Akdağcık: İmkanlar Kısıtlı Ama...

- Tarsus
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Tarsus İdmanyurdu Kulübü Başkanı İsmail Akdağcık, kısıtlı imkanlara rağmen güçlü bir kadro oluşturmak için çalışmaları sürdürdüklerini bildirdi.

Akdağcık basın mensuplarına yaptığı açıklamada, transfer çalışmaları kapsamında dış transferde Adıyamanspor'dan Cevher Toktaş, Ünyespor'dan kaleci Okan Karabulut, Turgutluspor'dan kaleci İzzet Yağcı, Konya Torku Şekerspor'dan Kemal Samet Özkan ve Özkan Keskinkale ile geçmişte Tarsus İdmanyurdu'nda da forma giyen Şenol Erol ile anlaşma sağladıklarını hatırlattı.

İç transferde de İsmail Özgür ve Harun Söylemez'le sözleşme yenilediklerini ifade eden Akdağcık, şunları söyledi:

''Kısıtlı imkanlara rağmen güçlü bir kadro oluşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Birçok oyuncuyla görüşmelerimiz sürüyor. Ancak bazı kulüplerin piyasayı yüksek tutması nedeniyle, transfer bütçesi konusunda zorlanıyoruz. Ama her şeye rağmen, birçok oyuncu Tarsus İdmanyurdu formasını giyebilmek için başvuruyor. Teknik ekibimizin isteği doğrultusunda, görüşmelerini sürdüğümüz 4 veya 5 oyuncuya daha bu hafta içerisinde imza attırmayı planlıyoruz.'' 

İsmail Akdağcık, kamp programının da netleşmeye başladığını belirterek, ''Kamp çalışmalarımız gelecek ay başlayacak. Birçok takımla hazırlık maçı yaparak sezona iyi bir şekilde hazırlanacağız'' dedi.
 

Kaynak: AA Yukarı