| PL Hawks | Rockingham Flam | |
| Genel | Genel | |
| Maç Sonucu | ||
| % 72,22 | Galibiyet Yüzdesi | % 77,78 |
| % 72,22 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 77,78 |
| 102 | Attığı Sayı Ort. | 106,22 |
| 93,22 | Yediği Sayı Ort. | 87,06 |
| 8,78 | Fark Ort. | 19,16 |
| 195,22 | Toplam Skor | 193,28 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 51,50 | Attığı Sayı Ort. | 52,67 |
| 49,67 | Yediği Sayı Ort. | 41,28 |
| 1,83 | Fark Ort. | 11,39 |
| PL Hawks | Rockingham Flam | |
| İç Saha | Deplasman | |
| Maç Sonucu | ||
| % 77,78 | Galibiyet Yüzdesi | % 77,78 |
| % 77,78 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 77,78 |
| 103,56 | Attığı Sayı Ort. | 105,33 |
| 93,33 | Yediği Sayı Ort. | 88,33 |
| 10,23 | Fark Ort. | 17 |
| 196,89 | Toplam Skor | 193,66 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 50,33 | Attığı Sayı Ort. | 50,89 |
| 50 | Yediği Sayı Ort. | 40,11 |
| 0,33 | Fark Ort. | 10,78 |
| Perry Lakes Hawks |
|
1 |
| Rockingham Flames |
|
1 |
| Perry Lakes Hawks |
|
1 |
| Rockingham Flames |
|
0 |
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| ANBL1 | 06.08.26 | MS |
88 - 75 |
88
-
75
|
13 |
|
44
-
26
|
18 |
|
163 | |||||||
| NBL1 | 09.07.26 | MS |
110 - 88 |
110
-
88
|
22 |
|
54
-
52
|
2 |
|
198 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1 | 19.06.26 | MS |
111 - 108 |
111
-
108
|
3 |
|
52
-
61
|
9 |
|
219 | |||||||
| NBL1 | 27.06.26 | MS |
110 - 99 |
110
-
99
|
11 |
|
68
-
57
|
11 |
|
209 | |||||||
| NBL1 | 04.07.26 | MS |
107 - 120 |
107
-
120
|
13 |
|
55
-
66
|
11 |
|
227 | |||||||
| NBL1 | 09.07.26 | MS |
110 - 88 |
110
-
88
|
22 |
|
54
-
52
|
2 |
|
198 | |||||||
| NBL1 | 11.07.26 | MS |
75 - 104 |
75
-
104
|
29 |
|
36
-
60
|
24 |
|
179 | |||||||
| NBL1 | 17.07.26 | MS |
105 - 81 |
105
-
81
|
24 |
|
56
-
45
|
11 |
|
186 | |||||||
| NBL1 | 18.07.26 | MS |
88 - 114 |
88
-
114
|
26 |
|
56
-
54
|
2 |
|
202 | |||||||
| NBL1 | 25.07.26 | MS |
110 - 125 |
110
-
125
|
15 |
|
53
-
66
|
13 |
|
235 | |||||||
| ANBL1 | 01.08.26 | MS |
57 - 87 |
57
-
87
|
30 |
|
25
-
43
|
18 |
|
144 | |||||||
| ANBL1 | 06.08.26 | MS |
88 - 75 |
88
-
75
|
13 |
|
44
-
26
|
18 |
|
163 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1 | 26.06.26 | MS |
101 - 78 |
101
-
78
|
23 |
|
58
-
42
|
16 |
|
179 | |||||||
| NBL1 | 04.07.26 | MS |
102 - 93 |
102
-
93
|
9 |
|
58
-
50
|
8 |
|
195 | |||||||
| NBL1 | 09.07.26 | MS |
110 - 88 |
110
-
88
|
22 |
|
54
-
52
|
2 |
|
198 | |||||||
| NBL1 | 11.07.26 | MS |
69 - 97 |
69
-
97
|
28 |
|
35
-
57
|
22 |
|
166 | |||||||
| NBL1 | 18.07.26 | MS |
107 - 91 |
107
-
91
|
16 |
|
51
-
44
|
7 |
|
198 | |||||||
| NBL1 | 24.07.26 | MS |
127 - 62 |
127
-
62
|
65 |
|
72
-
30
|
42 |
|
189 | |||||||
| ANBL1 | 01.08.26 | MS |
97 - 99 |
97
-
99
|
2 |
|
52
-
51
|
1 |
|
196 | |||||||
| ANBL1 | 06.08.26 | MS |
88 - 75 |
88
-
75
|
13 |
|
44
-
26
|
18 |
|
163 | |||||||
| ANBL1 | 15.08.26 | MS |
66 - 62 |
66
-
62
|
4 |
|
29
-
24
|
5 |
|
128 | |||||||
| ANB1 | 21.08.26 | MS |
93 - 110 |
93
-
110
|
17 |
|
39
-
62
|
23 |
|
203 | |||||||