Tarsus'da Transfer

- Mersin
Spor Toto 2. Lig takımlarından Tarsus İdmanyurdu, Sertaç Şahin ve Fuat Erarslan'ı transfer etti.

Tarsus İdmanyurdu Kulübü Başkanı İsmail Akdağcık, gazetecilere yaptığı açıklamada, takımın bayram sonrasında tesislerde toplanarak yeniden çalışmalarına başlayacağını söyledi.

Kocaeli Kartepe kamp çalışmasını tamamlayan takımın, 9 Eylül'de başlayacak lig maçlarına kadar çalışmalarını kentte sürdüreceklerini belirten Akdağcık, Harun'un ciddi şekilde sakatlanması nedeniyle stoper bölgesinde hissedilen sıkıntıyı, İskenderunspor'dan Fuat Eraslan ile anlaşarak giderdiklerini, ayrıca daha önce Mersin İdmanyurdu ve Beypazarı gibi takımların formasını giyen ve Fenerbahçeli Selçuk Şahin'in kardeşi olan orta saha oyuncusu Sertaç Şahin'i de kadrolarına dahil ettiklerini bildirdi.

Teknik direktör Nevzat Dinçbudak da Kartepe'deki çalışmalarının oldukça verimli geçtiğini ifade ederek, oynadıkları 4 hazırlık maçında eksikleri görme imkanı bulduklarını ve şu an takımda Harun'un dışında ciddi sakatlığı olan oyuncularının bulunmadığını vurguladı.

Yeni transferlerle daha iyi duruma geldiklerini belirten Dinçbudak, sezona iyi bir başlangıç yapmak olduğunu istediklerini kaydetti.
  

Kaynak: AA Yukarı