Takım Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
Sporting Braga Sporting Braga Portekiz 03.08.2020
-
Rio Ave Rio Ave Portekiz 28.05.2019 02.08.2020
Swansea City Swansea City Galler 28.12.2017 18.05.2018
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday İngiltere 01.07.2015 24.12.2017
Başakşehir FK Başakşehir FK Türkiye 16.05.2012 12.11.2012
Beşiktaş Beşiktaş Türkiye 01.08.2011 02.04.2012
Sporting CP Sporting CP Portekiz 16.11.2009 01.06.2010
Maritimo Maritimo Portekiz 01.02.2009 01.09.2009
Asteras Tripolis Asteras Tripolis Yunanistan 01.07.2008 01.10.2008
Vitoria Setubal Vitoria Setubal Portekiz 01.07.2007 01.05.2008
Beira-Mar Beira-Mar Portekiz 01.11.2006 01.01.2007
Sporting Braga Sporting Braga Portekiz 01.05.2006 01.11.2006
Belenenses Belenenses Portekiz 01.07.2004 01.10.2005
Vitoria Setubal Vitoria Setubal Portekiz 25.06.2003 20.05.2004
Leixoes Leixoes Portekiz 01.07.2001 01.06.2003
Desportivo Aves Desportivo Aves Portekiz 01.07.2000 01.06.2001
SC Espinho SC Espinho Portekiz 01.07.1998 01.06.2000