| Rockingham Flam | PL. Hawks | |
| Genel | Genel | |
| Maç Sonucu | ||
| % 33,33 | Galibiyet Yüzdesi | % 50 |
| % 33,33 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 50 |
| 103 | Attığı Sayı Ort. | 96,50 |
| 95,33 | Yediği Sayı Ort. | 95 |
| 7,67 | Fark Ort. | 1,5 |
| 198,33 | Toplam Skor | 191,5 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 53 | Attığı Sayı Ort. | 52 |
| 45 | Yediği Sayı Ort. | 55 |
| 8 | Fark Ort. | -3 |
| Rockingham Flam | PL. Hawks | |
| İç Saha | Deplasman | |
| Maç Sonucu | ||
| % 0 | Galibiyet Yüzdesi | % 50 |
| % 0 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 50 |
| 99 | Attığı Sayı Ort. | 96,50 |
| 99 | Yediği Sayı Ort. | 95 |
| 0 | Fark Ort. | 1,5 |
| 198 | Toplam Skor | 191,5 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 48,50 | Attığı Sayı Ort. | 52 |
| 48,50 | Yediği Sayı Ort. | 55 |
| 0 | Fark Ort. | -3 |
| Rockingham Flames |
|
1 |
| PL. Hawks |
|
0 |
| Rockingham Flames |
|
1 |
| PL. Hawks |
|
0 |
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1 | 07.06.25 | UZ |
108 - 104 |
97
-
97
|
0 |
|
48
-
51
|
3 |
|
194 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| NBL1 | 26.06.26 | MS |
101 - 78 |
101
-
78
|
23 |
|
58
-
42
|
16 |
|
179 | |||||||
| NBL1 | 04.07.26 | MS |
102 - 93 |
102
-
93
|
9 |
|
58
-
50
|
8 |
|
195 | |||||||
| NBL1 | 09.07.26 | MS |
110 - 88 |
110
-
88
|
22 |
|
54
-
52
|
2 |
|
198 | |||||||
| NBL1 | 11.07.26 | MS |
69 - 97 |
69
-
97
|
28 |
|
35
-
57
|
22 |
|
166 | |||||||
| NBL1 | 18.07.26 | MS |
107 - 91 |
107
-
91
|
16 |
|
51
-
44
|
7 |
|
198 | |||||||
| NBL1 | 24.07.26 | MS |
127 - 62 |
127
-
62
|
65 |
|
72
-
30
|
42 |
|
189 | |||||||
| ANBL1 | 01.08.26 | MS |
97 - 99 |
97
-
99
|
2 |
|
52
-
51
|
1 |
|
196 | |||||||
| ANBL1 | 06.08.26 | MS |
88 - 75 |
88
-
75
|
13 |
|
44
-
26
|
18 |
|
163 | |||||||
| ANBL1 | 15.08.26 | MS |
66 - 62 |
66
-
62
|
4 |
|
29
-
24
|
5 |
|
128 | |||||||
| ANB1 | 21.08.26 | MS |
93 - 110 |
93
-
110
|
17 |
|
39
-
62
|
23 |
|
203 | |||||||