Aşağıda belirtilen seçenekler aracılığıyla veya istediğiniz zaman çerez politikası sayfamızdan seçimlerinizi yönetebilirsiniz. Yaptığınız seçimler, bu tarayıcı için geçerli olacaktır.
Zorunlu Çerezler
İşlevsellik İçin Gerekli Olan Çerezler
Performans ve Analiz İçin Gerekli Olan Çerezler
Hedefleme ve Reklam Çerezleri
Lig : 
Kupa : 
Hazırlık Kulüpler
Sezon :
16/08/19 MS Spirou Charleroi 89 - 64 Liege Basket
17/08/19 MS Ibaraki Robots 84 - 54 Otsuka Alphas
21/08/19 MS Iskra Svit 88 - 86 NH Ostrava
21/08/19 MS Excelsior Brussels 73 - 79 Chalons Reims
22/08/19 MS Pallacanestro Trieste 88 - 67 KK Skrljevo
23/08/19 MS Brescia Leonessa 93 - 60 Juvi Cremona
23/08/19 MS Universo Treviso 70 - 61 Pallacanestro Trieste
24/08/19 MS Vanoli Cremona 82 - 73 Dolomiti Energia Trento
07/09/19 MS Dolomiti Energia Trento 85 - 67 Vanoli Cremona
 
25/08/19 MS Excelsior Brussels 96 - 88 Gravelines Dunkerque
26/08/19 MS Arsenal Tula 60 - 77 BC Tambov
27/08/19 MS Arsenal Tula 68 - 77 BC Tambov
 
26/08/19 MS Basquet Manresa 99 - 86 Joventut Badalona
06/09/19 UZ Joventut Badalona 96 - 91 Basquet Manresa
 
27/08/19 MS Chalons Reims 100 - 86 Nancy Basket
28/08/19 MS Asvel Lyon-Villeurbanne 77 - 56 Elan Chalon
28/08/19 MS Senigallia 65 - 94 VL Pesaro
29/08/19 MS BC Kyiv 110 - 68 Cherkaski Mavpy
30/08/19 MS BC Kyiv 103 - 75 Cherkaski Mavpy
 
30/08/19 MS Utsunomiya Brex 84 - 73 Gunma Crane Thunders
30/08/19 MS Ravenna 78 - 52 SAM Basket Massagno
30/08/19 MS Virtus Bologna 78 - 85 New Basket Brindisi
30/08/19 MS Fortitudo Bologna 90 - 57 Roseto Sharks
30/08/19 MS Snaidero Udine 58 - 88 Umana Reyer Venezia
01/09/19 MS Pistoia Basket 74 - 82 Virtus Roma
01/09/19 MS Telekom Baskets Bonn 72 - 89 s.Oliver Würzburg
01/09/19 MS VL Pesaro 81 - 93 Reggiana
07/09/19 UZ Reggiana 87 - 85 VL Pesaro
13/09/19 MS VL Pesaro 63 - 90 Reggiana
 
01/09/19 MS Olimpia Milano 66 - 54 Cantu
02/09/19 MS Bayern München 102 - 64 Shanghai Sharks
02/09/19 MS Oostende 91 - 72 Leiden Basketball
03/09/19 MS NH Ostrava 98 - 128 Opava
26/09/19 MS Opava 82 - 75 NH Ostrava
 
03/09/19 MS Kangoeroes Mechelen 71 - 76 Leiden Basketball
03/09/19 MS Chalons Reims 75 - 78 Paris Basketball
03/09/19 MS CB Breogan 99 - 80 Oviedo Baloncesto
03/09/19 MS CB Valladolid 81 - 72 Palencia Baloncesto
04/09/19 MS Helios Suns Domzale 67 - 83 Lokomotiv Kuban
04/09/19 MS Basketball Svitavy 83 - 75 Levicki Patrioti
04/09/19 MS Vanoli Cremona 81 - 66 Derthona Basket Tortona
04/09/19 MS Belfius Mons-Hainaut 80 - 52 Gladiators Trier
04/09/19 MS Rogaska Crystal 69 - 62 Kapfenberg Bulls
11/09/19 MS Kapfenberg Bulls 68 - 71 Rogaska Crystal
 
04/09/19 MS Oberwart Gunners 55 - 101 Falco Szombathely
04/09/19 MS Bitci Baskonia 76 - 65 Tenerife
19/09/19 MS Bitci Baskonia 78 - 75 Tenerife
 
04/09/19 MS Casale Monferrato 65 - 86 Olympique Antibes
04/09/19 MS Universo Treviso 75 - 89 Umana Reyer Venezia
04/09/19 MS Fulgor Libertas Forli 73 - 77 Pallacanestro Ferrara
04/09/19 MS Real Canoe NC 72 - 54 Villarrobledo
05/09/19 MS Lublin (K) 59 - 68 Herner TC (K)
06/09/19 MS Lublin (K) 59 - 68 Herner TC (K)
 
