Arsenal - Norwich City maçının iddaa tahmini

-
Norwich City, salgın arasından oldukça kötü döndü ve ilk 2 maçını kaybetti. Arsenal ise salgından sonra 3 Premier Lig maçına çıktı ve 2'sini kaybedip Avrupa Ligi umutlarını tüketti. Norwich kaybetmesine karşın FA Cup'ta Manchester United karşısında oldukça fazla direnç göstermişti. Seyircisiz maçlarda ev sahibi takım avantajının olmadığını da hesaba katarak Norwich'in Arsenal karşısında sürpriz yapma şansı var.


Arsenal - Norwich City | 1 Temmuz Çarşamba 20:00 | Tahmin: MS 02 ÇŞ


Premier Lig'in 32. maç haftasında Arsenal, Norwich City'yi konuk ediyor.

Arsenal 43 puanla 10. sırada. Bu sezon Avrupa Ligi'ne katılma umutlarını oldukça azaltmış durumdalar.

Son sıradaki Norwich de 21 puanda ve düşme hattının 6 puan gerisinde. 

Ev sahibi ekipte Lucas Torreira, Mesut Özil, David Luiz, Bernd Leno, Calum Chambers ve Gabriel Martinelli sakatlıkları nedeniyle forma giyemeyecek.

Konuk takımda da hatırı sayılır bir eksik listesi var. Cezalı Timm Klose'nin yanı sıra sakatlığı bulunan Alexander Tettey, Lukas Rupp ve Todd Cantwell'ın da oynaması beklenmiyor.

Norwich City, salgın arasından oldukça kötü döndü ve ilk 2 maçını kaybetti. Ayrıca FA Cup'ta da Manchester United'a elendiler. Arsenal ise salgından sonra 3 Premier Lig maçına çıktı ve 2'sini kaybedip umutlarını tüketti. Norwich kaybetmesine karşın Manchester United karşısında oldukça fazla direnç gösterdi. Seyircisiz maçlarda ev sahibi takım avantajının olmadığını da hesaba katarak Norwich'in Arsenal karşısında sürpriz yapma şansı var. Konuk takıma çifte şans oynanabilir.  

Tahmin: MS 02 ÇŞ

Kaynak: MACKOLIK Yukarı