| Tüm Maçlar | ||
| Falkenbergs FF | 17 | |
| Beraberlik | 3 | |
| Landskrona | 12 | |
| Falkenbergs FF Evindeki Maçlar | ||
| Falkenbergs FF | 10 | |
| Beraberlik | 2 | |
| Landskrona | 5 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 |
İSÇ2
|
11.09.2018 | MS | Falkenbergs | 1 - 2 | Landskrona | 0 - 0 | 1,35 | 4,00 | 5,00 | |||||||||
| 2021 |
İSÇ2
|
18.05.2021 | MS | Landskrona | 2 - 1 | Falkenbergs | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2021 |
İSÇ2
|
29.09.2021 | MS | Falkenbergs | 2 - 1 | Landskrona | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İSÇK
|
22.08.2024 | MS | Falkenbergs | 0 - 2 | Landskrona | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
HAZ
|
01.02.2025 | MS | Landskrona | 0 - 4 | Falkenbergs | - | ||||||||||||
| 2025 |
İSÇ2
|
26.05.2025 | MS | Landskrona | 0 - 3 | Falkenbergs | 0 - 2 | ||||||||||||
| 2025 |
İSÇ2
|
27.07.2025 | MS | Falkenbergs | 1 - 1 | Landskrona | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
HAZ
|
21.03.2026 | MS | Falkenbergs | 4 - 1 | Landskrona | - | ||||||||||||
| 2026 |
İSÇ2
|
12.04.2026 | MS | Landskrona | 1 - 2 | Falkenbergs | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
HAZ
|
11.07.2026 | MS | Falkenbergs | 1 - 2 | Landskrona | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İSÇ2 | 26.06 | IK Brage | 2 - 4 | Falkenbergs |
|
| HAZ | 11.07 | Falkenbergs | 1 - 2 | Landskrona |
|
| İSÇ2 | 21.07 | Falkenbergs | 2 - 3 | Helsingborg |
|
| İSÇ2 | 26.07 | Sundsvall | 1 - 2 | Falkenbergs |
|
| İSÇ2 | 01.08 | Varbergs | 2 - 1 | Falkenbergs |
|
| İSÇ2 | 08.08 | Falkenbergs | 1 - 1 | United Nordic |
|
| İSÇ2 | 15.08 | Falkenbergs | 2 - 0 | Norrby |
|
| İSÇK | 18.08 | IFK Skövde | 2 - 2 | Falkenbergs |
|
| İSÇ2 | 24.08 | Norrköping | 2 - 1 | Falkenbergs |
|
| İSÇ2 | 29.08 | Falkenbergs | 4 - 1 | IK Brage |
|
| İSÇ2 | 05.09 | Oddevold | v | Falkenbergs | |
| İSÇ2 | 10.09 | Falkenbergs | v | Östers | |
| İSÇ2 | 13.09 | Ljungskile | v | Falkenbergs |
| İSÇ2 | 28.06 | Landskrona | 1 - 0 | Varnamo |
|
| HAZ | 11.07 | Falkenbergs | 1 - 2 | Landskrona |
|
| İSÇ2 | 18.07 | Östersunds | 2 - 0 | Landskrona |
|
| İSÇ2 | 28.07 | Landskrona | 0 - 1 | Norrköping |
|
| İSÇ2 | 01.08 | IK Brage | 2 - 1 | Landskrona |
|
| İSÇ2 | 08.08 | Östers | 0 - 1 | Landskrona |
|
| İSÇ2 | 14.08 | Landskrona | 1 - 1 | Oddevold |
|
| İSÇK | 20.08 | Hassleholm | 0 - 1 | Landskrona |
|
| İSÇ2 | 24.08 | Varnamo | 1 - 1 | Landskrona |
|
| İSÇ2 | 29.08 | Landskrona | 1 - 1 | Östersunds |
|
| İSÇ2 | 05.09 | Norrby | v | Landskrona | |
| İSÇ2 | 09.09 | Landskrona | v | Helsingborg | |
| İSÇ2 | 15.09 | Landskrona | v | Sundsvall |
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3.10 | 10 | %33 | 6 | %40 |
|
| Berabere | 3.00 | 10 | %33 | 4 | %27 |
|
| Kaybetti | 2.00 | 10 | %33 | 5 | %33 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2.00 | 15 | %50 | 7 | %47 |
|
| Berabere | 3.00 | 5 | %17 | 3 | %20 |
|
| Kaybetti | 3.10 | 10 | %33 | 5 | %33 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | 9 | %30 | 4 | %27 |
|
| Berabere | - | 14 | %47 | 8 | %53 |
|
| Kaybetti | - | 7 | %23 | 3 | %20 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | 10 | %33 | 4 | %27 |
|
| Berabere | - | 14 | %47 | 7 | %47 |
|
| Kaybetti | - | 6 | %20 | 4 | %27 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 19 | %63 | 10 | %67 |
|
| Yok | - | 11 | %37 | 5 | %33 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 16 | %53 | 10 | %67 |
