| Jena | Rasta Vechta | |
| Genel | Genel | |
| Maç Sonucu | ||
| % 40 | Galibiyet Yüzdesi | % 0 |
| % 40 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 0 |
| 75,20 | Attığı Sayı Ort. | 78 |
| 87,40 | Yediği Sayı Ort. | 91,40 |
| -12,2 | Fark Ort. | -13,4 |
| 162,6 | Toplam Skor | 169,4 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 37,60 | Attığı Sayı Ort. | 32,40 |
| 43,60 | Yediği Sayı Ort. | 45,20 |
| -6 | Fark Ort. | -12,8 |
| Jena | Rasta Vechta | |
| İç Saha | Deplasman | |
| Maç Sonucu | ||
| % 100 | Galibiyet Yüzdesi | % 0 |
| % 100 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 0 |
| 80,50 | Attığı Sayı Ort. | 76 |
| 73,50 | Yediği Sayı Ort. | 86 |
| 7 | Fark Ort. | -10 |
| 154 | Toplam Skor | 162 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 39,50 | Attığı Sayı Ort. | 33 |
| 35 | Yediği Sayı Ort. | 39,50 |
| 4,5 | Fark Ort. | -6,5 |
| Science City Jena |
|
4 |
| Rasta Vechta |
|
5 |
| Science City Jena |
|
3 |
| Rasta Vechta |
|
2 |
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| AL1 | 01.10.26 | MS |
79 - 71 |
79
-
71
|
8 |
|
36
-
32
|
4 |
|
150 | |||||||
| AL1 | 06.03.26 | MS |
84 - 55 |
84
-
55
|
29 |
|
53
-
43
|
10 |
|
139 | |||||||
| AL1 | 25.01.26 | MS |
95 - 78 |
95
-
78
|
17 |
|
45
-
50
|
5 |
|
173 | |||||||
| ALPROA | 22.01.23 | MS |
72 - 80 |
72
-
80
|
8 |
|
37
-
37
|
0 |
|
152 | |||||||
| ALPROA | 14.01.23 | MS |
111 - 65 |
111
-
65
|
46 |
|
57
-
26
|
31 |
|
176 | |||||||
| AL1 | 20.04.19 | MS |
104 - 66 |
104
-
66
|
14,5 | 38 |
|
48
-
37
|
7,5 | 11 |
|
166,5 |
170
|
||||
| AL1 | 02.01.19 | MS |
76 - 89 |
3,5 |
76
-
89
|
13 |
|
1,5 |
40
-
42
|
2 |
|
158,5 |
165
|
||||
| AL1 | 21.04.17 | MS |
91 - 90 |
91
-
90
|
7,5 | 1 |
|
40
-
40
|
3,5 | 0 |
|
158,5 |
181
|
||||
| AL1 | 07.11.16 | MS |
72 - 80 |
72
-
80
|
3,5 | 8 |
|
42
-
40
|
1,5 | 2 |
|
154,5 |
152
|
||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| AL1 | 25.04.26 | MS |
102 - 94 |
102
-
94
|
8 |
|
50
-
48
|
2 |
|
196 | |||||||
| AL1 | 02.05.26 | MS |
89 - 79 |
89
-
79
|
10 |
|
46
-
33
|
13 |
|
168 | |||||||
| AL1 | 07.05.26 | UZ |
81 - 79 |
69
-
69
|
0 |
|
30
-
43
|
13 |
|
138 | |||||||
| AL1 | 10.05.26 | MS |
83 - 65 |
83
-
65
|
18 |
|
38
-
31
|
7 |
|
148 | |||||||
| ALK | 13.09.26 | MS |
94 - 63 |
94
-
63
|
31 |
|
40
-
35
|
5 |
|
157 | |||||||
| AL1 | 25.09.26 | MS |
77 - 62 |
77
-
62
|
15 |
|
40
-
27
|
13 |
|
139 | |||||||
| AL1 | 27.09.26 | MS |
98 - 85 |
98
-
85
|
13 |
|
54
-
49
|
5 |
|
183 | |||||||
| AL1 | 01.10.26 | MS |
79 - 71 |
79
-
71
|
8 |
|
36
-
32
|
4 |
|
150 | |||||||
| AL1 | 04.10.26 | MS |
82 - 76 |
82
-
76
|
6 |
|
43
-
38
|
5 |
|
158 | |||||||
| AL1 | 09.10.26 | MS |
115 - 68 |
115
-
68
|
47 |
|
54
-
33
|
21 |
|
183 | |||||||
| AL1 | 30.10.26 | v | |||||||||||||||
| AL1 | 30.10.26 | v | |||||||||||||||
| AL1 | 31.10.26 | v | |||||||||||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| BŞMP | 17.09.26 | MS |
88 - 98 |
88
-
98
|
10 |
|
51
-
49
|
2 |
|
186 | |||||||
| BŞMP | 19.09.26 | MS |
73 - 103 |
73
-
103
|
30 |
|
39
-
53
|
14 |
|
176 | |||||||
| BŞMP | 20.09.26 | MS |
82 - 93 |
82
-
93
|
11 |
|
43
-
40
|
3 |
|
175 | |||||||
| AL1 | 24.09.26 | MS |
67 - 108 |
67
-
108
|
41 |
|
28
-
57
|
29 |
|
175 | |||||||
| AL1 | 26.09.26 | MS |
93 - 81 |
93
-
81
|
12 |
|
43
-
34
|
9 |
|
174 | |||||||
| AL1 | 01.10.26 | MS |
79 - 71 |
79
-
71
|
8 |
|
36
-
32
|
4 |
|
150 | |||||||
| AL1 | 05.10.26 | MS |
87 - 93 |
87
-
93
|
6 |
|
35
-
43
|
8 |
|
180 | |||||||
| BŞMP | 07.10.26 | MS |
96 - 64 |
96
-
64
|
32 |
|
46
-
32
|
14 |
|
160 | |||||||
| AL1 | 10.10.26 | UZ |
97 - 92 |
84
-
84
|
0 |
|
33
-
47
|
14 |
|
168 | |||||||
| BŞMP | 14.10.26 | MS |
84 - 66 |
84
-
66
|
18 |
|
37
-
32
|
5 |
|
150 | |||||||
| ALK | 18.10.26 | v | |||||||||||||||
| AL1 | 24.10.26 | v | |||||||||||||||
| AL1 | 24.10.26 | v | |||||||||||||||
| Oyuncu | Dak. | Sayı | Rbd | Ast |
| Oyuncu | Dak. | Sayı | Rbd | Ast |
| Lloyd Pandi | 28,0 | 19,0 | 6,0 | 2,0 |
| Tibor Pleiss | 28,0 | 16,0 | 10,0 | 2,0 |
| Armaan Franklin | 27,0 | 15,0 | 1,0 | 1,0 |
| Edler-Davis | 26,0 | 10,0 | 5,0 | 5,0 |
| Nelson Weidemann | 20,0 | 5,0 | 4,0 | 5,0 |
| Matt Lewis | 19,0 | 2,0 | 2,0 | 2,0 |
| Lars Thiemann | 11,0 | 2,0 | 7,0 | 0,0 |
| Philipp Herkenhoff | 8,0 | 5,0 | 2,0 | 1,0 |
| Peter Hemschemeier | 8,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 |
| Timo Lanmüller | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |