MUĞLASPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ ÖZDEMİR:

- Muğla
Lig B 2. Klasman Grubu takımlarından Muğlaspor'un teknik direktörü Göksel Özdemir, ''Grupta, önemli rakiplerimizden biri olarak gördüğümüz Nazilli Belediyespor karşısında kazanabileceğimiz bir maçı kaybettik'' dedi.

MUĞLA (A.A) - 09.02.2007 - Lig B 2. Klasman Grubu takımlarından Muğlaspor'un teknik direktörü Göksel Özdemir, ''Grupta, önemli rakiplerimizden biri olarak gördüğümüz Nazilli Belediyespor karşısında kazanabileceğimiz bir maçı kaybettik'' dedi.

Özdemir, AA muhabirine yaptığı açıklamada, deplasmanda Nazilli Belediyespor karşısında iyi bir oyun ortaya koyduklarını söyledi. Özdemir, şunları kaydetti: ''Nazilli Belediyespor maçı ortada geçti. Her iki takımın da kazanabileceği bir maçtı, ancak bireysel bir hata sonucu, grupta önemli rakiplerimizden biri olarak gördüğümüz Nazilli Belediyespor karşısında kazanabileceğimiz bir maçı kaybettik.

Fakat oyuncularımın ortaya koydukları performans beni memnun etti. Şu an grubumuzdaki takımların puanları birbirine çok yakın. Grupta kopmalar yok. Dün oynanan diğer maçlardaki sonuçlar da bizi rahatlattı. Evimizdeki maçlar bizim için çok önemli. Haftaya Marmaris Belediyespor maçını kazanıp çıkışa geçmek istiyoruz.''