| L.Lightning (K) | R. Flames (K) | |
| Genel | Genel | |
| Maç Sonucu | ||
| % 42,86 | Galibiyet Yüzdesi | % 75 |
| % 42,86 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 75 |
| 78,79 | Attığı Sayı Ort. | 90,17 |
| 80,36 | Yediği Sayı Ort. | 74,83 |
| -1,57 | Fark Ort. | 15,34 |
| 159,15 | Toplam Skor | 165 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 37,93 | Attığı Sayı Ort. | 45,50 |
| 40,36 | Yediği Sayı Ort. | 35,25 |
| -2,43 | Fark Ort. | 10,25 |
| L.Lightning (K) | R. Flames (K) | |
| İç Saha | Deplasman | |
| Maç Sonucu | ||
| % 37,50 | Galibiyet Yüzdesi | % 66,67 |
| % 37,50 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 66,67 |
| 77,25 | Attığı Sayı Ort. | 80,83 |
| 79,88 | Yediği Sayı Ort. | 73,83 |
| -2,63 | Fark Ort. | 7 |
| 157,13 | Toplam Skor | 154,66 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 38 | Attığı Sayı Ort. | 40 |
| 40,75 | Yediği Sayı Ort. | 32,33 |
| -2,75 | Fark Ort. | 7,67 |
| Lakeside Lightning (K) |
|
0 |
| Rockingham Flames (K) |
|
2 |
| Lakeside Lightning (K) |
|
0 |
| Rockingham Flames (K) |
|
1 |
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1K | 30.05.26 | MS |
75 - 90 |
75
-
90
|
15 |
|
42
-
41
|
1 |
|
165 | |||||||
| ANB1K | 03.08.24 | UZ |
92 - 86 |
61
-
57
|
4 |
|
35
-
37
|
2 |
|
118 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1K | 06.06.26 | MS |
75 - 91 |
75
-
91
|
16 |
|
37
-
50
|
13 |
|
166 | |||||||
| NBL1K | 12.06.26 | MS |
74 - 81 |
74
-
81
|
7 |
|
34
-
35
|
1 |
|
155 | |||||||
| NBL1K | 13.06.26 | MS |
68 - 84 |
68
-
84
|
16 |
|
35
-
47
|
12 |
|
152 | |||||||
| NBL1K | 19.06.26 | UZ |
116 - 111 |
100
-
100
|
0 |
|
51
-
23
|
28 |
|
200 | |||||||
| NBL1K | 26.06.26 | MS |
89 - 68 |
89
-
68
|
21 |
|
44
-
32
|
12 |
|
157 | |||||||
| NBL1K | 04.07.26 | MS |
81 - 70 |
81
-
70
|
11 |
|
33
-
34
|
1 |
|
151 | |||||||
| NBL1K | 09.07.26 | MS |
91 - 76 |
91
-
76
|
15 |
|
43
-
44
|
1 |
|
167 | |||||||
| NBL1K | 18.07.26 | MS |
64 - 91 |
64
-
91
|
27 |
|
30
-
55
|
25 |
|
155 | |||||||
| NBL1K | 24.07.26 | MS |
99 - 61 |
99
-
61
|
38 |
|
50
-
28
|
22 |
|
160 | |||||||
| ANB1K | 01.08.26 | MS |
93 - 78 |
93
-
78
|
15 |
|
52
-
37
|
15 |
|
171 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1K | 30.05.26 | MS |
75 - 90 |
75
-
90
|
15 |
|
42
-
41
|
1 |
|
165 | |||||||
| NBL1K | 06.06.26 | MS |
79 - 67 |
79
-
67
|
12 |
|
37
-
39
|
2 |
|
146 | |||||||
| NBL1K | 12.06.26 | MS |
75 - 69 |
75
-
69
|
6 |
|
25
-
32
|
7 |
|
144 | |||||||
| NBL1K | 20.06.26 | MS |
89 - 80 |
89
-
80
|
9 |
|
49
-
43
|
6 |
|
169 | |||||||
| NBL1K | 26.06.26 | MS |
122 - 68 |
122
-
68
|
54 |
|
53
-
29
|
24 |
|
190 | |||||||
| NBL1K | 09.07.26 | MS |
78 - 87 |
78
-
87
|
9 |
|
30
-
40
|
10 |
|
165 | |||||||
| NBL1K | 11.07.26 | MS |
62 - 69 |
62
-
69
|
7 |
|
22
-
42
|
20 |
|
131 | |||||||
| NBL1K | 18.07.26 | MS |
98 - 62 |
98
-
62
|
36 |
|
53
-
27
|
26 |
|
160 | |||||||
| NBL1K | 24.07.26 | MS |
102 - 91 |
102
-
91
|
11 |
|
50
-
52
|
2 |
|
193 | |||||||
| ANB1K | 01.08.26 | MS |
84 - 64 |
84
-
64
|
20 |
|
44
-
34
|
10 |
|
148 | |||||||