| Tüm Maçlar | ||
| Bekescsaba | 8 | |
| Beraberlik | 6 | |
| Videoton | 8 | |
| Bekescsaba Evindeki Maçlar | ||
| Bekescsaba | 5 | |
| Beraberlik | 3 | |
| Videoton | 3 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2003/2004 |
MAC
|
08.05.2004 | MS | MOL Fehervar | 1 - 3 | Bekescsaba | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2003/2004 |
MAC
|
26.05.2004 | MS | Bekescsaba | 2 - 0 |
MOL Fehervar
|
1 - 0 | ||||||||||||
| 2004/2005 |
MAC
|
23.10.2004 | MS | MOL Fehervar | 5 - 0 | Bekescsaba | 2 - 0 | ||||||||||||
| 2004/2005 |
MAC
|
30.04.2005 | MS | Bekescsaba | 0 - 0 | MOL Fehervar | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2013/2014 |
MACK
|
30.10.2013 | UZ | Bekescsaba | 0 - 1 | MOL Fehervar | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2015/2016 |
MAC
|
26.09.2015 | MS | Bekescsaba | 2 - 0 | MOL Fehervar | 2 - 0 | 3,60 | 3,20 | 1,65 | |||||||||
| 2015/2016 |
MAC
|
20.02.2016 | MS | MOL Fehervar | 1 - 1 |
Bekescsaba
|
1 - 1 | 1,15 | 4,75 | 9,00 | |||||||||
| 2015/2016 |
MAC
|
12.03.2016 | MS | MOL Fehervar | 1 - 1 |
Bekescsaba
|
0 - 1 | 1,15 | 4,75 | 9,00 | |||||||||
| 2025/2026 |
MAC2
|
24.08.2025 | MS | MOL Fehervar | 2 - 0 | Bekescsaba | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
MAC2
|
02.03.2026 | MS | Bekescsaba | 0 - 1 | MOL Fehervar | 0 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| MAC2 | 03.05 | Tiszakecske | 2 - 0 |
Bekescsaba
|
|
| MAC2 | 10.05 | Bekescsaba | 1 - 2 | Kozarmis |
|
| MAC2 | 17.05 | Mezokovesd | 0 - 1 | Bekescsaba |
|
| MAC3 | 26.07 | Honved II | 0 - 0 | Bekescsaba |
|
| MAC3 | 08.08 | Ujpest II | 2 - 2 | Bekescsaba |
|
| MAC3 | 12.08 | Bekescsaba | 0 - 2 | Szolnoki MAV |
|
| MAC3 | 15.08 | Bekescsaba | 0 - 2 | Gyulai Termal |
|
| MACK | 21.08 | BSS Monor | 3 - 1 | Bekescsaba |
|
| MAC3 | 26.08 | III. Kerületi | 2 - 0 | Bekescsaba |
|
| MAC3 | 29.08 | Bekescsaba | 3 - 3 | ESMTK |
|
| MAC3 | 05.09 | Csepel TC | v | Bekescsaba | |
| MAC3 | 19.09 | Bekescsaba | v | Hodmezovasarhel | |
| MAC3 | 27.09 | BKV Elore | v | Bekescsaba |
| MAC2 | 03.05 | BVSC | 1 - 0 | MOL Fehervar |
|
| MAC2 | 10.05 | Szentlorinc SE | 2 - 1 | MOL Fehervar |
|
| MAC2 | 17.05 | MOL Fehervar | 1 - 3 | Budafoki MTE |
|
| HAZ | 18.07 | Vasas | 1 - 0 | MOL Fehervar |
|
| MAC2 | 25.07 | MOL Fehervar | 4 - 0 | Kozarmis |
|
| MAC2 | 01.08 | Kazincbarc | 3 - 1 | MOL Fehervar |
|
| MAC2 | 08.08 |
|
1 - 0 |
Szegedi AK
|
|
| MAC2 | 15.08 |
|
2 - 1 |
MOL Fehervar
|
|
| MAC2 | 22.08 | MOL Fehervar | 1 - 2 |
Mezokovesd
|
|
| MAC2 | 30.08 | Karcag SE | 2 - 1 | MOL Fehervar |
|
| MAC2 | 07.09 | MOL Fehervar | v | Diosgyor | |
| MAC2 | 19.09 | Nagykanizsai UL | v | MOL Fehervar | |
| MAC2 | 10.10 | MOL Fehervar | v | Szentlorinc SE |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %75 | 1 | %50 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| Berabere | 1 | %33 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %25 | - | %0 |
|
| Berabere | 2 | %50 | 2 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 2 | %67 | 1 | %50 |
|
| Kaybetti | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Yok | 4 | %100 | 2 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Yok | 3 | %100 | 2 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Üst | 3 | %75 | 1 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %100 | 2 | %100 |
|
| Üst | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %50 | 2 | %100 |
|
| Üst | 2 | %50 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %100 | 2 | %100 |
|
| Üst | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %75 | 2 | %100 |
|
| Üst | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %100 | 2 | %100 |
|
| Üst | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| 2-3 | 2 | %50 | 1 | %50 |
|
| 4-5 | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 3 | %100 | 2 | %100 |
|
| 2-3 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 4-5 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| 2/2 | 1 | %25 | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 1 | %33 | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Ze Luis |
F
|
0,65 M € | 1 | 1 | |
| Toplam: | 0,65 M € | 1 | |||
| Ze Luis | 1 |