MUĞLASPOR BAŞKANLIĞINA MUSTAFA HÜKKAMOĞLU SEÇİLDİ

- Muğla
TFF 3. Lig 3. Grup takımlarından Muğlaspor'un başkanlığına Mustafa Hükkamoğlu yeniden seçildi.

TFF 3. Lig 3. Grup takımlarından Muğlaspor'un başkanlığına Mustafa Hükkamoğlu yeniden seçildi.

Muğlaspor'un olağanüstü kongresi, 65 üyenin katılımıyla Konakaltı Kürtür Merkezi'nde yapıldı. Kongredeki seçimde, üyelerin çoğunluğunun oylarını alan Mustafa Hükkamoğlu ve yönetim kurulu yeniden seçildi. Olağanüstü kongrenin divan başkanlığını yapan Muğla Belediyesi eski başkanı Orhan Çakır, konuşmasında, Muğla'da yaşayan herkesin Muğlaspor'a yardım etmesi gerektiğini söyledi. Çakır, şöyle dedi:

 ''Muğlalılar bu işi başaramadı. Takımı 3. lige el birliğiyle düşürdük. Göztepe'nin durumunu hepimiz biliyoruz. O duruma gelmeden taşın altına elimizi sokmalıyız. Sadece yönetimin değil, Muğlalılar olarak hepimizin hataları var. Takımı kurumsallaştırmamız gerekiyor. Bunun için de Muğlaspor'un adı Muğla Belediyespor olarak değiştirilmeli ve belediye takıma destek olmalıdır. Maddi sıkıntısı olan bir takımdan hiçbir başarı bekleyemeyiz.''

 Kongrede söz alan Muğla İl Genel Meclisi Başkanı Cem Erkin de taraftarların takıma yeterli desteği vermediğini söyledi. Erkin, ''Geçen yıl bizim için çok önemli olan Fethiyespor maçında tribünleri öğrenciler doldurdu. Ben taraftar göremedim'' dedi. Yeniden başkanlığa seçilen Mustafa Hükkamoğlu ise Muğlaspor'un tekrar üst lige çıkması için çalışacaklarını söyledi.