Emre Can Demirci - Nesine
Belarus cezası nedeniyle Sırbistan'da ağırladığı İsviçre'den fark yedi. O karşılaşma öncesinde de ifade ettiğim gibi eski güçlerinin çok uzağındalar. Kadro büyük ölçüde son yıllarda ciddi güç kaybeden yerel ligin oyuncularından oluşuyor. Henüz yarım saat dolmadan 3-0 geriye düştüklerini hesaba katacak olursak moral ve motivasyon anlamında da pek iyi bir noktada olduklarını düşünmüyorum. Romanya, Andorra deplasmanında 2-0 kazanırken bir kez de VAR'a takıldı. Özellikle ikinci yarıda rakip 10 kişi kaldıktan sonra tempoyu düşürüp genel olarak rahat bir maç çıkardılar. Kendi evlerinde daha tempolu oynayıp rakip ayırt etmeksizin gollü mücadeleler izletebiliyorlar. Kötü durumdaki Belarus'a karşı en az iki farkı bulabileceklerini düşünüyorum.
1
Handikaplı MS (0:1)
1
1,88
Güncel Oran
1.78
Hemen Oyna
Recep Özerin - Mackolik
Andorra deplasmanından 2-0'lık galibiyetle dönen Romanya, grupta İsviçre'yi tehdit edebilecek takımlardan biri olduğunu gösterdi. Belarus da güç olarak Andorra'ya yakın seviyede bir ekip. Zaten ilk maçlarında İsviçre'ye 5-0 yenilerek bunu gösterdiler. Romanya maç içinde belki tempoyu fazla yükseltmiyor ancak oyunu kontrol ederek rakibi boğmayı hedeflediklerini belirtelim. Normal koşullarda 2-0 ya da 3-0 gibi bir skorla galip gelmelerini bekliyorum. Ev sahibine verilen oranı yükseltmek için handikap alternatifini deneyebiliriz.
1
Handikaplı MS (0:1)
1
1,88
Güncel Oran
1.78
Hemen Oyna
Emre Çakır - Mackolik
Grupta ikinci sıranın önemli adaylarından Romanya ilk maçta Andorra deplasmanından 2-0'lık zaferle çıkarak iyi bir başlangıç yaptı. Kenar ortalarında uzak direği hedefleyerek tehlike yaratmaya çalışıyorlar. İsviçre'ye 5-0 mağlup olan Belarus'un hedefi grupta büyük hezimetler yaşamadan grup aşamasını tamamlamak. Deplasman takımının puan için mücadele edeceği karşılaşma bu karşılaşmada değil. Ev sahibi takımın ilk yarıdan üstünlük kurmasını bekliyorum.
1
1. Yarı Sonucu
1
1,69
Güncel Oran
1.62
Hemen Oyna