ALİAĞA BELEDİYESPOR KULÜBÜ BAŞKANI SELÇUK SERT:

- İzmir
TFF 3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Aliağa Belediyespor'un kulüp başkanı Selçuk Sert, takımının ilk çeyrekte başarısız olduğunu bildirdi.

TFF 3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Aliağa Belediyespor'un kulüp başkanı Selçuk Sert, takımının ilk çeyrekte başarısız olduğunu bildirdi.

Sert, gazetecilere yaptığı açıklamada, takımın ligde art arda başarısız sonuçlar aldığını, 7 puanla grupta 13. sırada bulunduklarını belirtti.

Futbolcular ve teknik yönetimin eldeki imkanlarla mücadele ettiğini kaydeden Sert, şöyle dedi:

''Takımımız ilk çeyrekte başarısız bir dönem geçirdi. Benim yönetim ve sorumluluk anlayışım bu dönemdeki tüm sorumluluğu üstlenmemi gerektiriyor. Takımın performansının tamamından sorumluyum. Oyuncularımızın bazılarından beklediğimiz ve planladığımız performansı alamadık. Yine doğaldır ki, ikinci sekiz haftalık dönemdeki performanslara göre bazı oyuncular yerlerini daha fazla katkı sağlayacak oyunculara bırakacaktır.''

Genç kadrodan oluşan Aliağa Belediyespor'un, zaman içerisinde güçlü ve disiplinli çalışma ile üst yerlere çıkacağını ifade eden Sert, başarısızlığın ilk yarının kalan kısmında da sürmesi halinde organizasyonu daha iyi yapacak kişilere imkan verileceğini söyledi.

Sert, taraftarların teknik direktör Rıza Tuyuran'ın istifasını istemesine bir anlam veremediğini de dile getirerek, ''Tuyuran'a yönetimimizin desteği tamdır. İstifası gündemde yok'' diye konuşu.

Selçuk Sert, Aliağa Belediyespor'un ligdeki durumunu düzeltmek için bu hafta yapacakları yönetim kurulunda yeni önlemler alacaklarını kaydetti.