| Glad Trier | Rostock | |
| Genel | Genel | |
| Maç Sonucu | ||
| % 38,46 | Galibiyet Yüzdesi | % 44,44 |
| % 38,46 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 44,44 |
| 87,05 | Attığı Sayı Ort. | 82,08 |
| 92,69 | Yediği Sayı Ort. | 80,39 |
| -5,64 | Fark Ort. | 1,69 |
| 179,74 | Toplam Skor | 162,47 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 43,90 | Attığı Sayı Ort. | 41,69 |
| 46,18 | Yediği Sayı Ort. | 39,50 |
| -2,28 | Fark Ort. | 2,19 |
| Glad Trier | Rostock | |
| İç Saha | Deplasman | |
| Maç Sonucu | ||
| % 52,63 | Galibiyet Yüzdesi | % 33,33 |
| % 52,63 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 33,33 |
| 87,84 | Attığı Sayı Ort. | 79,50 |
| 87,21 | Yediği Sayı Ort. | 81,11 |
| 0,63 | Fark Ort. | -1,61 |
| 175,05 | Toplam Skor | 160,61 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 44,58 | Attığı Sayı Ort. | 41,56 |
| 44,05 | Yediği Sayı Ort. | 40,83 |
| 0,53 | Fark Ort. | 0,73 |
| Gladiators Trier |
|
2 |
| Rostock Sewolves |
|
1 |
| Gladiators Trier |
|
2 |
| Rostock Sewolves |
|
0 |
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| AL1 | 14.05.26 | MS |
76 - 69 |
76
-
69
|
7 |
|
47
-
43
|
4 |
|
145 | |||||||
| AL1 | 06.03.26 | MS |
118 - 103 |
118
-
103
|
15 |
|
61
-
43
|
18 |
|
221 | |||||||
| AL1 | 28.09.25 | MS |
88 - 78 |
88
-
78
|
10 |
|
42
-
30
|
12 |
|
166 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| AL1 | 17.05.26 | MS |
101 - 80 |
101
-
80
|
21 |
|
48
-
44
|
4 |
|
181 | |||||||
| AL1 | 19.05.26 | MS |
92 - 65 |
92
-
65
|
27 |
|
48
-
33
|
15 |
|
157 | |||||||
| AL1 | 23.05.26 | MS |
62 - 99 |
62
-
99
|
37 |
|
33
-
57
|
24 |
|
161 | |||||||
| AL1 | 19.09.26 | MS |
116 - 107 |
116
-
107
|
9 |
|
66
-
61
|
5 |
|
223 | |||||||
| AL1 | 25.09.26 | MS |
106 - 80 |
106
-
80
|
26 |
|
52
-
38
|
14 |
|
186 | |||||||
| AL1 | 27.09.26 | MS |
98 - 85 |
98
-
85
|
13 |
|
54
-
49
|
5 |
|
183 | |||||||
| AL1 | 04.10.26 | MS |
80 - 94 |
80
-
94
|
14 |
|
27
-
47
|
20 |
|
174 | |||||||
| FEC | 07.10.26 | MS |
92 - 59 |
92
-
59
|
33 |
|
49
-
30
|
19 |
|
151 | |||||||
| AL1 | 10.10.26 | MS |
95 - 75 |
95
-
75
|
20 |
|
50
-
47
|
3 |
|
170 | |||||||
| FEC | 14.10.26 | MS |
83 - 87 |
83
-
87
|
4 |
|
41
-
49
|
8 |
|
170 | |||||||
| ALK | 18.10.26 | v | |||||||||||||||
| FEC | 21.10.26 | v | |||||||||||||||
| AL1 | 24.10.26 | v | |||||||||||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| AL1 | 14.05.26 | MS |
76 - 69 |
76
-
69
|
7 |
|
47
-
43
|
4 |
|
145 | |||||||
| ALK | 11.09.26 | MS |
90 - 81 |
90
-
81
|
9 |
|
48
-
48
|
0 |
|
171 | |||||||
| AL1 | 19.09.26 | MS |
102 - 92 |
102
-
92
|
10 |
|
61
-
33
|
28 |
|
194 | |||||||
| AL1 | 24.09.26 | MS |
81 - 78 |
81
-
78
|
3 |
|
41
-
44
|
3 |
|
159 | |||||||
| AL1 | 27.09.26 | MS |
83 - 82 |
83
-
82
|
1 |
|
46
-
34
|
12 |
|
165 | |||||||
| AVK | 29.09.26 | MS |
94 - 73 |
94
-
73
|
21 |
|
49
-
37
|
12 |
|
167 | |||||||
| AL1 | 03.10.26 | MS |
84 - 91 |
84
-
91
|
7 |
|
32
-
46
|
14 |
|
175 | |||||||
| AVK | 06.10.26 | MS |
87 - 86 |
87
-
86
|
1 |
|
42
-
41
|
1 |
|
173 | |||||||
| AL1 | 10.10.26 | MS |
101 - 62 |
101
-
62
|
39 |
|
40
-
35
|
5 |
|
163 | |||||||
| AVK | 14.10.26 | MS |
82 - 70 |
82
-
70
|
12 |
|
51
-
34
|
17 |
|
152 | |||||||
| AVK | 20.10.26 | v | |||||||||||||||
| AL1 | 24.10.26 | v | |||||||||||||||
| AL1 | 24.10.26 | v | |||||||||||||||
| Oyuncu | Dak. | Sayı | Rbd | Ast |
| Oyuncu | Dak. | Sayı | Rbd | Ast |
| Dshawn Schwartz | 27,9 | 14,3 | 6,8 | 1,4 |
| J.Nicholson | 22,5 | 6,0 | 4,4 | 0,6 |
| Deandre Lansdowne | 22,3 | 7,3 | 3,2 | 5,0 |
| Owen Klassen | 21,4 | 7,2 | 7,2 | 2,2 |
| Lukasz Kolenda | 19,9 | 8,2 | 1,3 | 2,2 |
| Andy Van Vliet | 19,3 | 11,5 | 4,3 | 0,8 |
| Elias Baggette | 14,2 | 5,6 | 1,8 | 3,2 |
| Bent Leuchten | 9,7 | 4,1 | 3,0 | 0,4 |
| Sid Theis | 9,1 | 2,6 | 0,7 | 0,3 |
| Jonas Zilinskas | 1,3 | 0,0 | 0,5 | 0,0 |