|
| Yok | - | 14 | %47 | 5 | %33 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 3 | %10 | 1 | %7 |
|
| Üst | - | 27 | %90 | 14 | %93 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 6 | %20 | 1 | %7 |
|
| Üst | - | 24 | %80 | 14 | %93 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1.65 | 13 | %43 | 5 | %33 |
|
| Üst | 1.85 | 17 | %57 | 10 | %67 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1.65 | 12 | %40 | 4 | %27 |
|
| Üst | 1.85 | 18 | %60 | 11 | %73 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 24 | %80 | 11 | %73 |
|
| Üst | - | 6 | %20 | 4 | %27 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 22 | %73 | 10 | %67 |
|
| Üst | - | 8 | %27 | 5 | %33 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | - | 3 | %10 | 1 | %7 |
|
| 2-3 | - | 21 | %70 | 10 | %67 |
|
| 4-5 | - | 5 | %17 | 3 | %20 |
|
| 6+ | - | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | - | 6 | %20 | 1 | %7 |
|
| 2-3 | - | 16 | %53 | 9 | %60 |
|
| 4-5 | - | 4 | %13 | 2 | %13 |
|
| 6+ | - | 4 | %13 | 3 | %20 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 5.40 | 6 | %20 | 4 | %26 |
|
| X/1 | 6.20 | 5 | %16 | 2 | %13 |
|
| 2/1 | 27.50 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 12.50 | 2 | %6 | - | - |
|
| X/X | 4.10 | 4 | %13 | 2 | %13 |
|
| 2/X | 13.50 | 4 | %13 | 2 | %13 |
|
| 1/2 | 27.50 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 4.20 | 5 | %16 | 4 | %26 |
|
| 2/2 | 3.15 | 4 | %13 | 1 | %6 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 5.40 | 9 | %30 | 4 | %26 |
|
| X/1 | 6.20 | 4 | %13 | 1 | %6 |
|
| 2/1 | 27.50 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 12.50 | - | - | - | - |
|
| X/X | 4.10 | 4 | %13 | 2 | %13 |
|
| 2/X | 13.50 | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| 1/2 | 27.50 | 1 | %3 | - | - |
|
| X/2 | 4.20 | 6 | %20 | 4 | %26 |
|
| 2/2 | 3.15 | 5 | %16 | 3 | %20 |
|
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Hans Eklund | 1 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Zvezdan Milosevic | 0 | |
| Hans Eklund Evindeki Maçlar | ||||
| Hans Eklund | 0 | |||
| Beraberlik | 0 | |||
| Zvezdan Milosevic | 0 | |||
| Tüm maçlar | ||||
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Trelleborgs FF | 30 | 66 | +35 | |
| 2 | Örebro | 30 | 58 | +28 | |
| 3 | Brommapojkarna | 30 | 57 | +10 | |
| 4 | Norrköping | 30 | 54 | +25 | |
| 5 | Landskrona | 30 | 50 | +14 | |
| 6 | Ljungskile | 30 | 46 | +1 | |
| 7 | Mjallby | 30 | 43 | +2 | |
| 8 | GIF Sundsvall | 30 | 40 | +9 | |
| 9 | Falkenbergs FF | 30 | 40 | +3 | |
| 10 | Jönköpings Södra | 30 | 37 | -22 | |
| 11 | Degerfors | 30 | 35 | -2 | |
| 12 | Atvidaberg | 30 | 35 | -7 | |
| 13 | Assyriska | 30 | 34 | -10 | |
| 14 | Vasby United | 30 | 32 | -13 | |
| 15 | Qviding FIF | 30 | 18 | -32 | |
| 16 | Umea FC | 30 | 16 | -41 | |
| Maç Sonucu | Handikap | ||||||
| 1 | X | 2 | H | H1 | HX | H2 | H |
| 3.10 | 3.00 | 2.00 | - | - | - | ||
| IY 1,5 Gol | AÜ 1,5 Gol | AÜ 2,5 Gol | AÜ 3,5 Gol | ||||
| Alt | Üst | Alt | Üst | Alt | Üst | Alt | Üst |
| - | - | - | - | 1.65 | 1.85 | - | - |
| Çifte Şans | Toplam Gol | |||||
| 1-X | 1-2 | X-2 | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
| 1.52 | 1.22 | 1.20 | - | - | - | - |
| İlk Yarı / Maç Sonucu | ||
| 1/1 | 1/X | 1/2 |
| 5.40 | 12.50 | 27.50 |
| X/1 | X/X | X/2 |
| 6.20 | 4.10 | 4.20 |
| 2/1 | 2/X | 2/2 |
| 27.50 | 13.50 | 3.15 |