| ALBA Berlin | Crailsheim | |
| Genel | Genel | |
| Maç Sonucu | ||
| % 73,91 | Galibiyet Yüzdesi | % 23,53 |
| % 73,91 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 23,53 |
| 87,93 | Attığı Sayı Ort. | 80,82 |
| 80,17 | Yediği Sayı Ort. | 91,97 |
| 7,76 | Fark Ort. | -11,15 |
| 168,1 | Toplam Skor | 172,79 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 43,48 | Attığı Sayı Ort. | 39,59 |
| 40,37 | Yediği Sayı Ort. | 46,29 |
| 3,11 | Fark Ort. | -6,7 |
| ALBA Berlin | Crailsheim | |
| İç Saha | Deplasman | |
| Maç Sonucu | ||
| % 83,33 | Galibiyet Yüzdesi | % 11,76 |
| % 83,33 | Handikaplı Galibiyet Yüzdesi | % 11,76 |
| 90,75 | Attığı Sayı Ort. | 79,18 |
| 78,21 | Yediği Sayı Ort. | 92,76 |
| 12,54 | Fark Ort. | -13,58 |
| 168,96 | Toplam Skor | 171,94 |
| İlk Yarı Sonucu | ||
| 45,63 | Attığı Sayı Ort. | 38,82 |
| 40,21 | Yediği Sayı Ort. | 48,24 |
| 5,42 | Fark Ort. | -9,42 |
| ALBA Berlin |
|
17 |
| Crailsheim Merlins |
|
1 |
| ALBA Berlin |
|
8 |
| Crailsheim Merlins |
|
0 |
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| ALK | 13.10.24 | MS |
74 - 75 |
74
-
75
|
1 |
|
43
-
28
|
15 |
|
149 | |||||||
| AL1 | 12.05.24 | MS |
83 - 103 |
83
-
103
|
20 |
|
43
-
49
|
6 |
|
186 | |||||||
| AL1 | 02.10.23 | MS |
110 - 75 |
110
-
75
|
35 |
|
59
-
40
|
19 |
|
185 | |||||||
| AL1 | 14.02.23 | MS |
85 - 91 |
85
-
91
|
6 |
|
40
-
43
|
3 |
|
176 | |||||||
| AL1 | 28.01.23 | MS |
100 - 77 |
100
-
77
|
23 |
|
48
-
37
|
11 |
|
177 | |||||||
| AL1 | 20.04.22 | MS |
70 - 78 |
70
-
78
|
8 |
|
42
-
42
|
0 |
|
148 | |||||||
| ALK | 20.02.22 | MS |
76 - 86 |
76
-
86
|
10 |
|
43
-
39
|
4 |
|
162 | |||||||
| AL1 | 13.02.22 | MS |
106 - 74 |
106
-
74
|
32 |
|
47
-
39
|
8 |
|
180 | |||||||
| AL1 | 28.02.21 | MS |
100 - 62 |
100
-
62
|
38 |
|
49
-
25
|
24 |
|
162 | |||||||
| AL1 | 09.02.21 | MS |
77 - 101 |
77
-
101
|
24 |
|
44
-
52
|
8 |
|
178 | |||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| BŞMP | 01.04.26 | MS |
72 - 69 |
72
-
69
|
3 |
|
34
-
29
|
5 |
|
141 | |||||||
| AL1 | 05.04.26 | MS |
79 - 81 |
79
-
81
|
2 |
|
41
-
37
|
4 |
|
160 | |||||||
| BŞMP | 08.04.26 | UZ |
85 - 88 |
74
-
74
|
0 |
|
36
-
34
|
2 |
|
148 | |||||||
| AL1 | 11.04.26 | MS |
77 - 101 |
77
-
101
|
24 |
|
40
-
48
|
8 |
|
178 | |||||||
| AL1 | 20.04.26 | MS |
91 - 75 |
91
-
75
|
16 |
|
52
-
34
|
18 |
|
166 | |||||||
| AL1 | 22.04.26 | MS |
77 - 89 |
