| Crailsheim | Ulm | |
| Genel | Genel | |
| Maç Sonucu | ||
| % 23,53 | Galibiyet Yüzdesi | % 63,16 |
| % 23,53 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 63,16 |
| 80,82 | Attığı Sayı Ort. | 88,55 |
| 91,97 | Yediği Sayı Ort. | 81,74 |
| -11,15 | Fark Ort. | 6,81 |
| 172,79 | Toplam Skor | 170,29 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 39,59 | Attığı Sayı Ort. | 45,89 |
| 46,29 | Yediği Sayı Ort. | 41,42 |
| -6,7 | Fark Ort. | 4,47 |
| Crailsheim | Ulm | |
| İç Saha | Deplasman | |
| Maç Sonucu | ||
| % 35,29 | Galibiyet Yüzdesi | % 57,89 |
| % 35,29 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 57,89 |
| 82,47 | Attığı Sayı Ort. | 87,26 |
| 91,18 | Yediği Sayı Ort. | 79,42 |
| -8,71 | Fark Ort. | 7,84 |
| 173,65 | Toplam Skor | 166,68 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 40,35 | Attığı Sayı Ort. | 45,74 |
| 44,35 | Yediği Sayı Ort. | 40,05 |
| -4 | Fark Ort. | 5,69 |
| Crailsheim Merlins |
|
4 |
| Ratiopharm Ulm |
|
12 |
| Crailsheim Merlins |
|
4 |
| Ratiopharm Ulm |
|
4 |
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| AL1 | 27.04.24 | MS |
66 - 86 |
66
-
86
|
20 |
|
32
-
46
|
14 |
|
152 | |||||||
| AL1 | 25.11.23 | MS |
94 - 87 |
94
-
87
|
7 |
|
48
-
47
|
1 |
|
181 | |||||||
| AL1 | 18.03.23 | MS |
76 - 68 |
76
-
68
|
8 |
|
32
-
37
|
5 |
|
144 | |||||||
| AL1 | 10.12.22 | MS |
91 - 80 |
91
-
80
|
11 |
|
44
-
39
|
5 |
|
171 | |||||||
| AL1 | 01.05.22 | UZ |
100 - 90 |
89
-
89
|
0 |
|
57
-
44
|
13 |
|
178 | |||||||
| AL1 | 16.10.21 | MS |
71 - 93 |
71
-
93
|
22 |
|
45
-
46
|
1 |
|
164 | |||||||
| AL1 | 29.04.21 | MS |
93 - 78 |
93
-
78
|
15 |
|
44
-
43
|
1 |
|
171 | |||||||
| AL1 | 29.12.20 | MS |
86 - 84 |
86
-
84
|
2 |
|
41
-
33
|
8 |
|
170 | |||||||
| AL1 | 10.06.20 | MS |
92 - 80 |
92
-
80
|
12 |
|
52
-
52
|
0 |
|
172 | |||||||
| AL1 | 29.12.19 | MS |
91 - 79 |
91
-
79
|
12 |
|
46
-
36
|
10 |
|
170 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| ALPROA | 28.03.26 | MS |
105 - 84 |
105
-
84
|
21 |
|
57
-
35
|
22 |
|
189 | |||||||
| ALPROA | 04.04.26 | MS |
96 - 97 |
96
-
97
|
1 |
|
58
-
51
|
7 |
|
193 | |||||||
| ALPROA | 11.04.26 | MS |
75 - 87 |
75
-
87
|
12 |
|
33
-
41
|
8 |
|
162 | |||||||
| ALPROA | 18.04.26 | MS |
90 - 77 |
90
-
77
|
13 |
|
43
-
32
|
11 |
|
167 | |||||||
| ALPROA | 25.04.26 | MS |
90 - 93 |
90
-
93
|
3 |
|
46
-
46
|
0 |
|
183 | |||||||
| ALPROA | 02.05.26 | MS |
96 - 87 |
96
-
87
|
9 |
|
48
-
45
|
3 |
|
183 | |||||||
| ALPROA | 07.05.26 | MS |
77 - 89 |
77
-
89
|
12 |
|
33
-
35
|
2 |
|
166 | |||||||
| ALPROA | 10.05.26 | MS |
89 - 79 |
89
-
79
|
10 |
|
48
-
38
|
10 |
|
168 | |||||||
| ALPROA | 13.05.26 | MS |
88 - 86 |
88
-
86
|
2 |
|
43
-
41
|
2 |
|
174 | |||||||
| ALPROA | 15.05.26 | MS |
87 - 70 |
87
-
70
|
17 |
|
35
-
35
|
0 |
|
157 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| AL1 | 29.03.26 | MS |
93 - 90 |
93
-
90
|
3 |
|
43
-
47
|
4 |
|
183 | |||||||
| AL1 | 01.04.26 | MS |
104 - 81 |
104
-
81
|
23 |
|
50
-
41
|
9 |
|
185 | |||||||
| AL1 | 04.04.26 | MS |
77 - 67 |
77
-
67
|
10 |
|
38
-
40
|
2 |
|
144 | |||||||
| AL1 | 11.04.26 | MS |
73 - 89 |
73
-
89
|
16 |
|
41
-
40
|
1 |
|
162 | |||||||
| AL1 | 15.04.26 | MS |
79 - 66 |
79
-
66
|
13 |
|
41
-
34
|
7 |
|
145 | |||||||
| AL1 | 19.04.26 | MS |
68 - 75 |
68
-
75
|
7 |
|
35
-
41
|
6 |
|
143 | |||||||
| AL1 | 22.04.26 | MS |
77 - 89 |
77
-
89
|
12 |
|
39
-
48
|
9 |
|
166 | |||||||
| AL1 | 25.04.26 | MS |
81 - 72 |
81
-
72
|
9 |
|
42
-
32
|
10 |
|
153 | |||||||
| AL1 | 02.05.26 | MS |
98 - 84 |
98
-
84
|
14 |
|
49
-
48
|
1 |
|
182 | |||||||
| AL1 | 10.05.26 | MS |
64 - 103 |
64
-
103
|
39 |
|
32
-
61
|
29 |
|
167 | |||||||
| AL1 | 16.05.26 | v | |||||||||||||||
| AL1 | 18.05.26 | v | |||||||||||||||
| AL1 | 23.05.26 | v | |||||||||||||||