Aşağıda belirtilen seçenekler aracılığıyla veya istediğiniz zaman çerez politikası sayfamızdan seçimlerinizi yönetebilirsiniz. Yaptığınız seçimler, bu tarayıcı için geçerli olacaktır.
Zorunlu Çerezler
İşlevsellik İçin Gerekli Olan Çerezler
Performans ve Analiz İçin Gerekli Olan Çerezler
Hedefleme ve Reklam Çerezleri
İddaa Ligleri : 
Tüm Ligler : 

Türkiye Bölgesel Amatör Lig Play Out

Sezon :
Bağlı Ligler :
Kupalar :
1. Maçlar
25/04/19 MS     Ceyhanspor Sarıçam Kürkçülerspor    
26/04/19 Pen     7 Mart Kadirli Demir Düziçispor Futbol Kulübü  
27/04/19 MS     Yakutiyespor Erzurum İdmanocağı  
27/04/19 MS     Arhavispor Borçkaspor    
27/04/19 MS     Erzincan Ulalar Spor Kulübü Kemahspor    
27/04/19 MS     Suvermez Kapadokyaspor Suvermezkale    
27/04/19 MS     Trabzon Doğanspor Faroz Yalıspor    
27/04/19 MS     Gülbahçespor İnegöl Doğugücü    
27/04/19 Pen     Serinhisarspor Çal Belediyespor  
27/04/19 UZ     Ortaca Belediye Turgutreisspor    
27/04/19 UZ     1926 Bulancakspor Eynesil Bld.    
27/04/19 MS     Ş.Urfa 11 Nisan Siverek Belediyespor    
27/04/19 MS     Elbistan Belediyespor Andırın Yeşildağ  
28/04/19 MS     Kırıkkale Büyük Anadoluspor Türk Metal 1963  
28/04/19 MS     Bozüyük Vitraspor 1308 Osmaneli Bld.    
28/04/19 MS     Mardin 1969 Spor Kızıltepe Sportif Faaliyetler    
28/04/19 MS     Siirt İl Özel İdare Eruh Gençlik    
28/04/19 MS   Bitlis Özgüzeldere Tatvanspor  
28/04/19 MS     Ladik Belediyespor Termespor    
28/04/19 MS     Bayburt Belediyespor Aydıntepe Bld  
28/04/19 MS     Ordu Gücü Futbol Kulübü Orduspor    
28/04/19 MS     Çerkezköy 1911 Doğan Çorlu Kültürspor    
28/04/19 MS   Altınova Belediyespor Yalovaspor    
28/04/19 Pen     Çanakkale Dardanel SK Bozcaadaspor    
28/04/19 MS     Iğdır Es Spor Iğdır Futbol Kulübü    
28/04/19 MS     Belediye Kütahyaspor Akıncılarspor    
28/04/19 UZ     Kastamonu Özel İd.K.Hz Taşköprüspor  
28/04/19 MS   Sinopspor Boyabat 1868 SK    
28/04/19 MS     Kahta Dirilişspor Kahta 1978 Spor    
28/04/19 MS     1074 Çankırıspor Kurşunlu Belediyespor  
28/04/19 MS     Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü Merzifonspor    
28/04/19 MS     Bartınspor Amasraspor    
28/04/19 MS     Manavgat Belediyespor Antalya Asat GK    
28/04/19 UZ   Isparta 32 Spor Isparta 32 Emre Spor  
28/04/19 MS     Uzunköprüspor Edirne Osmanlıspor    
30/04/19 Pen   Yüksekova Belediyespor Hakkari GSK Sportif    
30/04/19 MS     Serdivanspor Pamukova 1968 Spor    
30/04/19 MS     Arsuz Karaağaç 1967 Reyhanlı Spor    
01/05/19 MS     1955 Batman Belediyespor Batman Teiaş    
01/05/19 MS     1926 Polatlı Bld. Ankara TKİ  
01/05/19 MS     Kilis Belediyespor 79 Kilisspor    
02/05/19 MS     Turhalspor Niksar Belediyespor    
02/05/19 Hük.     Cumhuriyet Üniversitesi Şarkışla Belediyespor    
02/05/19 MS     Aydınspor 1923 Karpuzlu Bld.    
04/05/19 Pen     Kendirli Belediye Spor Salarhaspor    
04/05/19 MS     12 Bingölspor Solhan Gençlerbirliği    
04/05/19 MS     Muş 1984 Muşspor Öz Hasköyspor  
05/05/19 MS     Sungurlu Belediyespor Osmancık Belediyespor    
05/05/19 Pen   Araban Belediyespor Nizipspor    
05/05/19 MS     Karaman Futbol Kulübü Yollarbaşıspor    
05/05/19 MS   Devrek Belediyespor Gelikspor    
05/05/19 Pen     Diyarbakır Yolspor Bismil 21 Sportif    
08/05/19 MS     Yeşilovaspor Aliağa Bld Helvacıspor  
10/05/19 MS   Silifke Belediye Spor İdmanyurdu 1925 Spor    
11/05/19 MS     İzmirspor Özçamdibispor    
12/05/19 MS     Saruhanlı Bld FK Manisa Sanayispor    
15/05/19 UZ     1960 Silopispor Cizre Serhatspor    
01/06/19 MS     Sarayönü Belediyespor Gölyazı Bld. Spor    
01/06/19 MS     Vefa Yeniköyspor