Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Dundee FC
26
Beraberlik
23
Hibernian
41
Dundee FC Evindeki Maçlar
Dundee FC
20
Beraberlik
9
Hibernian
16
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2023/2024  İKP 30.09.2023 MS   Hibernian 0 - 0 Dundee FC   0 - 0      
2023/2024  İKP 25.11.2023 MS   Dundee FC 1 - 2 Hibernian 0 - 1      
2023/2024  İKP 24.02.2024 MS   Hibernian 2 - 1 Dundee FC   1 - 0      
2024/2025  İKP 24.08.2024 MS   Hibernian 2 - 2 Dundee FC   1 - 1      
2024/2025  İKP 23.11.2024 MS   Dundee FC 4 - 1 Hibernian 3 - 1      
2024/2025  İKP 13.04.2025 MS   Hibernian 4 - 0 Dundee FC   1 - 0      
2025/2026  İKP 03.08.2025 MS   Dundee FC 1 - 2 Hibernian   1 - 2      
2025/2026  İKP 22.11.2025 MS   Hibernian 2 - 0 Dundee FC   1 - 0      
2025/2026  İKP 28.02.2026 MS   Dundee FC 3 - 3 Hibernian   1 - 1      
2026/2027  İKP 30.08.2026 MS   Dundee FC 1 - 2 Hibernian   0 - 1      
Aralarındaki Maçları Göster
Dundee FC - Form Durumu
İKP 03.08   Celtic 1 - 0 Dundee FC  
İKP 08.08   Dundee FC 2 - 0 Aberdeen  
İKLK 15.08   Aberdeen 3 - 0 Dundee FC  
İKP 22.08   Dundee Utd 0 - 2 Dundee FC  
İKP 30.08   Dundee FC 1 - 2 Hibernian  
İKP 02.09   Dundee FC 1 - 1 St.Johnstone  
İKP 06.09   Hearts 2 - 1 Dundee FC
İKP 19.09   Dundee FC 2 - 1 Motherwell  
İKP 10.10   Falkirk 1 - 2 Dundee FC  
İKP 17.10   Dundee FC 2 - 2 Rangers  
İKP 24.10 St.Mirren v Dundee FC  
İKP 28.10 Dundee FC v Kilmarnock  
İKP 07.11 St.Johnstone v Dundee FC  
Hibernian - Form Durumu
AVKL 20.08   Gent 0 - 0 Hibernian  
AVKL 27.08 Hibernian 2 - 3 Gent  
İKP 30.08   Dundee FC 1 - 2 Hibernian  
İKP 03.09 Hibernian 1 - 3 Hearts  
İKP 06.09   St.Johnstone 2 - 1 Hibernian  
İKLK 12.09   Ross County 0 - 3 Hibernian  
İKP 15.09   Hibernian 0 - 1 Kilmarnock
İKP 19.09   Hibernian 1 - 1 Aberdeen  
İKP 10.10   Dundee Utd 1 - 0 Hibernian
İKP 17.10   Hibernian 1 - 2 Falkirk  
İKP 25.10 Hibernian v Celtic  
İKP 28.10 St.Mirren v Hibernian  
İKLK 01.11 Hearts v Hibernian  
İstatistikler
Dundee FC - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 9 %25 8 %44
 
 
Berabere 10 %28 4 %22
 
 
Kaybetti 17 %47 6 %33
 
 
Hibernian - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 13 %36 5 %28
 
 
Berabere 9 %25 5 %28
 
 
Kaybetti 14 %39 8 %44
 
 
 Dundee FC - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere - %0 - %0
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
 Hibernian - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere - %0 - %0
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
Dundee FC - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 20 %56 10 %56
 
 
Yok 16 %44 8 %44
 
 
Hibernian - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 17 %47 8 %44
 
 
Yok 19 %53 10 %56
 
 
Dundee FC - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 10 %28 5 %28
 
 
Üst 26 %72 13 %72
 
 
Hibernian - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 14 %39 7 %39
 
 
Üst 22 %61 11 %61
 
 
Dundee FC - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt % %
 
 
Üst % %
 
 
Hibernian - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt % %
 
 
Üst % %
 
 
Dundee FC - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 32 %89 17 %94
 
 
Üst 4 %11 1 %6
 
 
Hibernian - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 32 %89 16 %89
 
 
Üst 4 %11 2 %11
 
 
Dundee FC - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 10 %28 5 %28
 
 
2-3 22 %61 12 %67
 
 
4-5 3 %8 0 %0
 
 
6+ 1 %3 1 %6
 
 
Hibernian - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 14 %39 7 %39
 
 
2-3 18 %50 9 %50
 
 
4-5 4 %11 2 %11
 
 
6+ 0 %0 0 %0
 
 
Dundee FC - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 - - - -
 
 
X/1 - - - -
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X - - - -
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 - - - -
 
 
2/2 - - - -
 
 
Hibernian - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 - - - -
 
 
X/1 - - - -
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X - - - -
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 - - - -
 
 
2/2 - - - -
 
 
Dundee FC - En Golcüler
Hibernian - En Golcüler
Teknik Direktörlerin Aralarındaki Maçlar
Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar
Steven Pressley
0
Beraberlik
1
David Gray
1
Steven Pressley Evindeki Maçlar
Steven Pressley
0
Beraberlik
1
David Gray
0
Tüm maçlar
İskoçya Premiership Puan Durumu
  O P Av
1 Rangers   36 82 +36
2 Aberdeen   36 68 +26
3 Celtic   36 67 +22
4 Dundee United   36 60 +18
5 Hibernian   36 48 +1
6 Hearts   36 40 -7
7 St. Mirren   36 40 -16
8 Dundee FC   36 37 -14
9 Motherwell   36 34 -9
10 Hamilton   36 20 -57