| Tüm Maçlar | ||
| Nancy | 11 | |
| Beraberlik | 10 | |
| Le Mans FC | 12 | |
| Nancy Evindeki Maçlar | ||
| Nancy | 6 | |
| Beraberlik | 6 | |
| Le Mans FC | 5 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 |
FR2
|
31.01.2020 | MS | Le Mans FC | 1 - 1 | Nancy | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
FR3
|
09.09.2022 | MS | Nancy | 2 - 0 | Le Mans FC | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
FR3
|
17.02.2023 | MS | Le Mans FC | 0 - 1 |
Nancy
|
0 - 1 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
FR3
|
01.12.2023 | MS | Le Mans FC | 1 - 3 | Nancy | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
FR3
|
26.04.2024 | MS | Nancy | 3 - 6 | Le Mans FC | 2 - 2 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
FR3
|
01.11.2024 | MS | Le Mans FC | 0 - 4 | Nancy | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
FR3
|
28.03.2025 | MS |
|
2 - 0 | Le Mans FC | 2 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FR2
|
31.10.2025 | MS | Le Mans FC | 1 - 0 | Nancy | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FRK
|
11.01.2026 | Pen | Le Mans FC | 0 - 0 | Nancy | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FR2
|
13.03.2026 | MS | Nancy | 2 - 4 | Le Mans FC | 1 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| HAZ | 11.07 | Nancy | 1 - 3 | Troyes |
|
| HAZ | 18.07 | Nancy | 2 - 2 | Thionville |
|
| HAZ | 24.07 | Nancy | 5 - 0 | Haguenau |
|
| HAZ | 28.07 | Nancy | 1 - 1 | Annecy |
|
| HAZ | 01.08 | Nancy | 0 - 0 | Epinal |
|
| HAZ | 01.08 | Nancy | 2 - 2 | Dijon |
|
| FR2 | 08.08 | Boulogne | 0 - 0 | Nancy |
|
| FR2 | 14.08 | Nancy | 0 - 1 | Montpellier |
|
| FR2 | 21.08 | Pau | 0 - 1 | Nancy |
|
| FR2 | 28.08 | Nancy | 2 - 0 |
Dunkerque
|
|
| FR2 | 07.09 | Nantes | v | Nancy | |
| FR2 | 11.09 | Nancy | v | Reims | |
| FR2 | 18.09 | Rodez | v | Nancy |
| FR2 | 02.05 | Le Mans FC | 1 - 1 | Reims |
|
| FR2 | 09.05 | Bastia | 0 - 2 | Le Mans FC |
|
| HAZ | 18.07 | Le Mans FC | 2 - 3 | La Roche-Sur |
|
| HAZ | 22.07 | Le Mans FC | 3 - 1 | Versailles |
|
| HAZ | 25.07 | Le Mans FC | 1 - 0 | Nantes |
|
| HAZ | 01.08 | Angers | 2 - 3 | Le Mans FC |
|
| HAZ | 08.08 | Saumur | 0 - 0 | Le Mans FC |
|
| HAZ | 15.08 | Le Mans FC | 0 - 1 | Le Havre |
|
| FR1 | 22.08 | Le Mans FC | 2 - 2 | Brest |
|
| FR1 | 30.08 | Rennes | 3 - 2 |
Le Mans FC
|
|
| FR1 | 05.09 | Nice | v | Le Mans FC | |
| FR1 | 13.09 | Le Mans FC | v | Lens | |
| FR1 | 19.09 | Le Mans FC | v | Lorient |
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2.00 | 5 | %83 | 4 | %100 |
|
| Berabere | 2.75 | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 3.40 | 1 | %17 | - | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3.40 | 1 | %25 | - | %0 |
|
| Berabere | 2.75 | 2 | %50 | 2 | %67 |
|
| Kaybetti | 2.00 | 1 | %25 | 1 | %33 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | 4 | %80 | 3 | %75 |
|
| Berabere | - | 1 | %20 | 1 | %25 |
|
| Kaybetti | - | - | %0 | - | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | - | 3 | %75 | 2 | %67 |
|
| Kaybetti | - | 1 | %25 | 1 | %33 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 1 | %20 | 0 | %0 |
|
| Yok | - | 4 | %80 | 4 | %100 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 3 | %75 | 2 | %67 |
|
| Yok | - | 1 | %25 | 1 | %33 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 3 | %60 | 3 | %75 |
|
| Üst | - | 2 | %40 | 1 | %25 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | - | 4 | %100 | 3 | %100 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 4 | %67 | 4 | %100 |
|
| Üst | - | 2 | %33 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 3 | %75 | 3 | %100 |
|
| Üst | - | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 5 | %100 | 4 | %100 |
|
| Üst | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 4 | %100 | 3 | %100 |
|
| Üst | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | - | 3 | %60 | 3 | %75 |
|
| 2-3 | - | 2 | %40 | 1 | %25 |
|
| 4-5 | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 6+ | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | - | 4 | %100 | 3 | %100 |
|
| 4-5 | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 6+ | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 3.15 | 4 | %66 | 3 | %75 |
|
| X/1 | 4.20 | 1 | %16 | 1 | %25 |
|
| 2/1 | 27.50 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 13.50 | - | - | - | - |
|
| X/X | 3.70 | - | - | - | - |
|
| 2/X | 12.50 | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 30.00 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 6.80 | 1 | %16 | - | - |
|
| 2/2 | 5.90 | - | - | - | - |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 3.15 | 1 | %25 | 1 | %33 |
|
| X/1 | 4.20 | 1 | %25 | - | - |
|
| 2/1 | 27.50 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 13.50 | - | - | - | - |
|
| X/X | 3.70 | 2 | %50 | 2 | %66 |
|
| 2/X | 12.50 | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 30.00 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 6.80 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | 5.90 | - | - | - | - |
|
| Kim | 1 |
| Monsef Zerka | 1 |
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Pablo Correa | 3 | |
| Beraberlik | 4 | |
| Frederic Hantz | 0 | |
| Pablo Correa Evindeki Maçlar | ||||
| Pablo Correa | 2 | |||
| Beraberlik | 1 | |||
| Frederic Hantz | 0 | |||
| Tüm maçlar | ||||