Legia Varşova maçı biletleri satışta

-
Trabzonspor'un Spor Toto Süper Lig'in 8'inci haftasında Sivasspor ve UEFA Avrupa Ligi J Grubu?nda 24 Ekim Perşembe günü Legia Varşova ile oynayacağı maçın biletleri satışa sunuldu.

Bordo-mavili kulüpten yapılan açıklamada, Sivasspor maçının biletlerinin kale arkası tribün 20 lira, maraton tribün 30 lira, kapalı kenar (A-D-E-H) 50 lira, kapalı orta (B-C-F-G) 60 lira, VIP 150 lira, VIP özel C-I 300 lira, VIP özel sıra A ve B 2 bin lira, misafir seyirci tribününün ise 30 liradan satışa çıktığı bildirildi.

Legia Varşova maçı biletlerinin ise kale arkası 20 lira, maraton tribün 50 lira, kapalı kenar (A-D-E-H) 80 lira, kapalı orta (B-C-F-G) 100 lira, VIP özel 250-750 lira, misafir seyirci tribününün ise 50 liradan satışa çıktığı belirtildi.

Sivasspor maçı biletlerinin bugün sadece taraftar kart sahiplerine, Biletix internet sitesi ve gişelerinden, Legia Varşova maçı biletlerinin ise sadece Biletix internet sitesinden satılmaya başlandığı kaydedildi.  Legia Varşova maçı biletlerinin gişe satışına ise Sivasspor maçı sonrasında başlanacağı açıklandı.

Kaynak: AA Yukarı