| EP Eagles (K) | R. Flames (K) | |
| Genel | Genel | |
| Maç Sonucu | ||
| % 68,75 | Galibiyet Yüzdesi | % 75 |
| % 68,75 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 75 |
| 89,38 | Attığı Sayı Ort. | 90,17 |
| 80,88 | Yediği Sayı Ort. | 74,83 |
| 8,5 | Fark Ort. | 15,34 |
| 170,26 | Toplam Skor | 165 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 45,31 | Attığı Sayı Ort. | 45,50 |
| 42,06 | Yediği Sayı Ort. | 35,25 |
| 3,25 | Fark Ort. | 10,25 |
| EP Eagles (K) | R. Flames (K) | |
| İç Saha | Deplasman | |
| Maç Sonucu | ||
| % 87,50 | Galibiyet Yüzdesi | % 66,67 |
| % 87,50 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 66,67 |
| 92,25 | Attığı Sayı Ort. | 80,83 |
| 81,50 | Yediği Sayı Ort. | 73,83 |
| 10,75 | Fark Ort. | 7 |
| 173,75 | Toplam Skor | 154,66 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 45,63 | Attığı Sayı Ort. | 40 |
| 42,38 | Yediği Sayı Ort. | 32,33 |
| 3,25 | Fark Ort. | 7,67 |
| East Perth Eagles (K) |
|
1 |
| Rockingham Flames (K) |
|
2 |
| East Perth Eagles (K) |
|
1 |
| Rockingham Flames (K) |
|
0 |
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| ANB1K | 01.08.26 | MS |
84 - 64 |
84
-
64
|
20 |
|
44
-
34
|
10 |
|
148 | |||||||
| NBL1K | 20.06.26 | MS |
89 - 80 |
89
-
80
|
9 |
|
49
-
43
|
6 |
|
169 | |||||||
| NBL1K | 06.06.26 | MS |
79 - 67 |
79
-
67
|
12 |
|
37
-
39
|
2 |
|
146 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1K | 06.06.26 | MS |
79 - 67 |
79
-
67
|
12 |
|
37
-
39
|
2 |
|
146 | |||||||
| NBL1K | 13.06.26 | MS |
57 - 110 |
57
-
110
|
53 |
|
28
-
56
|
28 |
|
167 | |||||||
| NBL1K | 20.06.26 | MS |
89 - 80 |
89
-
80
|
9 |
|
49
-
43
|
6 |
|
169 | |||||||
| NBL1K | 27.06.26 | MS |
80 - 100 |
80
-
100
|
20 |
|
39
-
55
|
16 |
|
180 | |||||||
| NBL1K | 03.07.26 | MS |
89 - 76 |
89
-
76
|
13 |
|
49
-
42
|
7 |
|
165 | |||||||
| NBL1K | 09.07.26 | MS |
91 - 76 |
91
-
76
|
15 |
|
43
-
44
|
1 |
|
167 | |||||||
| NBL1K | 11.07.26 | MS |
96 - 93 |
96
-
93
|
3 |
|
52
-
40
|
12 |
|
189 | |||||||
| NBL1K | 24.07.26 | MS |
82 - 81 |
82
-
81
|
1 |
|
28
-
44
|
16 |
|
163 | |||||||
| ANB1K | 01.08.26 | MS |
84 - 64 |
84
-
64
|
20 |
|
44
-
34
|
10 |
|
148 | |||||||
| ANB1K | 07.08.26 | MS |
84 - 77 |
84
-
77
|
7 |
|
51
-
41
|
10 |
|
161 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1K | 30.05.26 | MS |
75 - 90 |
75
-
90
|
15 |
|
42
-
41
|
1 |
|
165 | |||||||
| NBL1K | 06.06.26 | MS |
79 - 67 |
79
-
67
|
12 |
|
37
-
39
|
2 |
|
146 | |||||||
| NBL1K | 12.06.26 | MS |
75 - 69 |
75
-
69
|
6 |
|
25
-
32
|
7 |
|
144 | |||||||
| NBL1K | 20.06.26 | MS |
89 - 80 |
89
-
80
|
9 |
|
49
-
43
|
6 |
|
169 | |||||||
| NBL1K | 26.06.26 | MS |
122 - 68 |
122
-
68
|
54 |
|
53
-
29
|
24 |
|
190 | |||||||
| NBL1K | 09.07.26 | MS |
78 - 87 |
78
-
87
|
9 |
|
30
-
40
|
10 |
|
165 | |||||||
| NBL1K | 11.07.26 | MS |
62 - 69 |
62
-
69
|
7 |
|
22
-
42
|
20 |
|
131 | |||||||
| NBL1K | 18.07.26 | MS |
98 - 62 |
98
-
62
|
36 |
|
53
-
27
|
26 |
|
160 | |||||||
| NBL1K | 24.07.26 | MS |
102 - 91 |
102
-
91
|
11 |
|
50
-
52
|
2 |
|
193 | |||||||
| ANB1K | 01.08.26 | MS |
84 - 64 |
84
-
64
|
20 |
|
44
-
34
|
10 |
|
148 | |||||||