Bonnevay: En iyi oyunumuza rağmen yenildik

-
Vahid Halilhodziç'in yardımcı antrenörü Legia Varşova maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Yardımcı Antrenörü Jacgues Bonnevay, Legia Varşova karşısında ikinci yarıda sezonun en iyi oyununu oynadıklarını, ancak kaybettiklerini söyledi.

Bonnevay, karşılaşmanın ardından düzenlediği basın toplantısında, rakibin iyi bir takım olduğunu ve organize bir görüntü sergilediğini ifade etti.

Yedikleri golden sonra bocaladıklarını ifade eden Bonnevay, "İkinci yarıda ofansif bir oyun ortaya koyduk. Sezon başından bu yana en iyi 45 dakikamızı oynadık ama maalesef kaybettik. Birçok fırsat bulduk fakat gole ulaşamadık" dedi.

Onur Recep Kıvrak'ın sağlık durumu

Karşılaşmanın 65. dakikasında sakatlanan Trabzonspor kalecisi Onur Recep Kıvrak'ın, durumunun yarın çekilecek MR sonrasında belli olacağı bildirildi.

Onur'un durumu hakkında da bilgi veren Bonnevay, "Onur'un sol dizinde sakatlığı var. Yarın MR'ı çekilecek. Durumu bu kontrollerden sonra netleşecek" diye konuştu.

Legia Varşova cephesi

Legia Varşova Teknik Direktörü Henning Berg, Trabzonspor karşısında galip geldikleri için sevinçli ve mutlu olduklarını söyledi.

Berg, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, karşılaşmanın ilk 20 dakikasında iyi bir oyun ortaya koyduklarını vurguladı.

Defansta çok başarılı olduklarını vurgulayan Berg, "Trabzonspor çok güçlüydü. Böyle bir sonuç elde etmek çok önemli. Trabzonspor karşısında galip geldiğimiz için sevinçli ve mutluyuz. Deplasmanda kazanmak çok önemli" diye konuştu.

Grupta her takımın bir üst tura çıkabileceğini ifade eden Berg, şimdiden bir öngörüde bulunmanın zor olduğunu savundu.

Kaynak: AA Yukarı