Belfodil'in menajeri Türkiye'ye geldi!

-
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Bursaspor'un transfer etmek istediği 23 yaşındaki Cezayirli forvet Ishak Belfodil'in babası ve menajeri Bursa'ya geldi.

Geçen sezon İtalya Serie A takımlarından Parma forması giyen ve sezonun bitiminin ardından serbest kalan Belfodil'i kadrosuna katmak isteyen yeşil-beyazlılar, çalışmalarını sürdürüyor.

Cezayirli oyuncunun babası ile menajeri, Bursaspor yöneticilerinin daveti üzerine dün kente gelerek, transferle ilgili görüşmelerde bulundu. Özlüce Tesisleri'ndeki görüşmelerin ardından Belfodil'in babası ve menajerinin tesisleri ve kenti gezdiği öğrenildi.

Geceyi Bursa'da geçiren bu kişilerin bugün yöneticilerle yeniden görüşüp buna göre karar vereceği ifade edildi.

Transfer 10 Temmuz'da netleşecek

Cezayirli forvet Ishak Belfodil'in transferi 10 Temmuz'da netlik kazanacak.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, yeşil-beyazlı kulübün yöneticileri, geçen sezon Parma forması giyen Belfodil'in babası ve menajeriyle dün yaptıkları görüşmenin ardından bugün bir kez daha bir araya geldi.

Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirilen görüşmede, oyuncunun babası ve menajerinin 10 Temmuz'a kadar süre istediği, Belfodil'le son kez görüşüp karar vereceklerini söylediği öğrenildi.

Belfodil'in, olumlu yanıt vermesi halinde aynı gün Bursa'ya gelerek kendisini yeşil-beyazlı renklere bağlayacak sözleşmeyi imzalayacağı kaydedildi.

Kaynak: AA Yukarı