| Mitteldeutsc | Rostock | |
| Genel | Genel | |
| Maç Sonucu | ||
| % 35,29 | Galibiyet Yüzdesi | % 44,44 |
| % 35,29 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 44,44 |
| 84,12 | Attığı Sayı Ort. | 82,08 |
| 86,97 | Yediği Sayı Ort. | 80,39 |
| -2,85 | Fark Ort. | 1,69 |
| 171,09 | Toplam Skor | 162,47 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 42 | Attığı Sayı Ort. | 41,69 |
| 43,47 | Yediği Sayı Ort. | 39,50 |
| -1,47 | Fark Ort. | 2,19 |
| Mitteldeutsc | Rostock | |
| İç Saha | Deplasman | |
| Maç Sonucu | ||
| % 52,94 | Galibiyet Yüzdesi | % 33,33 |
| % 52,94 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 33,33 |
| 86,82 | Attığı Sayı Ort. | 79,50 |
| 85,53 | Yediği Sayı Ort. | 81,11 |
| 1,29 | Fark Ort. | -1,61 |
| 172,35 | Toplam Skor | 160,61 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 43,59 | Attığı Sayı Ort. | 41,56 |
| 42,94 | Yediği Sayı Ort. | 40,83 |
| 0,65 | Fark Ort. | 0,73 |
| Mitteldeutscher BC |
|
3 |
| Rostock Sewolves |
|
5 |
| Mitteldeutscher BC |
|
2 |
| Rostock Sewolves |
|
2 |
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| AL1 | 15.02.26 | MS |
80 - 94 |
80
-
94
|
14 |
|
34
-
46
|
12 |
|
174 | |||||||
| AL1 | 18.01.26 | MS |
84 - 77 |
84
-
77
|
7 |
|
37
-
34
|
3 |
|
161 | |||||||
| AL1 | 15.03.25 | MS |
84 - 76 |
84
-
76
|
8 |
|
44
-
37
|
7 |
|
160 | |||||||
| AL1 | 22.09.24 | UZ |
84 - 87 |
76
-
76
|
0 |
|
39
-
42
|
3 |
|
152 | |||||||
| AL1 | 02.03.24 | MS |
106 - 102 |
106
-
102
|
4 |
|
53
-
49
|
4 |
|
208 | |||||||
| AL1 | 10.11.23 | MS |
85 - 97 |
85
-
97
|
12 |
|
50
-
53
|
3 |
|
182 | |||||||
| AL1 | 04.03.23 | MS |
102 - 78 |
102
-
78
|
24 |
|
52
-
39
|
13 |
|
180 | |||||||
| AL1 | 28.01.23 | MS |
79 - 77 |
79
-
77
|
2 |
|
38
-
37
|
1 |
|
156 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| AL1 | 01.04.26 | MS |
104 - 81 |
104
-
81
|
23 |
|
50
-
41
|
9 |
|
185 | |||||||
| AL1 | 04.04.26 | MS |
91 - 79 |
91
-
79
|
12 |
|
42
-
42
|
0 |
|
170 | |||||||
| AL1 | 10.04.26 | MS |
99 - 94 |
99
-
94
|
5 |
|
50
-
41
|
9 |
|
193 | |||||||
| AL1 | 19.04.26 | MS |
112 - 93 |
112
-
93
|
19 |
|
62
-
42
|
20 |
|
205 | |||||||
| KABL | 22.04.26 | MS |
86 - 89 |
86
-
89
|
3 |
|
49
-
42
|
7 |
|
175 | |||||||
| KABL | 23.04.26 | MS |
92 - 76 |
92
-
76
|
16 |
|
56
-
37
|
19 |
|
168 | |||||||
| AL1 | 26.04.26 | MS |
83 - 52 |
83
-
52
|
31 |
|
44
-
19
|
25 |
|
135 | |||||||
| AL1 | 04.05.26 | MS |
80 - 75 |
80
-
75
|
5 |
|
41
-
34
|
7 |
|
155 | |||||||
| AL1 | 08.05.26 | MS |
82 - 99 |
82
-
99
|
17 |
|
47
-
57
|
10 |
|
181 | |||||||
| AL1 | 10.05.26 | MS |
85 - 78 |
85
-
78
|
7 |
|
35
-
42
|
7 |
|
163 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| AL1 | 13.04.26 | MS |
81 - 79 |
81
-
79
|
2 |
|
38
-
38
|
0 |
|
160 | |||||||
| AL1 | 19.04.26 | MS |
68 - 75 |
68
-
75
|
7 |
|
35
-
41
|
6 |
|
143 | |||||||
| AL1 | 22.04.26 | UZ |
91 - 86 |
80
-
80
|
0 |
|
43
-
36
|
7 |
|
160 | |||||||
| AL1 | 25.04.26 | MS |
75 - 61 |
75
-
61
|
14 |
|
41
-
39
|
2 |
|
136 | |||||||
| AL1 | 27.04.26 | MS |
86 - 64 |
86
-
64
|
22 |
|
44
-
27
|
17 |
|
150 | |||||||
| AL1 | 02.05.26 | MS |
89 - 79 |
89
-
79
|
10 |
|
46
-
33
|
13 |
|
168 | |||||||
| AL1 | 08.05.26 | MS |
78 - 90 |
78
-
90
|
12 |
|
42
-
57
|
15 |
|
168 | |||||||
| AL1 | 10.05.26 | MS |
103 - 71 |
103
-
71
|
32 |
|
55
-
33
|
22 |
|
174 | |||||||
| AL1 | 12.05.26 | MS |
91 - 71 |
91
-
71
|
20 |
|
42
-
38
|
4 |
|
162 | |||||||
| AL1 | 14.05.26 | MS |
76 - 69 |
76
-
69
|
7 |
|
47
-
43
|
4 |
|
145 | |||||||
| Oyuncu | Dak. | Sayı | Rbd | Ast |
| Oyuncu | Dak. | Sayı | Rbd | Ast |
| Dshawn Schwartz | 27,9 | 14,3 | 6,8 | 1,4 |
| J.Nicholson | 22,5 | 6,0 | 4,4 | 0,6 |
| Deandre Lansdowne | 22,3 | 7,3 | 3,2 | 5,0 |
| Owen Klassen | 21,4 | 7,2 | 7,2 | 2,2 |
| Lukasz Kolenda | 19,9 | 8,2 | 1,3 | 2,2 |
| Andy Van Vliet | 19,3 | 11,5 | 4,3 | 0,8 |
| Elias Baggette | 14,2 | 5,6 | 1,8 | 3,2 |
| Bent Leuchten | 9,7 | 4,1 | 3,0 | 0,4 |
| Sid Theis | 9,1 | 2,6 | 0,7 | 0,3 |
| Jonas Zilinskas | 1,3 | 0,0 | 0,5 | 0,0 |