Takım Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
West Bromwich West Bromwich İngiltere 03.02.2022
-
Newcastle United Newcastle United İngiltere 17.07.2019 20.10.2021
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday İngiltere 01.02.2019 16.07.2019
Aston Villa Aston Villa İngiltere 12.10.2016 03.10.2018
Hull City Hull City İngiltere 08.06.2012 22.07.2016
Sunderland Sunderland İngiltere 04.06.2009 30.11.2011
Wigan Athletic Wigan Athletic İngiltere 19.11.2007 30.06.2009
Birmingham Birmingham İngiltere 12.12.2001 19.11.2007
Crystal Palace Crystal Palace İngiltere 01.06.2001 12.12.2001
Wigan Athletic Wigan Athletic İngiltere 02.03.2001 29.05.2001
Huddersfield Town Huddersfield Town İngiltere 24.05.1999 16.10.2000
Sheffield United Sheffield United İngiltere 02.07.1998 17.05.1999