| Sandringham | D. Rangers | |
| Genel | Genel | |
| Maç Sonucu | ||
| % 52,63 | Galibiyet Yüzdesi | % 57,14 |
| % 52,63 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 57,14 |
| 96,26 | Attığı Sayı Ort. | 94,05 |
| 91 | Yediği Sayı Ort. | 90,95 |
| 5,26 | Fark Ort. | 3,1 |
| 187,26 | Toplam Skor | 185 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 49,74 | Attığı Sayı Ort. | 46,33 |
| 44,58 | Yediği Sayı Ort. | 47,14 |
| 5,16 | Fark Ort. | -0,81 |
| Sandringham | D. Rangers | |
| İç Saha | Deplasman | |
| Maç Sonucu | ||
| % 50 | Galibiyet Yüzdesi | % 50 |
| % 50 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 50 |
| 96,80 | Attığı Sayı Ort. | 93,10 |
| 90,20 | Yediği Sayı Ort. | 92,30 |
| 6,6 | Fark Ort. | 0,8 |
| 187 | Toplam Skor | 185,4 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 51,60 | Attığı Sayı Ort. | 45,30 |
| 43,90 | Yediği Sayı Ort. | 46 |
| 7,7 | Fark Ort. | -0,7 |
| Sandringham |
|
0 |
| Dandenong Rangers |
|
1 |
| Sandringham |
|
0 |
| Dandenong Rangers |
|
1 |
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1 | 02.04.26 | MS |
81 - 101 |
81
-
101
|
20 |
|
43
-
57
|
14 |
|
182 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1 | 05.06.26 | MS |
99 - 95 |
99
-
95
|
4 |
|
45
-
37
|
8 |
|
194 | |||||||
| NBL1 | 13.06.26 | MS |
78 - 87 |
78
-
87
|
9 |
|
37
-
36
|
1 |
|
165 | |||||||
| NBL1 | 19.06.26 | MS |
99 - 82 |
99
-
82
|
17 |
|
56
-
40
|
16 |
|
181 | |||||||
| NBL1 | 20.06.26 | MS |
86 - 106 |
86
-
106
|
20 |
|
49
-
59
|
10 |
|
192 | |||||||
| NBL1 | 28.06.26 | MS |
110 - 102 |
110
-
102
|
8 |
|
58
-
50
|
8 |
|
212 | |||||||
| NBL1 | 03.07.26 | MS |
101 - 91 |
101
-
91
|
10 |
|
50
-
43
|
7 |
|
192 | |||||||
| NBL1 | 04.07.26 | MS |
98 - 73 |
98
-
73
|
25 |
|
46
-
36
|
10 |
|
171 | |||||||
| NBL1 | 09.07.26 | MS |
97 - 101 |
97
-
101
|
4 |
|
54
-
52
|
2 |
|
198 | |||||||
| NBL1 | 11.07.26 | MS |
107 - 111 |
107
-
111
|
4 |
|
51
-
62
|
11 |
|
218 | |||||||
| NBL1 | 17.07.26 | MS |
130 - 80 |
130
-
80
|
50 |
|
82
-
34
|
48 |
|
210 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1 | 31.05.26 | MS |
97 - 88 |
97
-
88
|
9 |
|
39
-
52
|
13 |
|
185 | |||||||
| NBL1 | 13.06.26 | MS |
88 - 100 |
88
-
100
|
12 |
|
47
-
59
|
12 |
|
188 | |||||||
| NBL1 | 20.06.26 | MS |
86 - 95 |
86
-
95
|
9 |
|
48
-
46
|
2 |
|
181 | |||||||
| NBL1 | 27.06.26 | MS |
100 - 98 |
100
-
98
|
2 |
|
55
-
54
|
1 |
|
198 | |||||||
| NBL1 | 28.06.26 | MS |
99 - 76 |
99
-
76
|
23 |
|
56
-
35
|
21 |
|
175 | |||||||
| NBL1 | 05.07.26 | MS |
111 - 81 |
111
-
81
|
30 |
|
51
-
45
|
6 |
|
192 | |||||||
| NBL1 | 10.07.26 | MS |
84 - 89 |
84
-
89
|
5 |
|
35
-
55
|
20 |
|
173 | |||||||
| NBL1 | 18.07.26 | MS |
97 - 89 |
97
-
89
|
8 |
|
41
-
36
|
5 |
|
186 | |||||||
| ANBL1 | 25.07.26 | MS |
99 - 92 |
99
-
92
|
7 |
|
48
-
39
|
9 |
|
191 | |||||||
| ANBL1 | 01.08.26 | MS |
87 - 69 |
87
-
69
|
18 |
|
36
-
37
|
1 |
|
156 | |||||||