Aşağıda belirtilen seçenekler aracılığıyla veya istediğiniz zaman çerez politikası sayfamızdan seçimlerinizi yönetebilirsiniz. Yaptığınız seçimler, bu tarayıcı için geçerli olacaktır.
Zorunlu Çerezler
İşlevsellik İçin Gerekli Olan Çerezler
Performans ve Analiz İçin Gerekli Olan Çerezler
Hedefleme ve Reklam Çerezleri
İddaa Ligleri : 
Tüm Ligler : 

Türkiye Bölgesel Amatör Lig Play Out

Sezon :
Bağlı Ligler :
Kupalar :
1. Maçlar
08/04/17 Hük.     1955 Batman Belediyespor Batman Tüpraş  
09/04/17 MS     1960 Silopispor Cizre Botanspor  
09/04/17 MS     Siirt İl Özel İdare Kurtalanspor  
12/04/17 MS     Hakkarispor FK Yüksekova Belediyespor  
12/04/17 MS     Diyarbakır Yolspor Çınar Belediyespor    
13/04/17 Hük.     Kilis Belediyespor Kifado Gençlik    
14/04/17 MS     Yozgatspor 1959 FK Sorgun Belediyespor  
14/04/17 MS     Ceyhanspor Yumurtalık Bld.    
14/04/17 MS     Nevşehir Belediyespor Çat Gençlik    
18/04/17 MS     Kırşehir Futbol Spor Kulübü Evranspor  
19/04/17 UZ     Tatvan Gençlerbirliği Tatvanspor  
19/04/17 UZ     Gümüşhane Telekom 1954 Kelkit Bld.Spor  
19/04/17 MS     Çine Madranspor Kuşadasıspor    
19/04/17 MS     Isparta 32 Spor Deregümü Gençlik  
19/04/17 Pen     Geredespor Yeniçağaspor  
20/04/17 MS     Turhalspor Niksar Belediyespor    
21/04/17 MS     Kastamonu Özel İd.K.Hz Kastamonu Yol    
22/04/17 MS     Artvin Hopaspor Borçkaspor    
22/04/17 UZ   Ağrı 1970 Spor Diyadin Gençlerbirliği    
22/04/17 MS     Tunceli Gençlik Dersim 62 Spor  
22/04/17 UZ   Konya Selçukspor Akşehir Spor    
22/04/17 Pen   Muş Spor FC Öz Hasköyspor  
22/04/17 MS     Kozlu Bld. Devrek Belediyespor  
22/04/17 MS     Gönen Belediyespor Balya Belediyespor    
22/04/17 Pen     Ladik Belediyespor Termespor    
22/04/17 Pen     Yatağanspor Yeni Milasspor    
22/04/17 MS     Şehit Kamil Belediyespor Nizipspor    
23/04/17 MS   Zara Belediyespor Şarkışla Belediyespor    
23/04/17 MS     Tuncaspor Uzunköprüspor    
23/04/17 MS     68 Aksaray Belediyespor Aksaray Karadenizspor  
23/04/17 MS   İnönü Üniversitesi Malatya Arguvan Bld.    
23/04/17 MS     Serik Belediyespor Korkuteli Belediye Spor    
23/04/17 UZ   Adıyaman FK Kahtaspor  
23/04/17 MS     Şuhut Hisar Bld. Salar Belediye    
23/04/17 MS     Kayseri Yolspor Talasgücü Belediyespor    
23/04/17 MS     MKE Kırıkkalespor Türk Metal 1963    
23/04/17 MS     Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü Merzifonspor    
23/04/17 Pen     Sinopspor Ayancık Belediyespor    
23/04/17 MS   Bilecikspor Bozüyük Vitraspor    
23/04/17 Pen   Nahırönü Dumlupınarspor K.Maraş Kurtuluş  
23/04/17 MS     Karabiga Belediye Bigaspor    
24/04/17 MS     Kütahya Dumlupınar Ünv. Tavşanlı Gençlikspor    
25/04/17 MS   1926 Bulancakspor Derelispor    
25/04/17 UZ   Arsuz Karaağaç 1967 Reyhanlı Spor  
27/04/17 MS   Gaziemir Gençlik Torbalıspor  
27/04/17 Pen     Serdivanspor Karasuspor    
28/04/17 MS   Ödemiş Spor Bornova 1881 SK    
29/04/17 MS     Alaşehir Belediyespor Salihli Belediyespor    
30/04/17 MS     13 Şubat Erzincan GK Üzümlü Bld.    
30/04/17 MS     Iğdır Es Spor Iğdır Futbol Kulübü    
30/04/17 MS     Karaman Futbol Kulübü 70 Larendespor  
30/04/17 MS     Bartınspor Ulus Çınarspor    
30/04/17 Pen   Mersin 33 Futbol Kulübü Anamur Belediyespor    
02/05/17 MS     Pursaklar Bld. Ankara Ormanspor    
02/05/17 MS     Çubukspor F.A.Ş. Yenimahalle Bld.  
03/05/17 MS     Serhat Ardahan Hoçvanspor    
04/05/17 Hük.     Aras 12 Martspor Yakutiyespor    
07/05/17 Hük.     Kars 36 Spor Sarıkamış Bld.    
07/05/17 Hük.   Zeytinburnu 1957 Şile Yıldızspor    
26/05/17 Pen     Trabzon Doğanspor Araklı 1961 SK