Erke Tümer - Nesine
Karadağ, grupta son olarak Bosna Hersek karşısında 1-0 kaybetti. Rakip yarı alanda çoğalmakta problem yaşayan Karadağ, kanat hücumlarını savunmakta da çok zorlandı. Finlandiya ise grupta oynadığı son üç maçı kazanamadı. Fakat son iki grup maçında rakip yarı alanda gösterdikleri performans ile skor üretmeyi başardılar. Oyun kalitesinin çok üst seviyede olmasını beklemediğim bu karşılaşmanın Tgs 2-3 gol aralığında tamamlanmasını bekliyorum.
1
Toplam Gol Aralığı
2-3
1,79
Güncel Oran
1.81
Hemen Oyna
Ali Eren Yıldırım - Mackolik
Bosna Hersek’in liderliğini garantilediği grupta ikincilik için kritik bir maç oynanacak. Son maçta lider Bosna’ya kaybeden Karadağ, buna karşın ikinciliğini sürdürdü. Finlandiya ise Romanya’ya karşı 2 puan kaybederek önemli bir darbe almış oldu. İkincilik için iki takım da kazanmak zorunda. Bu nedenle çekişmeli ve zorlu bir mücadele bekliyorum fakat Karadağ’a bir puanın yettiğini de unutmamak gerek. Karadağ’ı avantajlı görsem de ilk yarıda dengenin bozulmayacağını düşünüyorum.
1
1. Yarı Sonucu
X
1,72
Güncel Oran
1.67
Hemen Oyna
Ümit Güven - Mackolik
Karadağ, evinde oynayacağı gruptaki son maçına formalite olarak çıkıyor. Üst tura çıkma şansı bulunmayan ev sahibi ekip alt lige düşme korkusu da yaşamıyor. Finlandiya için ise durum hiç de öyle değil Romanya ile alt lige düşmeme mücadelesi içinde bulunan konuk ekip, rakibinin ne yaptığına bakmaksızın kazanması durumunda ligde kalmayı garantiliyor. Kazanma odaklı maça çıkacak olan Finlandiya beraberinde riskleri de alacak. Maçın gollü geçmesini bekliyorum.
1
2,5 Alt/Üst
Üst
2,14
Güncel Oran
2.31
Hemen Oyna