| Ewe Baskets | Rostock | |
| Genel | Genel | |
| Maç Sonucu | ||
| % 47,06 | Galibiyet Yüzdesi | % 44,44 |
| % 47,06 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 44,44 |
| 83,12 | Attığı Sayı Ort. | 82,08 |
| 84,29 | Yediği Sayı Ort. | 80,39 |
| -1,17 | Fark Ort. | 1,69 |
| 167,41 | Toplam Skor | 162,47 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 41,24 | Attığı Sayı Ort. | 41,69 |
| 43,29 | Yediği Sayı Ort. | 39,50 |
| -2,05 | Fark Ort. | 2,19 |
| Ewe Baskets | Rostock | |
| İç Saha | Deplasman | |
| Maç Sonucu | ||
| % 52,94 | Galibiyet Yüzdesi | % 33,33 |
| % 52,94 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 33,33 |
| 87 | Attığı Sayı Ort. | 79,50 |
| 86,59 | Yediği Sayı Ort. | 81,11 |
| 0,41 | Fark Ort. | -1,61 |
| 173,59 | Toplam Skor | 160,61 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 44 | Attığı Sayı Ort. | 41,56 |
| 44,35 | Yediği Sayı Ort. | 40,83 |
| -0,35 | Fark Ort. | 0,73 |
| Ewe Baskets Oldenburg |
|
7 |
| Rostock Sewolves |
|
2 |
| Ewe Baskets Oldenburg |
|
5 |
| Rostock Sewolves |
|
0 |
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| AL1 | 13.04.26 | MS |
81 - 79 |
81
-
79
|
2 |
|
38
-
38
|
0 |
|
160 | |||||||
| AL1 | 01.11.25 | MS |
94 - 77 |
94
-
77
|
17 |
|
53
-
43
|
10 |
|
171 | |||||||
| AL1 | 13.05.25 | MS |
95 - 83 |
95
-
83
|
12 |
|
45
-
45
|
0 |
|
178 | |||||||
| AL1 | 26.04.25 | MS |
92 - 79 |
92
-
79
|
13 |
|
45
-
38
|
7 |
|
171 | |||||||
| AL1 | 18.01.25 | UZ |
122 - 118 |
88
-
88
|
0 |
|
52
-
47
|
5 |
|
176 | |||||||
| AL1 | 31.03.24 | MS |
64 - 99 |
64
-
99
|
35 |
|
36
-
45
|
9 |
|
163 | |||||||
| AL1 | 20.10.23 | MS |
94 - 89 |
94
-
89
|
5 |
|
48
-
42
|
6 |
|
183 | |||||||
| AL1 | 05.02.23 | MS |
73 - 80 |
73
-
80
|
7 |
|
37
-
33
|
4 |
|
153 | |||||||
| AL1 | 11.12.22 | MS |
99 - 90 |
99
-
90
|
9 |
|
61
-
48
|
13 |
|
189 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| AL1 | 22.03.26 | MS |
79 - 85 |
79
-
85
|
6 |
|
45
-
39
|
6 |
|
164 | |||||||
| AL1 | 28.03.26 | MS |
95 - 85 |
95
-
85
|
10 |
|
53
-
35
|
18 |
|
180 | |||||||
| AL1 | 01.04.26 | MS |
77 - 96 |
77
-
96
|
19 |
|
35
-
58
|
23 |
|
173 | |||||||
| AL1 | 05.04.26 | MS |
79 - 81 |
79
-
81
|
2 |
|
41
-
37
|
4 |
|
160 | |||||||
| AL1 | 13.04.26 | MS |
81 - 79 |
81
-
79
|
2 |
|
38
-
38
|
0 |
|
160 | |||||||
| AL1 | 18.04.26 | MS |
83 - 61 |
83
-
61
|
22 |
|
41
-
31
|
10 |
|
144 | |||||||
| AL1 | 25.04.26 | MS |
94 - 74 |
95
-
74
|
21 |
|
54
-
40
|
14 |
|
169 | |||||||
| AL1 | 02.05.26 | MS |
95 - 98 |
95
-
98
|
3 |
|
43
-
43
|
0 |
|
193 | |||||||
| AL1 | 08.05.26 | MS |
93 - 84 |
93
-
84
|
9 |
|
48
-
42
|
6 |
|
177 | |||||||
| AL1 | 10.05.26 | MS |
77 - 67 |
77
-
67
|
10 |
|
39
-
36
|
3 |
|
144 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| AL1 | 13.04.26 | MS |
81 - 79 |
81
-
79
|
2 |
|
38
-
38
|
0 |
|
160 | |||||||
| AL1 | 19.04.26 | MS |
68 - 75 |
68
-
75
|
7 |
|
35
-
41
|
6 |
|
143 | |||||||
| AL1 | 22.04.26 | UZ |
91 - 86 |
80
-
80
|
0 |
|
43
-
36
|
7 |
|
160 | |||||||
| AL1 | 25.04.26 | MS |
75 - 61 |
75
-
61
|
14 |
|
41
-
39
|
2 |
|
136 | |||||||
| AL1 | 27.04.26 | MS |
86 - 64 |
86
-
64
|
22 |
|
44
-
27
|
17 |
|
150 | |||||||
| AL1 | 02.05.26 | MS |
89 - 79 |
89
-
79
|
10 |
|
46
-
33
|
13 |
|
168 | |||||||
| AL1 | 08.05.26 | MS |
78 - 90 |
78
-
90
|
12 |
|
42
-
57
|
15 |
|
168 | |||||||
| AL1 | 10.05.26 | MS |
103 - 71 |
103
-
71
|
32 |
|
55
-
33
|
22 |
|
174 | |||||||
| AL1 | 12.05.26 | MS |
91 - 71 |
91
-
71
|
20 |
|
42
-
38
|
4 |
|
162 | |||||||
| AL1 | 14.05.26 | MS |
76 - 69 |
76
-
69
|
7 |
|
47
-
43
|
4 |
|
145 | |||||||
| Oyuncu | Dak. | Sayı | Rbd | Ast |
| Oyuncu | Dak. | Sayı | Rbd | Ast |
| Dshawn Schwartz | 27,9 | 14,3 | 6,8 | 1,4 |
| J.Nicholson | 22,5 | 6,0 | 4,4 | 0,6 |
| Deandre Lansdowne | 22,3 | 7,3 | 3,2 | 5,0 |
| Owen Klassen | 21,4 | 7,2 | 7,2 | 2,2 |
| Lukasz Kolenda | 19,9 | 8,2 | 1,3 | 2,2 |
| Andy Van Vliet | 19,3 | 11,5 | 4,3 | 0,8 |
| Elias Baggette | 14,2 | 5,6 | 1,8 | 3,2 |
| Bent Leuchten | 9,7 | 4,1 | 3,0 | 0,4 |
| Sid Theis | 9,1 | 2,6 | 0,7 | 0,3 |
| Jonas Zilinskas | 1,3 | 0,0 | 0,5 | 0,0 |