| D. Rangers | Sabres | |
| Genel | Genel | |
| Maç Sonucu | ||
| % 50 | Galibiyet Yüzdesi | % 53,85 |
| % 50 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 53,85 |
| 96,17 | Attığı Sayı Ort. | 88,38 |
| 98,83 | Yediği Sayı Ort. | 83,08 |
| -2,66 | Fark Ort. | 5,3 |
| 195 | Toplam Skor | 171,46 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 47,17 | Attığı Sayı Ort. | 49,54 |
| 49 | Yediği Sayı Ort. | 44,85 |
| -1,83 | Fark Ort. | 4,69 |
| D. Rangers | Sabres | |
| İç Saha | Deplasman | |
| Maç Sonucu | ||
| % 66,67 | Galibiyet Yüzdesi | % 83,33 |
| % 66,67 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 83,33 |
| 105 | Attığı Sayı Ort. | 106,67 |
| 99,67 | Yediği Sayı Ort. | 95,67 |
| 5,33 | Fark Ort. | 11 |
| 204,67 | Toplam Skor | 202,34 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 50 | Attığı Sayı Ort. | 52,67 |
| 51 | Yediği Sayı Ort. | 46,17 |
| -1 | Fark Ort. | 6,5 |
| Dandenong Rangers |
|
0 |
| Sandringham Sabres |
|
1 |
| Dandenong Rangers |
|
0 |
| Sandringham Sabres |
|
1 |
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1 | 21.06.25 | MS |
105 - 112 |
105
-
112
|
7 |
|
51
-
55
|
4 |
|
217 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1 | 31.05.26 | MS |
97 - 88 |
97
-
88
|
9 |
|
39
-
52
|
13 |
|
185 | |||||||
| NBL1 | 13.06.26 | MS |
88 - 100 |
88
-
100
|
12 |
|
47
-
59
|
12 |
|
188 | |||||||
| NBL1 | 20.06.26 | MS |
86 - 95 |
86
-
95
|
9 |
|
48
-
46
|
2 |
|
181 | |||||||
| NBL1 | 27.06.26 | MS |
100 - 98 |
100
-
98
|
2 |
|
55
-
54
|
1 |
|
198 | |||||||
| NBL1 | 28.06.26 | MS |
99 - 76 |
99
-
76
|
23 |
|
56
-
35
|
21 |
|
175 | |||||||
| NBL1 | 05.07.26 | MS |
111 - 81 |
111
-
81
|
30 |
|
51
-
45
|
6 |
|
192 | |||||||
| NBL1 | 10.07.26 | MS |
84 - 89 |
84
-
89
|
5 |
|
35
-
55
|
20 |
|
173 | |||||||
| NBL1 | 18.07.26 | MS |
97 - 89 |
97
-
89
|
8 |
|
41
-
36
|
5 |
|
186 | |||||||
| ANBL1 | 25.07.26 | MS |
99 - 92 |
99
-
92
|
7 |
|
48
-
39
|
9 |
|
191 | |||||||
| ANBL1 | 01.08.26 | MS |
87 - 69 |
87
-
69
|
18 |
|
36
-
37
|
1 |
|
156 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1M | 13.06.26 | MS |
85 - 74 |
85
-
74
|
11 |
|
29
-
33
|
4 |
|
159 | |||||||
| NBL1M | 20.06.26 | MS |
56 - 74 |
56
-
74
|
18 |
|
36
-
35
|
1 |
|
130 | |||||||
| NBL1M | 27.06.26 | MS |
67 - 91 |
67
-
91
|
24 |
|
34
-
51
|
17 |
|
158 | |||||||
| NBL1M | 28.06.26 | MS |
115 - 79 |
115
-
79
|
36 |
|
60
-
33
|
27 |
|
194 | |||||||
| NBL1M | 04.07.26 | MS |
83 - 104 |
83
-
104
|
21 |
|
47
-
51
|
4 |
|
187 | |||||||
| NBL1M | 11.07.26 | MS |
94 - 85 |
94
-
85
|
9 |
|
45
-
36
|
9 |
|
179 | |||||||
| ANBL1 | 18.07.26 | MS |
89 - 101 |
89
-
101
|
12 |
|
47
-
51
|
4 |
|
190 | |||||||
| ANBL1 | 25.07.26 | MS |
77 - 78 |
77
-
78
|
1 |
|
30
-
53
|
23 |
|
155 | |||||||
| ANBL1 | 26.07.26 | MS |
99 - 91 |
99
-
91
|
8 |
|
48
-
52
|
4 |
|
190 | |||||||
| ANBL1 | 01.08.26 | MS |
72 - 68 |
72
-
68
|
4 |
|
38
-
35
|
3 |
|
140 | |||||||
| NBL1 | 12.07.25 | v | |||||||||||||||