Göksel Özdemir'den Tepki

- Aydın
TFF 3. Lig takımlarından Aydınspor'da görevden alınan teknik direktör Göksel Özdemir, görev yaptığı dönemde başarısız olmadığını ifade etti.

TFF 3. Lig takımlarından Aydınspor'da görevden alınan teknik direktör Göksel Özdemir, görev yaptığı dönemde başarısız olmadığını ifade etti.

Göztepe ile yapılan maçta 2. Başkan Erdem Özcan'ın istediği oyuncu değişikliğini yerine getirmediği için görevden alındığını anlatan Özdemir, kendisini başarısız olarak değerlendiren Özcan'a tepki gösterdi.

Yapılan açıklamayı şık bulmadığını ve üzüldüğünü söyleyen Özdemir, Göztepe maçında tribünlere gelen 8 bin kişinin hangi koşularda o tribünleri doldurduğunun iyi araştırılmasını istedi.

Özdemir, şöyle dedi:

''Hangi fedakarlıkları yapmışız, takımı nereden alıp nereye getirmişiz? Mesleki açıdan yapılması gerekenler yapılmıştır. Bununla da gurur duyuyorum. Yapılmayanların da bizimle alakası yok. Teknik anlamda yapılmayan hiçbir şey yok. 3 günlük yöneticilik etiketi ile 25 yıllık spor adam yargılanamaz. Biz rahatız. Takımda kalsaydım milli takımlardan, para pul istemeyecek 5 futbolcu transfer edecektim. Bundan sonra Aydınspor para verip transfer yapamaz. Elindeki oyuncuları da tutma şansı kalmadı. Gelecek teknik direktör de fazla bir şey yapamaz. Önce sıkıntıları halletmesi lazım. Biz Aydınlı olmamız sebebiyle fazla direnç gösterdik her zaman. Para pul istemedik. Futbolcu harçlık aldı, biz de harçlık aldık. Futbolcudan fazla bir şey almadık Göksel Özdemir'in başarısından dolayı alnından öpülmesi gerekiyor.''

 

Kaynak: MACKOLIK Yukarı