Miralem Pjanic: 'Beşiktaş'ta kalmak isterim'

-
Siyah-beyazlı takımın yıldız futbolcusu, Antalya kampında önemli açıklamalarda bulundu...

Beşiktaş'ın başarılı orta saha oyuncusu Miralem Pjanic, Antalya kampında yaptığı açıklamalarda siyah-beyazlı takımdaki geleceğine dair de açıklamalarda bulundu. 

A Spor'a konuşan Pjanic kendini çok iyi hissettiğini bildirirken, "Beşiktaş'ta çok mutluyum. Kendimi iyi hissediyorum. Kolay adapte oluyorum. Şampiyon bir takıma transfer oldum. Lig daha bitmedi. İkinci yarıda daha iyi olacağız. Türkiye gibi muhteşem bir ülkede, Beşiktaş için oynamak çok güzel. Buraya 1 senelik geldim ama sezon sonunda ne olacağına bakacağız." dedi. 

"Beşiktaş'ta kalmak isterim"

Ailesiyle birlikte İstanbul'da mutlu olduklarını da belirten Pjanic, şöyle devam etti: "Ailem de ben de burada olmaktan mutluyuz. Barcelona ile 2 yıllık sözleşmem var, buradaki sözleşmem 1 senelik olduğu için sezon sonunda Barcelona'ya dönmem gerekecek. Gelecekte ne olacağını konuşmak için ise erken. Yaşadıklarımı göz önüne alırsam iş kalmak ya da kalmamak boyutuna gelirse ben Beşiktaş'ta kalmak isterim." 

"Türkiye Kupası'nı kazanmak istiyoruz"

Süper Kupa'nın ardından Türkiye Kupası'nı da kazanmak istediklerini belirten deneyimli oyuncu, "Süper Kupa maçının olduğu gün biraz gergindim, elimden geleni yaptım. Kupayla eve dönmek istiyorduk ve bunu hak ettik. Juventus'ta neredeyse her sene kupa kazandım, burada da kupa kazanmak güzeldi. Türkiye Kupası'nı da kazanmak istiyoruz." diye konuştu. 

Kaynak: AA Yukarı