| Rockingham Flam | SW Slammers | |
| Genel | Genel | |
| Maç Sonucu | ||
| % 88,89 | Galibiyet Yüzdesi | % 11,11 |
| % 88,89 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 11,11 |
| 100,67 | Attığı Sayı Ort. | 81,67 |
| 91,44 | Yediği Sayı Ort. | 100,11 |
| 9,23 | Fark Ort. | -18,44 |
| 192,11 | Toplam Skor | 181,78 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 48,67 | Attığı Sayı Ort. | 40,22 |
| 48,56 | Yediği Sayı Ort. | 53,78 |
| 0,11 | Fark Ort. | -13,56 |
| Rockingham Flam | SW Slammers | |
| İç Saha | Deplasman | |
| Maç Sonucu | ||
| % 100 | Galibiyet Yüzdesi | % 0 |
| % 100 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 0 |
| 103,67 | Attığı Sayı Ort. | 82,75 |
| 88,33 | Yediği Sayı Ort. | 109,50 |
| 15,34 | Fark Ort. | -26,75 |
| 192 | Toplam Skor | 192,25 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 49,50 | Attığı Sayı Ort. | 41,25 |
| 44,17 | Yediği Sayı Ort. | 55,25 |
| 5,33 | Fark Ort. | -14 |
| Rockingham Flames |
|
3 |
| South West Slammers |
|
0 |
| Rockingham Flames |
|
2 |
| South West Slammers |
|
0 |
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1 | 26.06.26 | MS |
101 - 78 |
101
-
78
|
23 |
|
58
-
42
|
16 |
|
179 | |||||||
| NBL1 | 10.04.26 | MS |
81 - 116 |
81
-
116
|
35 |
|
57
-
51
|
6 |
|
197 | |||||||
| NBL1 | 13.06.25 | MS |
116 - 69 |
116
-
69
|
47 |
|
57
-
33
|
24 |
|
185 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1 | 26.06.26 | MS |
101 - 78 |
101
-
78
|
23 |
|
58
-
42
|
16 |
|
179 | |||||||
| NBL1 | 04.07.26 | MS |
102 - 93 |
102
-
93
|
9 |
|
58
-
50
|
8 |
|
195 | |||||||
| NBL1 | 09.07.26 | MS |
110 - 88 |
110
-
88
|
22 |
|
54
-
52
|
2 |
|
198 | |||||||
| NBL1 | 11.07.26 | MS |
69 - 97 |
69
-
97
|
28 |
|
35
-
57
|
22 |
|
166 | |||||||
| NBL1 | 18.07.26 | MS |
107 - 91 |
107
-
91
|
16 |
|
51
-
44
|
7 |
|
198 | |||||||
| NBL1 | 24.07.26 | MS |
127 - 62 |
127
-
62
|
65 |
|
72
-
30
|
42 |
|
189 | |||||||
| ANBL1 | 01.08.26 | MS |
97 - 99 |
97
-
99
|
2 |
|
52
-
51
|
1 |
|
196 | |||||||
| ANBL1 | 06.08.26 | MS |
88 - 75 |
88
-
75
|
13 |
|
44
-
26
|
18 |
|
163 | |||||||
| ANBL1 | 15.08.26 | MS |
66 - 62 |
66
-
62
|
4 |
|
29
-
24
|
5 |
|
128 | |||||||
| ANB1 | 21.08.26 | MS |
93 - 110 |
93
-
110
|
17 |
|
39
-
62
|
23 |
|
203 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1 | 30.05.26 | MS |
98 - 89 |
98
-
89
|
9 |
|
46
-
43
|
3 |
|
187 | |||||||
| NBL1 | 06.06.26 | MS |
88 - 92 |
88
-
92
|
4 |
|
46
-
47
|
1 |
|
180 | |||||||
| NBL1 | 13.06.26 | MS |
71 - 77 |
71
-
77
|
6 |
|
40
-
45
|
5 |
|
148 | |||||||
| NBL1 | 20.06.26 | MS |
87 - 101 |
87
-
101
|
14 |
|
38
-
40
|
2 |
|
188 | |||||||
| NBL1 | 26.06.26 | MS |
101 - 78 |
101
-
78
|
23 |
|
58
-
42
|
16 |
|
179 | |||||||
| NBL1 | 03.07.26 | MS |
112 - 101 |
112
-
101
|
11 |
|
52
-
51
|
1 |
|
213 | |||||||
| NBL1 | 04.07.26 | MS |
109 - 110 |
109
-
110
|
1 |
|
57
-
56
|
1 |
|
219 | |||||||
| NBL1 | 10.07.26 | MS |
78 - 95 |
78
-
95
|
17 |
|
44
-
59
|
15 |
|
173 | |||||||
| NBL1 | 17.07.26 | MS |
99 - 102 |
99
-
102
|
3 |
|
51
-
55
|
4 |
|
201 | |||||||
| NBL1 | 24.07.26 | MS |
125 - 90 |
125
-
90
|
35 |
|
59
-
44
|
15 |
|
215 | |||||||