Takım Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
BRA Brezilya Brezilya 16.06.2016
-
Corinthians Corinthians Brezilya 05.01.2015 16.06.2016
Corinthians Corinthians Brezilya 18.10.2010 11.12.2013
Al Wahda Al Wahda Birleşik Arap Emirlikleri 01.09.2010 01.10.2010
Internacional Internacional Brezilya 01.06.2008 01.10.2009
Al Ain Al Ain Birleşik Arap Emirlikleri 28.12.2007 01.06.2008
Palmeiras Palmeiras Brezilya 01.05.2006 01.09.2006
Atletico Mineiro Atletico Mineiro Brezilya 01.04.2005 01.07.2005
Corinthians Corinthians Brezilya 01.05.2004 01.02.2005
Sao Caetano Sao Caetano Brezilya 01.07.2003 01.02.2004
Gremio Gremio Brezilya 01.01.2001 01.07.2003
Caxias Caxias Brezilya 01.01.1999 01.07.2000
Juventude Juventude Brezilya 01.01.1997 01.07.1998