| Szombathely | Rostock | |
| Genel | Genel | |
| Maç Sonucu | ||
| % 50 | Galibiyet Yüzdesi | % 58,33 |
| % 50 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 58,33 |
| 81,25 | Attığı Sayı Ort. | 85,33 |
| 81,44 | Yediği Sayı Ort. | 78,25 |
| -0,19 | Fark Ort. | 7,08 |
| 162,69 | Toplam Skor | 163,58 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 39,50 | Attığı Sayı Ort. | 42,83 |
| 42,63 | Yediği Sayı Ort. | 38,08 |
| -3,13 | Fark Ort. | 4,75 |
| Szombathely | Rostock | |
| İç Saha | Deplasman | |
| Maç Sonucu | ||
| % 50 | Galibiyet Yüzdesi | % 50 |
| % 50 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 50 |
| 81,50 | Attığı Sayı Ort. | 79,83 |
| 78 | Yediği Sayı Ort. | 78,67 |
| 3,5 | Fark Ort. | 1,16 |
| 159,5 | Toplam Skor | 158,5 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 39,50 | Attığı Sayı Ort. | 39,83 |
| 42,50 | Yediği Sayı Ort. | 38,33 |
| -3 | Fark Ort. | 1,5 |
| Szombathely |
|
1 |
| Rostock Sewolves |
|
1 |
| Szombathely |
|
0 |
| Rostock Sewolves |
|
1 |
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| FEC | 04.02.26 | MS |
75 - 78 |
75
-
78
|
3 |
|
44
-
36
|
8 |
|
153 | |||||||
| FEC | 17.12.25 | MS |
77 - 84 |
77
-
84
|
7 |
|
34
-
40
|
6 |
|
161 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| FEC | 01.04.26 | MS |
81 - 98 |
81
-
98
|
17 |
|
44
-
56
|
12 |
|
179 | |||||||
| MNBI | 04.04.26 | MS |
76 - 80 |
76
-
80
|
4 |
|
38
-
36
|
2 |
|
156 | |||||||
| FEC | 08.04.26 | MS |
95 - 88 |
95
-
88
|
7 |
|
48
-
37
|
11 |
|
183 | |||||||
| MNBI | 11.04.26 | MS |
74 - 77 |
74
-
77
|
3 |
|
45
-
46
|
1 |
|
151 | |||||||
| MNBI | 18.04.26 | MS |
89 - 82 |
89
-
82
|
7 |
|
47
-
39
|
8 |
|
171 | |||||||
| MNBI | 21.04.26 | MS |
82 - 95 |
82
-
95
|
13 |
|
44
-
48
|
4 |
|
177 | |||||||
| MNBI | 24.04.26 | MS |
90 - 76 |
90
-
76
|
14 |
|
52
-
33
|
19 |
|
166 | |||||||
| MNBI | 02.05.26 | MS |
97 - 79 |
97
-
79
|
18 |
|
31
-
32
|
1 |
|
176 | |||||||
| MNBI | 05.05.26 | MS |
81 - 91 |
81
-
91
|
10 |
|
37
-
48
|
11 |
|
172 | |||||||
| MNBI | 08.05.26 | MS |
93 - 92 |
93
-
92
|
1 |
|
53
-
44
|
9 |
|
185 | |||||||
| MNBI | 16.05.26 | v | |||||||||||||||
| MNBI | 19.05.26 | v | |||||||||||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| AL1 | 05.04.26 | MS |
70 - 101 |
70
-
101
|
31 |
|
30
-
54
|
24 |
|
171 | |||||||
| AL1 | 13.04.26 | MS |
81 - 79 |
81
-
79
|
2 |
|
38
-
38
|
0 |
|
160 | |||||||
| AL1 | 19.04.26 | MS |
68 - 75 |
68
-
75
|
7 |
|
35
-
41
|
6 |
|
143 | |||||||
| AL1 | 22.04.26 | UZ |
91 - 86 |
80
-
80
|
0 |
|
43
-
36
|
7 |
|
160 | |||||||
| AL1 | 25.04.26 | MS |
75 - 61 |
75
-
61
|
14 |
|
41
-
39
|
2 |
|
136 | |||||||
| AL1 | 27.04.26 | MS |
86 - 64 |
86
-
64
|
22 |
|
44
-
27
|
17 |
|
150 | |||||||
| AL1 | 02.05.26 | MS |
89 - 79 |
89
-
79
|
10 |
|
46
-
33
|
13 |
|
168 | |||||||
| AL1 | 08.05.26 | MS |
78 - 90 |
78
-
90
|
12 |
|
42
-
57
|
15 |
|
168 | |||||||
| AL1 | 10.05.26 | MS |
103 - 71 |
103
-
71
|
32 |
|
55
-
33
|
22 |
|
174 | |||||||
| AL1 | 12.05.26 | MS |
91 - 71 |
91
-
71
|
20 |
|
42
-
38
|
4 |
|
162 | |||||||
| Oyuncu | Dak. | Sayı | Rbd | Ast |
| Oyuncu | Dak. | Sayı | Rbd | Ast |
| Dshawn Schwartz | 27,7 | 13,8 | 4,8 | 1,3 |
| Deandre Lansdowne | 22,7 | 9,3 | 2,7 | 4,2 |
| J.Nicholson | 20,6 | 5,6 | 5,4 | 0,4 |
| Lukasz Kolenda | 20,5 | 12,3 | 2,3 | 1,0 |
| Owen Klassen | 19,2 | 3,7 | 6,3 | 1,8 |
| Elias Baggette | 16,8 | 9,8 | 0,8 | 4,6 |
| Bent Leuchten | 16,8 | 5,8 | 6,0 | 0,8 |
| Sid Theis | 13,0 | 3,8 | 1,2 | 1,2 |
| Jonas Zilinskas | 13,0 | 3,0 | 2,0 | 0,5 |