| MG Pioneers | R. Hawks | |
| Genel | Genel | |
| Maç Sonucu | ||
| % 35,29 | Galibiyet Yüzdesi | % 41,18 |
| % 35,29 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 41,18 |
| 89,24 | Attığı Sayı Ort. | 86 |
| 93 | Yediği Sayı Ort. | 93,71 |
| -3,76 | Fark Ort. | -7,71 |
| 182,24 | Toplam Skor | 179,71 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 46,71 | Attığı Sayı Ort. | 44,18 |
| 47,76 | Yediği Sayı Ort. | 46,35 |
| -1,05 | Fark Ort. | -2,17 |
| MG Pioneers | R. Hawks | |
| İç Saha | Deplasman | |
| Maç Sonucu | ||
| % 40 | Galibiyet Yüzdesi | % 40 |
| % 40 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 40 |
| 84,70 | Attığı Sayı Ort. | 83,70 |
| 88,80 | Yediği Sayı Ort. | 95,70 |
| -4,1 | Fark Ort. | -12 |
| 173,5 | Toplam Skor | 179,4 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 46,20 | Attığı Sayı Ort. | 43,60 |
| 45,70 | Yediği Sayı Ort. | 49,30 |
| 0,5 | Fark Ort. | -5,7 |
| Mount Gambier Pioneers |
|
1 |
| Ringwood Hawks |
|
0 |
| Mount Gambier Pioneers |
|
1 |
| Ringwood Hawks |
|
0 |
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1 | 29.05.26 | MS |
76 - 42 |
76
-
42
|
34 |
|
43
-
15
|
28 |
|
118 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1 | 29.05.26 | MS |
76 - 42 |
76
-
42
|
34 |
|
43
-
15
|
28 |
|
118 | |||||||
| NBL1 | 12.06.26 | MS |
91 - 104 |
91
-
104
|
13 |
|
56
-
54
|
2 |
|
195 | |||||||
| NBL1 | 14.06.26 | MS |
75 - 77 |
75
-
77
|
2 |
|
35
-
46
|
11 |
|
152 | |||||||
| NBL1 | 19.06.26 | MS |
85 - 90 |
85
-
90
|
5 |
|
50
-
46
|
4 |
|
175 | |||||||
| NBL1 | 27.06.26 | MS |
100 - 98 |
100
-
98
|
2 |
|
55
-
54
|
1 |
|
198 | |||||||
| NBL1 | 28.06.26 | MS |
108 - 100 |
108
-
100
|
8 |
|
63
-
46
|
17 |
|
208 | |||||||
| NBL1 | 03.07.26 | MS |
76 - 94 |
76
-
94
|
18 |
|
43
-
50
|
7 |
|
170 | |||||||
| NBL1 | 04.07.26 | MS |
88 - 70 |
88
-
70
|
18 |
|
42
-
37
|
5 |
|
158 | |||||||
| NBL1 | 10.07.26 | MS |
69 - 102 |
69
-
102
|
33 |
|
29
-
58
|
29 |
|
171 | |||||||
| NBL1 | 18.07.26 | MS |
107 - 116 |
107
-
116
|
9 |
|
47
-
62
|
15 |
|
223 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1 | 29.05.26 | MS |
76 - 42 |
76
-
42
|
34 |
|
43
-
15
|
28 |
|
118 | |||||||
| NBL1 | 13.06.26 | MS |
104 - 101 |
104
-
101
|
3 |
|
45
-
47
|
2 |
|
205 | |||||||
| NBL1 | 14.06.26 | MS |
97 - 88 |
97
-
88
|
9 |
|
46
-
44
|
2 |
|
185 | |||||||
| NBL1 | 20.06.26 | MS |
130 - 54 |
130
-
54
|
76 |
|
67
-
28
|
39 |
|
184 | |||||||
| NBL1 | 27.06.26 | MS |
88 - 82 |
88
-
82
|
6 |
|
45
-
50
|
5 |
|
170 | |||||||
| NBL1 | 30.06.26 | MS |
99 - 93 |
99
-
93
|
6 |
|
45
-
46
|
1 |
|
192 | |||||||
| NBL1 | 02.07.26 | MS |
87 - 95 |
87
-
95
|
8 |
|
42
-
44
|
2 |
|
182 | |||||||
| NBL1 | 11.07.26 | MS |
92 - 94 |
92
-
94
|
2 |
|
51
-
49
|
2 |
|
186 | |||||||
| NBL1 | 12.07.26 | MS |
95 - 76 |
95
-
76
|
19 |
|
61
-
33
|
28 |
|
171 | |||||||
| NBL1 | 18.07.26 | MS |
94 - 102 |
94
-
102
|
8 |
|
49
-
51
|
2 |
|
196 | |||||||