| Rockingham Flam | G. Giants | |
| Genel | Genel | |
| Maç Sonucu | ||
| % 77,78 | Galibiyet Yüzdesi | % 33,33 |
| % 77,78 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 33,33 |
| 106,22 | Attığı Sayı Ort. | 86,61 |
| 87,06 | Yediği Sayı Ort. | 93,50 |
| 19,16 | Fark Ort. | -6,89 |
| 193,28 | Toplam Skor | 180,11 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 52,67 | Attığı Sayı Ort. | 45,94 |
| 41,28 | Yediği Sayı Ort. | 46,89 |
| 11,39 | Fark Ort. | -0,95 |
| Rockingham Flam | G. Giants | |
| İç Saha | Deplasman | |
| Maç Sonucu | ||
| % 77,78 | Galibiyet Yüzdesi | % 40 |
| % 77,78 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 40 |
| 107,11 | Attığı Sayı Ort. | 90,10 |
| 85,78 | Yediği Sayı Ort. | 93,90 |
| 21,33 | Fark Ort. | -3,8 |
| 192,89 | Toplam Skor | 184 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 54,44 | Attığı Sayı Ort. | 46,60 |
| 42,44 | Yediği Sayı Ort. | 45,40 |
| 12 | Fark Ort. | 1,2 |
| Rockingham Flames |
|
3 |
| Goldfields Giants |
|
0 |
| Rockingham Flames |
|
2 |
| Goldfields Giants |
|
0 |
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1 | 17.05.26 | UZ |
110 - 107 |
97
-
97
|
0 |
|
49
-
43
|
6 |
|
194 | |||||||
| NBL1 | 18.04.26 | MS |
67 - 112 |
67
-
112
|
45 |
|
33
-
53
|
20 |
|
179 | |||||||
| NBL1 | 12.07.25 | MS |
82 - 79 |
82
-
79
|
3 |
|
38
-
45
|
7 |
|
161 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1 | 26.06.26 | MS |
101 - 78 |
101
-
78
|
23 |
|
58
-
42
|
16 |
|
179 | |||||||
| NBL1 | 04.07.26 | MS |
102 - 93 |
102
-
93
|
9 |
|
58
-
50
|
8 |
|
195 | |||||||
| NBL1 | 09.07.26 | MS |
110 - 88 |
110
-
88
|
22 |
|
54
-
52
|
2 |
|
198 | |||||||
| NBL1 | 11.07.26 | MS |
69 - 97 |
69
-
97
|
28 |
|
35
-
57
|
22 |
|
166 | |||||||
| NBL1 | 18.07.26 | MS |
107 - 91 |
107
-
91
|
16 |
|
51
-
44
|
7 |
|
198 | |||||||
| NBL1 | 24.07.26 | MS |
127 - 62 |
127
-
62
|
65 |
|
72
-
30
|
42 |
|
189 | |||||||
| ANBL1 | 01.08.26 | MS |
97 - 99 |
97
-
99
|
2 |
|
52
-
51
|
1 |
|
196 | |||||||
| ANBL1 | 06.08.26 | MS |
88 - 75 |
88
-
75
|
13 |
|
44
-
26
|
18 |
|
163 | |||||||
| ANBL1 | 15.08.26 | MS |
66 - 62 |
66
-
62
|
4 |
|
29
-
24
|
5 |
|
128 | |||||||
| ANB1 | 21.08.26 | MS |
93 - 110 |
93
-
110
|
17 |
|
39
-
62
|
23 |
|
203 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1 | 06.06.26 | MS |
82 - 91 |
82
-
91
|
9 |
|
48
-
45
|
3 |
|
173 | |||||||
| NBL1 | 13.06.26 | MS |
85 - 95 |
85
-
95
|
10 |
|
53
-
55
|
2 |
|
180 | |||||||
| NBL1 | 20.06.26 | MS |
87 - 101 |
87
-
101
|
14 |
|
38
-
40
|
2 |
|
188 | |||||||
| NBL1 | 21.06.26 | MS |
98 - 94 |
98
-
94
|
4 |
|
48
-
58
|
10 |
|
192 | |||||||
| NBL1 | 27.06.26 | MS |
77 - 70 |
77
-
70
|
7 |
|
44
-
38
|
6 |
|
147 | |||||||
| NBL1 | 04.07.26 | MS |
89 - 95 |
89
-
95
|
6 |
|
41
-
48
|
7 |
|
184 | |||||||
| NBL1 | 05.07.26 | MS |
85 - 74 |
85
-
74
|
11 |
|
35
-
38
|
3 |
|
159 | |||||||
| NBL1 | 11.07.26 | MS |
75 - 104 |
75
-
104
|
29 |
|
36
-
60
|
24 |
|
179 | |||||||
| NBL1 | 18.07.26 | MS |
87 - 92 |
87
-
92
|
5 |
|
51
-
50
|
1 |
|
179 | |||||||
| NBL1 | 25.07.26 | MS |
92 - 104 |
92
-
104
|
12 |
|
43
-
48
|
5 |
|
196 | |||||||