
|
| HAZ | 26.03 | Grazer | 2 - 0 | Kapfenberg |
|
| AVU | 04.04 | Grazer | 2 - 1 | Blau-Weiss |
|
| AVU | 11.04 | Altach | 1 - 0 | Grazer |
|
| AVU | 17.04 | Grazer | 1 - 1 | Ried |
|
| AVU | 21.04 | Ried | 2 - 1 | Grazer |
|
| AVU | 25.04 | Wolfsberger | 1 - 0 | Grazer |
|
| AVU | 02.05 | Grazer | 4 - 0 | WSG Tirol |
|
| AVU | 09.05 | Grazer | 2 - 2 | Altach |
|
| AVU | 16.05 | Blau-Weiss | v | Grazer |
| AVUBÖL | 14.03 | Seekirchen | 0 - 1 | Wacker Innsb |
|
| AVUBÖL | 20.03 | Wacker Innsb | 4 - 0 | Reichenau |
|
| AVUBÖL | 25.03 |
|
0 - 3 | Wacker Innsb |
|
| AVUBÖL | 28.03 | Wacker Innsb | 1 - 1 |
Pinzgau
|
|
| AVUBÖL | 03.04 | Wals-Grüna | 0 - 2 | Wacker Innsb |
|
| AVUBÖL | 06.04 | Wacker Innsb | 1 - 2 | Kitzbühel |
|
| AVUBÖL | 19.04 | Wacker Innsb | 5 - 0 | FcLustenau |
|
| AVUBÖL | 24.04 | Wacker Innsb | 3 - 0 | Lauterach |
|
| AVUBÖL | 02.05 | Bischofshofen | 0 - 4 | Wacker Innsb |
|
| AVUBÖL | 08.05 | Wacker Innsb | 2 - 1 |
Imst
|
|
| AVUBÖL | 17.05 | Schwaz | v | Wacker Innsb | |
| AVUBÖL | 22.05 | Wacker Innsb | v | Kuchl | |
| AVUBÖL | 30.05 | Hohenems | v | Wacker Innsb |
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1.90 | 8 | %22 | 6 | %33 |
|
| Berabere | 2.90 | 10 | %28 | 6 | %33 |
|
| Kaybetti | 3.00 | 18 | %50 | 6 | %33 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3.00 | 8 | %22 | 4 | %22 |
|
| Berabere | 2.90 | 10 | %28 | 2 | %11 |
|
| Kaybetti | 1.90 | 18 | %50 | 12 | %67 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | 11 | %31 | 9 | %50 |
|
| Berabere | - | 11 | %31 | 5 | %28 |
|
| Kaybetti | - | 14 | %39 | 4 | %22 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | 5 | %14 | 3 | %17 |
|
| Berabere | - | 16 | %44 | 6 | %33 |
|
| Kaybetti | - | 15 | %42 | 9 | %50 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 24 | %67 | 12 | %67 |
|
| Yok | - | 12 | %33 | 6 | %33 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 22 | %61 | 11 | %61 |
|
| Yok | - | 14 | %39 | 7 | %39 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 6 | %17 | 2 | %11 |
|
| Üst | - | 30 | %83 | 16 | %89 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 6 | %17 | 2 | %11 |
|
| Üst | - | 30 | %83 | 16 | %89 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1.80 | 15 | %42 | 8 | %44 |
|
| Üst | 1.70 | 21 | %58 | 10 | %56 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1.80 | 17 | %47 | 7 | %39 |
|
| Üst | 1.70 | 19 | %53 | 11 | %61 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 22 | %61 | 12 | %67 |
|
| Üst | - | 14 | %39 | 6 | %33 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 24 | %67 | 11 | %61 |
|
| Üst | - | 12 | %33 | 7 | %39 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | - | 6 | %17 | 2 | %11 |
|
| 2-3 | - | 16 | %44 | 10 | %56 |
|
| 4-5 | - | 11 | %31 | 5 | %28 |
|
| 6+ | - | 3 | %8 | 1 | %6 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | - | 6 | %17 | 2 | %11 |
|
| 2-3 | - | 18 | %50 | 9 | %50 |
|
| 4-5 | - | 10 | %28 | 6 | %33 |
|
| 6+ | - | 2 | %6 | 1 | %6 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 2.80 | 15 | %41 | 6 | %33 |
|
| X/1 | 4.40 | 2 | %5 | - | - |
|
| 2/1 | 25.00 | 1 | %2 | - | - |
|
| 1/X | 13.00 | 4 | %11 | 3 | %16 |
|
| X/X | 4.00 | 6 | %16 | 3 | %16 |
|
| 2/X | 12.00 | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 27.50 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 6.75 | 3 | %8 | 2 | %11 |
|
| 2/2 | 4.75 | 5 | %13 | 4 | %22 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 2.80 | 10 | %27 | 8 | %44 |
|
| X/1 | 4.40 | 6 | %16 | 4 | %22 |
|
| 2/1 | 25.00 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 13.00 | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| X/X | 4.00 | 7 | %19 | 1 | %5 |
|
| 2/X | 12.00 | 2 | %5 | - | - |
|
| 1/2 | 27.50 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 6.75 | 3 | %8 | 1 | %5 |
|
| 2/2 | 4.75 | 7 | %19 | 3 | %16 |
|
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Walter Schachner | 4 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Stanislav Cherchesov | 1 | |
| Walter Schachner Evindeki Maçlar | ||||
| Walter Schachner | 2 | |||
| Beraberlik | 1 | |||
| Stanislav Cherchesov | 1 | |||
| Tüm maçlar | ||||
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Salzburg | 36 | 75 | +47 | |
| 2 | Ried | 36 | 56 | +5 | |
| 3 | Mattersburg | 36 | 55 | +3 | |
| 4 | Rapid Wien | 36 | 52 | +6 | |
| 5 | FC Superfund | 36 | 52 | +6 | |
| 6 | Austria Wien | 36 | 45 | 0 | |
| 7 | Sturm Graz | 36 | 41 | 0 | |
| 8 | Rheindorf Altach | 36 | 38 | -19 | |
| 9 | FC Wacker Tirol | 36 | 34 | -24 | |
| 10 | Grazer AK | 36 | 6 | -24 | |
| Maç Sonucu | Handikap | ||||||
| 1 | X | 2 | H | H1 | HX | H2 | H |
| 1.90 | 2.90 | 3.00 | - | - | - | ||
| IY 1,5 Gol | AÜ 1,5 Gol | AÜ 2,5 Gol | AÜ 3,5 Gol | ||||
| Alt | Üst | Alt | Üst | Alt | Üst | Alt | Üst |
| - | - | - | - | 1.80 | 1.70 | - | - |
| Çifte Şans | Toplam Gol | |||||
| 1-X | 1-2 | X-2 | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
| 1.15 | 1.16 | 1.47 | - | - | - | - |
| İlk Yarı / Maç Sonucu | ||
| 1/1 | 1/X | 1/2 |
| 2.80 | 13.00 | 27.50 |
| X/1 | X/X | X/2 |
| 4.40 | 4.00 | 6.75 |
| 2/1 | 2/X | 2/2 |
| 25.00 | 12.00 | 4.75 |