Erkut Söğüt: 'Mesut Özil'in düşüncesi değişmedi'

-
Mesut Özil'in menajeri Erkut Söğüt, yıldız futbolcunun sarı-lacivertli takımdaki geleceği hakkında önemli mesajlar verdi.

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Mesut Özil'in takımdaki geleceği belirsizliğini korurken, yıldız futbolcunun menajeri Erkut Söğüt'ten önemli açıklamalar geldi.

Radyospor'a konuşan Erkut Söğüt, Mesut'un durumuyla ilgili herhangi bir değişiklik olmadığını belirtirken, "Mesut'un Meksika'daki bir kulüpte hissesi var ama hiçbir şekilde oraya futbolcu olarak gitmeyi düşünmüyor. MLS için de aynı şey geçerli. Daha önce de adı orayla geçmişti ama Mesut, Fenerbahçe'yi tercih etmişti. Şu anda da düşüncesi değişmedi." dedi. 

"Mesut, iki sene daha Fenerbahçe'de oynayacak"

Erkut Söğüt, Mesut'un iki yıl daha sözleşmesi olduğunu hatırlatırken, şöyle devam etti: "Mesut, iki sene daha Fenerbahçe'de top oynayacak. İki taraf da sözleşmeye saygı duyacaktır. Mesut, Fenerbahçe'ye uzun vadeli olarak geldi. Biz bu sözleşmeyi bir sene için yapmadık. Şu anki durum tabii ki kimsenin istemediği bir durum. Önümüzdeki sezon Mesut'un Fenerbahçe ile devam edeceğini düşünüyorum". 

33 yaşındaki oyuncu, Fenerbahçe forması altında şu ana dek çıktığı 37 resmi maçta 9 gol atıp 3 de asist yaptı. 

Kaynak: MACKOLIK Yukarı