| Joondalup (K) | R. Flames (K) | |
| Genel | Genel | |
| Maç Sonucu | ||
| % 75 | Galibiyet Yüzdesi | % 75 |
| % 75 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 75 |
| 85,92 | Attığı Sayı Ort. | 90,17 |
| 78,92 | Yediği Sayı Ort. | 74,83 |
| 7 | Fark Ort. | 15,34 |
| 164,84 | Toplam Skor | 165 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 41,58 | Attığı Sayı Ort. | 45,50 |
| 41,75 | Yediği Sayı Ort. | 35,25 |
| -0,17 | Fark Ort. | 10,25 |
| Joondalup (K) | R. Flames (K) | |
| İç Saha | Deplasman | |
| Maç Sonucu | ||
| % 62,50 | Galibiyet Yüzdesi | % 66,67 |
| % 62,50 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 66,67 |
| 80,25 | Attığı Sayı Ort. | 80,83 |
| 72,88 | Yediği Sayı Ort. | 73,83 |
| 7,37 | Fark Ort. | 7 |
| 153,13 | Toplam Skor | 154,66 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 41,13 | Attığı Sayı Ort. | 40 |
| 41,63 | Yediği Sayı Ort. | 32,33 |
| -0,5 | Fark Ort. | 7,67 |
| Joondalup Wolves (K) |
|
0 |
| Rockingham Flames (K) |
|
2 |
| Joondalup Wolves (K) |
|
0 |
| Rockingham Flames (K) |
|
2 |
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1K | 11.07.26 | MS |
62 - 69 |
62
-
69
|
7 |
|
22
-
42
|
20 |
|
131 | |||||||
| NBL1K | 27.06.25 | MS |
65 - 88 |
65
-
88
|
23 |
|
42
-
48
|
6 |
|
153 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1K | 05.06.26 | MS |
59 - 78 |
59
-
78
|
19 |
|
31
-
41
|
10 |
|
137 | |||||||
| NBL1K | 06.06.26 | MS |
118 - 124 |
118
-
124
|
6 |
|
44
-
40
|
4 |
|
242 | |||||||
| NBL1K | 20.06.26 | MS |
88 - 90 |
88
-
90
|
2 |
|
43
-
55
|
12 |
|
178 | |||||||
| NBL1K | 27.06.26 | MS |
80 - 76 |
80
-
76
|
4 |
|
47
-
40
|
7 |
|
156 | |||||||
| NBL1K | 03.07.26 | MS |
80 - 87 |
80
-
87
|
7 |
|
42
-
47
|
5 |
|
167 | |||||||
| NBL1K | 11.07.26 | MS |
62 - 69 |
62
-
69
|
7 |
|
22
-
42
|
20 |
|
131 | |||||||
| NBL1K | 18.07.26 | MS |
86 - 93 |
86
-
93
|
7 |
|
48
-
48
|
0 |
|
179 | |||||||
| NBL1K | 24.07.26 | MS |
86 - 78 |
86
-
78
|
8 |
|
43
-
49
|
6 |
|
164 | |||||||
| ANB1K | 31.07.26 | MS |
81 - 90 |
81
-
90
|
9 |
|
34
-
33
|
1 |
|
171 | |||||||
| ANB1K | 06.08.26 | MS |
91 - 70 |
91
-
70
|
21 |
|
47
-
35
|
12 |
|
161 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1K | 30.05.26 | MS |
75 - 90 |
75
-
90
|
15 |
|
42
-
41
|
1 |
|
165 | |||||||
| NBL1K | 06.06.26 | MS |
79 - 67 |
79
-
67
|
12 |
|
37
-
39
|
2 |
|
146 | |||||||
| NBL1K | 12.06.26 | MS |
75 - 69 |
75
-
69
|
6 |
|
25
-
32
|
7 |
|
144 | |||||||
| NBL1K | 20.06.26 | MS |
89 - 80 |
89
-
80
|
9 |
|
49
-
43
|
6 |
|
169 | |||||||
| NBL1K | 26.06.26 | MS |
122 - 68 |
122
-
68
|
54 |
|
53
-
29
|
24 |
|
190 | |||||||
| NBL1K | 09.07.26 | MS |
78 - 87 |
78
-
87
|
9 |
|
30
-
40
|
10 |
|
165 | |||||||
| NBL1K | 11.07.26 | MS |
62 - 69 |
62
-
69
|
7 |
|
22
-
42
|
20 |
|
131 | |||||||
| NBL1K | 18.07.26 | MS |
98 - 62 |
98
-
62
|
36 |
|
53
-
27
|
26 |
|
160 | |||||||
| NBL1K | 24.07.26 | MS |
102 - 91 |
102
-
91
|
11 |
|
50
-
52
|
2 |
|
193 | |||||||
| ANB1K | 01.08.26 | MS |
84 - 64 |
84
-
64
|
20 |
|
44
-
34
|
10 |
|
148 | |||||||