| Evreux | UB Chartre | |
| Genel | Genel | |
| Maç Sonucu | ||
| % 31,58 | Galibiyet Yüzdesi | % 23,68 |
| % 31,58 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 23,68 |
| 79,53 | Attığı Sayı Ort. | 76,47 |
| 83,58 | Yediği Sayı Ort. | 86,89 |
| -4,05 | Fark Ort. | -10,42 |
| 163,11 | Toplam Skor | 163,36 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 40,08 | Attığı Sayı Ort. | 38,11 |
| 41,05 | Yediği Sayı Ort. | 42,61 |
| -0,97 | Fark Ort. | -4,5 |
| Evreux | UB Chartre | |
| İç Saha | Deplasman | |
| Maç Sonucu | ||
| % 36,84 | Galibiyet Yüzdesi | % 15,79 |
| % 36,84 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 15,79 |
| 80,74 | Attığı Sayı Ort. | 76,05 |
| 79,11 | Yediği Sayı Ort. | 88,89 |
| 1,63 | Fark Ort. | -12,84 |
| 159,85 | Toplam Skor | 164,94 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 40,11 | Attığı Sayı Ort. | 36,63 |
| 39,58 | Yediği Sayı Ort. | 43,26 |
| 0,53 | Fark Ort. | -6,63 |
| Evreux Basket |
|
4 |
| UB Chartres |
|
0 |
| Evreux Basket |
|
1 |
| UB Chartres |
|
0 |
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| FRK | 13.09.25 | MS |
92 - 94 |
92
-
94
|
2 |
|
43
-
55
|
12 |
|
186 | |||||||
| FR2 | 24.01.25 | MS |
117 - 83 |
117
-
83
|
34 |
|
44
-
42
|
2 |
|
200 | |||||||
| FR2 | 05.11.24 | MS |
87 - 99 |
87
-
99
|
12 |
|
29
-
56
|
27 |
|
186 | |||||||
| FRK | 07.11.17 | MS |
83 - 91 |
83
-
91
|
8 |
|
46
-
45
|
1 |
|
174 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| FR2 | 27.03.26 | MS |
74 - 80 |
74
-
78
|
4 |
|
36
-
37
|
1 |
|
152 | |||||||
| FR2 | 03.04.26 | MS |
103 - 75 |
103
-
75
|
28 |
|
47
-
31
|
16 |
|
178 | |||||||
| FR2 | 07.04.26 | MS |
91 - 76 |
91
-
76
|
15 |
|
46
-
44
|
2 |
|
167 | |||||||
| FR2 | 10.04.26 | MS |
78 - 76 |
78
-
76
|
2 |
|
37
-
39
|
2 |
|
154 | |||||||
| FR2 | 17.04.26 | MS |
92 - 85 |
92
-
85
|
7 |
|
42
-
46
|
4 |
|
177 | |||||||
| FR2 | 21.04.26 | MS |
79 - 81 |
79
-
81
|
2 |
|
48
-
36
|
12 |
|
160 | |||||||
| FR2 | 24.04.26 | MS |
85 - 89 |
85
-
89
|
4 |
|
38
-
51
|
13 |
|
174 | |||||||
| FR2 | 30.04.26 | MS |
81 - 80 |
81
-
80
|
1 |
|
44
-
37
|
7 |
|
161 | |||||||
| FR2 | 08.05.26 | MS |
102 - 83 |
102
-
83
|
19 |
|
64
-
37
|
27 |
|
185 | |||||||
| FR2 | 15.05.26 | MS |
68 - 97 |
68
-
97
|
29 |
|
42
-
55
|
13 |
|
165 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| FR2 | 28.03.25 | MS |
74 - 84 |
74
-
84
|
10 |
|
38
-
57
|
19 |
|
158 | |||||||
| FR2 | 04.04.25 | MS |
67 - 65 |
67
-
65
|
2 |
|
26
-
40
|
14 |
|
132 | |||||||
| FR2 | 08.04.25 | MS |
68 - 92 |
68
-
92
|
24 |
|
33
-
47
|
14 |
|
160 | |||||||
| FR2 | 11.04.25 | MS |
74 - 68 |
74
-
68
|
6 |
|
39
-
37
|
2 |
|
142 | |||||||
| FR2 | 19.04.25 | MS |
76 - 71 |
76
-
71
|
5 |
|
39
-
32
|
7 |
|
147 | |||||||
| FR2 | 24.04.25 | MS |
79 - 74 |
79
-
74
|
5 |
|
36
-
35
|
1 |
|
153 | |||||||
| FR2 | 03.05.25 | MS |
99 - 76 |
99
-
76
|
23 |
|
45
-
42
|
3 |
|
175 | |||||||
| FR2 | 09.05.25 | MS |
69 - 75 |
69
-
75
|
6 |
|
37
-
34
|
3 |
|
144 | |||||||
| FR2 | 13.05.25 | MS |
91 - 82 |
91
-
82
|
9 |
|
40
-
41
|
1 |
|
173 | |||||||
| FRK | 13.09.25 | MS |
92 - 94 |
92
-
94
|
2 |
|
43
-
55
|
12 |
|
186 | |||||||