77
-
89
|
12 |
|
39
-
48
|
9 |
|
166 | |||||||
| AL1 | 26.04.26 | MS |
61 - 87 |
61
-
87
|
26 |
|
35
-
33
|
2 |
|
148 | |||||||
| AL1 | 01.05.26 | MS |
85 - 79 |
85
-
79
|
6 |
|
42
-
37
|
5 |
|
164 | |||||||
| AL1 | 03.05.26 | MS |
82 - 84 |
82
-
84
|
2 |
|
39
-
52
|
13 |
|
166 | |||||||
| AL1 | 10.05.26 | MS |
83 - 65 |
83
-
65
|
18 |
|
38
-
31
|
7 |
|
148 | |||||||
| AL1 | 17.05.26 | v | |||||||||||||||
| AL1 | 19.05.26 | v | |||||||||||||||
| AL1 | 22.05.26 | v | |||||||||||||||
| Lig | Tarih | Maç | H1 | MS | H2 | F. | H1 | İY | H2 | F. | TS | TMS | |||||
| ALPROA | 28.03.26 | MS |
105 - 84 |
105
-
84
|
21 |
|
57
-
35
|
22 |
|
189 | |||||||
| ALPROA | 04.04.26 | MS |
96 - 97 |
96
-
97
|
1 |
|
58
-
51
|
7 |
|
193 | |||||||
| ALPROA | 11.04.26 | MS |
75 - 87 |
75
-
87
|
12 |
|
33
-
41
|
8 |
|
162 | |||||||
| ALPROA | 18.04.26 | MS |
90 - 77 |
90
-
77
|
13 |
|
43
-
32
|
11 |
|
167 | |||||||
| ALPROA | 25.04.26 | MS |
90 - 93 |
90
-
93
|
3 |
|
46
-
46
|
0 |
|
183 | |||||||
| ALPROA | 02.05.26 | MS |
96 - 87 |
96
-
87
|
9 |
|
48
-
45
|
3 |
|
183 | |||||||
| ALPROA | 07.05.26 | MS |
77 - 89 |
77
-
89
|
12 |
|
33
-
35
|
2 |
|
166 | |||||||
| ALPROA | 10.05.26 | MS |
89 - 79 |
89
-
79
|
10 |
|
48
-
38
|
10 |
|
168 | |||||||
| ALPROA | 13.05.26 | MS |
88 - 86 |
88
-
86
|
2 |
|
43
-
41
|
2 |
|
174 | |||||||
| ALPROA | 15.05.26 | MS |
87 - 70 |
87
-
70
|
17 |
|
35
-
35
|
0 |
|
157 | |||||||
| Oyuncu | Dak. | Sayı | Rbd | Ast |
| Matteo Spagnolo | 23,0 | 16,0 | 2,0 | 6,0 |
| Tim Schneider | 22,7 | 15,0 | 4,8 | 1,0 |
| Jonas Mattisseck | 21,2 | 9,2 | 2,3 | 1,5 |
| Matt Thomas | 21,0 | 10,0 | 2,5 | 2,5 |
| Malte Delow | 20,7 | 8,0 | 1,7 | 1,5 |
| Justin Bean | 20,0 | 7,8 | 5,8 | 1,3 |
| Sterling Brown | 18,8 | 9,3 | 2,7 | 2,8 |
| Gabriele Procida | 18,0 | 16,0 | 2,0 | 1,0 |
| Louis Olinde | 17,0 | 9,0 | 0,0 | 1,0 |
| Ziga Samar | 15,0 | 6,0 | 1,3 | 4,0 |
| Kresimir Nikic | 14,7 | 8,7 | 4,0 | 1,7 |
| Yannick Wetzell | 14,7 | 6,0 | 2,7 | 1,7 |
| Johannes Thiemann | 14,0 | 10,3 | 6,0 | 1,0 |
| Elias Jose Rapieque | 13,0 | 2,5 | 2,0 | 1,5 |
| Christ Koumadje | 11,0 | 3,3 | 5,0 | 0,3 |
| Linus Florenz Ruf | 6,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 |
| Amon Doerries | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |
| Anton Nufer | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 |
| Oyuncu | Dak. | Sayı | Rbd | Ast |