Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
SC Weiz
5
Beraberlik
5
Lafnitz
12
SC Weiz Evindeki Maçlar
SC Weiz
3
Beraberlik
3
Lafnitz
6
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2017/2018  AVUBÖL 01.05.2018 MS   Sc Weiz 1 - 5 Lafnitz   0 - 0      
2018/2019  HAZ 12.07.2018 MS   Lafnitz 2 - 1 Sc Weiz   -      
2019/2020  HAZ 31.01.2020 MS   Sc Weiz 0 - 11 Lafnitz   -      
2021/2022  HAZ 04.02.2022 MS   Lafnitz 2 - 0 Sc Weiz   -      
2022/2023  HAZ 08.07.2022 MS   Sc Weiz 1 - 5 Lafnitz   -      
2023/2024  HAZ 14.07.2023 MS   Lafnitz 1 - 3 Sc Weiz   -      
2024/2025  AVK 26.07.2024 Pen   Sc Weiz 3 - 3 Lafnitz   0 - 1      
2024/2025  HAZ 14.02.2025 MS   Sc Weiz 1 - 1 Lafnitz   -      
2025/2026  AVUBÖL 28.08.2025 MS   Sc Weiz 5 - 2 Lafnitz   4 - 1      
2025/2026  AVUBÖL 27.03.2026 MS   Lafnitz 2 - 2 Sc Weiz   0 - 0      
Aralarındaki Maçları Göster
SC Weiz - Form Durumu
AVUBÖL 13.03   Deutschlan 3 - 2 Sc Weiz  
AVUBÖL 20.03   Sc Weiz 1 - 1 Sc Gleisdo  
AVUBÖL 27.03   Lafnitz 2 - 2 Sc Weiz  
AVUBÖL 03.04   Sc Weiz 5 - 1 LASK  
AVUBÖL 10.04   Wohnbau Diet. 1 - 0 Sc Weiz
AVUBÖL 17.04   Sc Weiz 2 - 1 Wolfsberger II  
AVUBÖL 25.04   Voitsberg 7 - 0 Sc Weiz  
AVUBÖL 30.04   Sc Weiz 4 - 1 St. Anna
AVUBÖL 08.05   Treibach 2 - 5 Sc Weiz  
AVUBÖL 15.05 Sc Weiz 3 - 1 Ried II  
AVUBÖL 22.05 Velden v Sc Weiz  
AVUBÖL 29.05 Sc Weiz v Oedt  
AVUBÖL 05.06 Gurten v Sc Weiz  
Lafnitz - Form Durumu
AVUBÖL 13.03   Lafnitz 1 - 2 Gurten  
AVUBÖL 20.03   Wallern/St. Ma 3 - 2 Lafnitz  
AVUBÖL 27.03   Lafnitz 2 - 2 Sc Weiz  
AVUBÖL 03.04   Deutschlan 1 - 2 Lafnitz
AVUBÖL 10.04   Lafnitz 2 - 0 Sc Gleisdo  
AVUBÖL 17.04   Kalsdorf 3 - 0 Lafnitz
AVUBÖL 24.04   LASK 0 - 3 Lafnitz  
AVUBÖL 01.05   Lafnitz 2 - 1 Wohnbau Diet.  
AVUBÖL 10.05   Wolfsberger II 0 - 0 Lafnitz  
AVUBÖL 15.05   Lafnitz 1 - 3 Voitsberg  
AVUBÖL 22.05 St. Anna v Lafnitz  
AVUBÖL 29.05 Lafnitz v Treibach  
AVUBÖL 05.06 Ried II v Lafnitz  
Bu ligde Lafnitz deplasmanda 5 maçtır kaybetmiyor, toplamda 4 maçtır kazanıyor, toplamda 9 maçtır kaybetmiyor.
İstatistikler
SC Weiz - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 19 %63 10 %67
 
 
Berabere 3 %10 1 %7
 
 
Kaybetti 8 %27 4 %27
 
 
Lafnitz - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 19 %63 8 %53
 
 
Berabere 6 %20 4 %27
 
 
Kaybetti 5 %17 3 %20
 
 
 SC Weiz - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere - %0 - %0
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
 Lafnitz - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere - %0 - %0
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
SC Weiz - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 11 %37 5 %33
 
 
Yok 19 %63 10 %67
 
 
Lafnitz - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 22 %73 10 %67
 
 
Yok 8 %27 5 %33
 
 
SC Weiz - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 8 %27 5 %33
 
 
Üst 22 %73 10 %67
 
 
Lafnitz - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 4 %13 3 %20
 
 
Üst 26 %87 12 %80
 
 
SC Weiz - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 15 %50 9 %60
 
 
Üst 15 %50 6 %40
 
 
Lafnitz - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 6 %20 5 %33
 
 
Üst 24 %80 10 %67
 
 
SC Weiz - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 19 %63 12 %80
 
 
Üst 11 %37 3 %20
 
 
Lafnitz - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 11 %37 8 %53
 
 
Üst 19 %63 7 %47
 
 
SC Weiz - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 8 %27 5 %33
 
 
2-3 11 %37 7 %47
 
 
4-5 6 %20 2 %13
 
 
6+ 5 %17 1 %7
 
 
Lafnitz - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 4 %13 3 %20
 
 
2-3 7 %23 5 %33
 
 
4-5 14 %47 6 %40
 
 
6+ 5 %17 1 %7
 
 
SC Weiz - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 - - - -
 
 
X/1 - - - -
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X - - - -
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 - - - -
 
 
2/2 - - - -
 
 
Lafnitz - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 - - - -
 
 
X/1 - - - -
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X - - - -
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 - - - -
 
 
2/2 - - - -
 
 
SC Weiz - En Golcüler
Lafnitz - En Golcüler
Avusturya Landesliga Steiermark Puan Durumu
  O P Av
1 Lafnitz   30 63 +44
2 SC Weiz   30 60 +27
3 Gleinstatten   30 53 +17
4 Deutschlandsberger   30 51 +9
5 Gleisdorf   30 47 +19
6 Frohnleiten   30 47 -1
7 Fürstenfeld   30 45 +8
8 Voitsberg   30 42 +11
9 Liezen   30 40 +2
10 Wildon   30 38 -19
11 Heiligenkreuz   30 35 -14
12 Anger   30 34 -14
13 Pachern   30 32 -10
14 Gratkorn II   30 30 -28
15 SVA Kindberg   30 29 -26
16 Zeltweg   30 25 -25