| St.Quentin | Nanterre 92 | |
| Genel | Genel | |
| Maç Sonucu | ||
| % 47,22 | Galibiyet Yüzdesi | % 56,76 |
| % 47,22 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 56,76 |
| 75,89 | Attığı Sayı Ort. | 83,19 |
| 74,97 | Yediği Sayı Ort. | 83,81 |
| 0,92 | Fark Ort. | -0,62 |
| 150,86 | Toplam Skor | 167 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 38,67 | Attığı Sayı Ort. | 40,89 |
| 37,36 | Yediği Sayı Ort. | 42,68 |
| 1,31 | Fark Ort. | -1,79 |
| St.Quentin | Nanterre 92 | |
| İç Saha | Deplasman | |
| Maç Sonucu | ||
| % 61,11 | Galibiyet Yüzdesi | % 36,84 |
| % 61,11 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 36,84 |
| 76,67 | Attığı Sayı Ort. | 78,53 |
| 71,61 | Yediği Sayı Ort. | 83,53 |
| 5,06 | Fark Ort. | -5 |
| 148,28 | Toplam Skor | 162,06 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 39,22 | Attığı Sayı Ort. | 38,84 |
| 34,67 | Yediği Sayı Ort. | 41,11 |
| 4,55 | Fark Ort. | -2,27 |
| Saint Quentin |
|
3 |
| Nanterre 92 |
|
7 |
| Saint Quentin |
|
1 |
| Nanterre 92 |
|
4 |
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| FR1 | 28.03.26 | MS |
80 - 75 |
80
-
75
|
5 |
|
46
-
38
|
8 |
|
155 | |||||||
| FR1 | 31.10.25 | MS |
65 - 89 |
65
-
89
|
24 |
|
39
-
47
|
8 |
|
154 | |||||||
| FR1 | 23.03.25 | MS |
67 - 76 |
67
-
76
|
9 |
|
29
-
34
|
5 |
|
143 | |||||||
| FR1 | 02.11.24 | MS |
95 - 102 |
86
-
86
|
0 |
|
49
-
40
|
9 |
|
172 | |||||||
| FR1 | 23.04.24 | MS |
87 - 82 |
87
-
82
|
5 |
|
43
-
36
|
7 |
|
169 | |||||||
| FRK | 13.02.24 | MS |
76 - 74 |
76
-
74
|
2 |
|
46
-
41
|
5 |
|
150 | |||||||
| FR1 | 04.11.23 | MS |
80 - 75 |
80
-
75
|
5 |
|
44
-
39
|
5 |
|
155 | |||||||
| FRK | 19.10.21 | MS |
77 - 85 |
77
-
85
|
8 |
|
42
-
44
|
2 |
|
162 | |||||||
| FRK | 04.02.14 | MS |
92 - 107 |
92
-
107
|
15 |
|
0
-
0
|
0 |
|
199 | |||||||
| FRK | 15.01.13 | MS |
75 - 79 |
75
-
79
|
4 |
|
38
-
40
|
2 |
|
154 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| FR1 | 15.02.26 | MS |
90 - 103 |
90
-
103
|
13 |
|
50
-
48
|
2 |
|
193 | |||||||
| FR1 | 07.03.26 | MS |
72 - 108 |
72
-
108
|
36 |
|
45
-
47
|
2 |
|
180 | |||||||
| FR1 | 15.03.26 | MS |
119 - 127 |
108
-
108
|
0 |
|
47
-
58
|
11 |
|
216 | |||||||
| FR1 | 21.03.26 | MS |
65 - 86 |
65
-
86
|
21 |
|
33
-
44
|
11 |
|
151 | |||||||
| FR1 | 28.03.26 | MS |
80 - 75 |
80
-
75
|
5 |
|
46
-
38
|
8 |
|
155 | |||||||
| FR1 | 04.04.26 | MS |
88 - 81 |
88
-
81
|
7 |
|
37
-
43
|
6 |
|
169 | |||||||
| FR1 | 12.04.26 | MS |
86 - 70 |
86
-
70
|
16 |
|
43
-
42
|
1 |
|
156 | |||||||
| FR1 | 18.04.26 | MS |
109 - 87 |
109
-
87
|
22 |
|
59
-
40
|
19 |
|
196 | |||||||
| FR1 | 03.05.26 | MS |
71 - 89 |
71
-
89
|
18 |
|
36
-
36
|
0 |
|
160 | |||||||
| FR1 | 09.05.26 | MS |
85 - 88 |
85
-
88
|
3 |
|
34
-
41
|
7 |
|
173 | |||||||
| FR1 | 16.05.26 | v | |||||||||||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| FR1 | 07.03.26 | MS |
79 - 71 |
79
-
71
|
8 |
|
44
-
37
|
7 |
|
150 | |||||||
| FRK | 10.03.26 | MS |
83 - 88 |
83
-
88
|
5 |
|
39
-
45
|
6 |
|
171 | |||||||
| FR1 | 15.03.26 | MS |
102 - 88 |
102
-
88
|
14 |
|
47
-
44
|
3 |
|
190 | |||||||
| FR1 | 21.03.26 | MS |
59 - 90 |
59
-
90
|
31 |
|
28
-
47
|
19 |
|
149 | |||||||
| FR1 | 28.03.26 | MS |
80 - 75 |
80
-
75
|
5 |
|
46
-
38
|
8 |
|
155 | |||||||
| FR1 | 04.04.26 | MS |
96 - 92 |
96
-
92
|
4 |
|
46
-
60
|
14 |
|
188 | |||||||
| FR1 | 10.04.26 | MS |
86 - 72 |
86
-
72
|
14 |
|
40
-
28
|
12 |
|
158 | |||||||
| FR1 | 19.04.26 | MS |
97 - 79 |
97
-
79
|
18 |
|
57
-
45
|
12 |
|
176 | |||||||
| FR1 | 02.05.26 | MS |
87 - 69 |
87
-
69
|
18 |
|
49
-
40
|
9 |
|
156 | |||||||
| FR1 | 09.05.26 | UZ |
80 - 85 |
70
-
70
|
0 |
|
33
-
35
|
2 |
|
140 | |||||||
| FR1 | 16.05.26 | v | |||||||||||||||