05/09/19 MS Gornik Walbrzych 66 - 69 BK Pardubice
05/09/19 MS Södertalje Kings 75 - 80 Bakken Bears
05/09/19 MS Barcelona 69 - 71 BC Andorra
05/09/19 MS CB LHospitalet 80 - 79 Força Lleida
05/09/19 MS Brescia Leonessa 81 - 84 Basket Torino
05/09/19 MS Fortaleza 88 - 91 Boca Juniors
06/09/19 MS Bauru Basket 76 - 74 La Union Formosa
06/09/19 MS Cherkaski Mavpy 89 - 84 SK Prometey
06/09/19 MS Stavropolchanka (K) 73 - 56 Sparta&K MR Vidnoje (K)
06/09/19 MS Zenit St. Petersburg U21 57 - 104 BC Samara
06/09/19 MS Mega Basket 80 - 82 Darüşşafaka
06/09/19 MS Legia Warszawa 77 - 73 Start Lublin
06/09/19 MS Dynamo Kursk II (K) 64 - 57 Spartak St. Petersburg (K)
06/09/19 MS Wisla Krakow (K) 74 - 88 KS Basket 25 Bydgoszcz (K)
06/09/19 MS BK Pardubice 67 - 107 Inter Bratislava
06/09/19 MS BC Beroe 92 - 84 Lukoil Academic Sofia
06/09/19 MS Opava 99 - 83 Levicki Patrioti
06/09/19 MS BC Kolin 60 - 100 CEZ Nymburk
06/09/19 MS Reggiana 91 - 98 Vanoli Cremona
06/09/19 MS BK Burevestnik Jaroslav 53 - 71 BC Nizhny Novgorod
06/09/19 MS San Pablo Burgos 90 - 89 ALBA Berlin
06/09/19 MS Rosa Radom 79 - 75 Starogard Gdanski
06/09/19 MS Zornotza 70 - 81 Iraurgi SB
06/09/19 MS Arka Gdynia (K) 87 - 40 Uniwersytet Gdanski (K)
06/09/19 MS Basket Zaragoza 74 - 73 Tenerife
06/09/19 MS Dolomiti Energia Trento 76 - 64 VL Pesaro
06/09/19 MS Umana Reyer Venezia 66 - 71 Anadolu Efes
06/09/19 MS Obradoiro CAB 92 - 97 Real Betis Energia Plus
06/09/19 MS Boca Juniors 80 - 84 La Union Formosa
07/09/19 MS Comunicaciones 87 - 80 Pato Basquete
07/09/19 MS Bauru Basket 80 - 68 Fortaleza
07/09/19 MS Regatas Corrientes 77 - 69 Universo Brasilia
07/09/19 MS Ibaraki Robots 69 - 59 Yokohama B-Corsairs
07/09/19 MS Spartak St. Petersburg (K) 70 - 40 Sparta&K MR Vidnoje II (K)
07/09/19 MS Traiskirchen Lions 79 - 77 MBK Handlova
07/09/19 MS Ionikos Nikaias 85 - 82 Rethymno Cretan Kings
07/09/19 MS BC Nizhny Novgorod 89 - 76 BC Samara
07/09/19 MS Stavropolchanka (K) 60 - 78 Dynamo Kursk II (K)
07/09/19 MS NH Ostrava 74 - 82 Levicki Patrioti
07/09/19 MS Start Lublin 86 - 72 Starogard Gdanski
07/09/19 MS BC Dnipro 76 - 72 Parma Perm
07/09/19 MS PBG Basket Poznan 76 - 83 Spojnia
07/09/19 MS KS Basket 25 Bydgoszcz (K) 100 - 50 Uniwersytet Gdanski (K)
07/09/19 MS Rostov Don (K) 96 - 54 BC Shakhty (K)
07/09/19 MS Pallacanestro Trieste 81 - 67 Virtus Roma
07/09/19 MS ALBA Berlin 80 - 81 Obradoiro CAB
10/09/19 MS Obradoiro CAB 58 - 68 ALBA Berlin
 
07/09/19 MS Excelsior Brussels 73 - 63 Nanterre 92
07/09/19 MS Neptunas 96 - 87 Avtodor Saratov
07/09/19 MS BK Burevestnik Jaroslav 98 - 53 Zenit St. Petersburg U21
07/09/19 MS Rosa Radom 59 - 61 Legia Warszawa
07/09/19 MS Amics Castello 71 - 75 CB Almansa
07/09/19 MS Olympiakos 71 - 68 Umana Reyer Venezia
07/09/19 MS Czarni Slupsk 75 - 88 Leszno
07/09/19 MS FC Porto 70 - 60 CB Ourense
07/09/19 MS Chalons Reims 91 - 76 BC Gries Obenhoffen
07/09/19 MS Wisla Krakow (K) 69 - 72 Arka Gdynia (K)
07/09/19 MS Real Canoe NC 80 - 74 Granada
07/09/19 MS Torino (K) 91 - 65 AD Basket Team Crema (K)
07/09/19 MS Universo Treviso 64 - 60 Kapfenberg Bulls
07/09/19 MS San Pablo Burgos 66 - 70 Real Betis Energia Plus
07/09/19 MS Okapi Aalstar 78 - 71 Landstede ZAC
07/09/19 MS Spirou Charleroi 68 - 84 Telekom Baskets Bonn
07/09/19 MS Fortaleza 77 - 68 La Union Formosa
07/09/19 MS Olimpia Milano 87 - 75 Anadolu Efes
07/09/19 MS UD Oliveirense 69 - 84 CB Breogan
08/09/19 MS Bauru Basket 74 - 62 Boca Juniors
08/09/19 MS Comunicaciones 93 - 76 Universo Brasilia
08/09/19 MS Regatas Corrientes 79 - 88 Pato Basquete
08/09/19 MS Stavropolchanka (K) 70 - 67 Spartak St. Petersburg (K)
08/09/19 MS Uniwersytet Gdanski (K) 46 - 90 Wisla Krakow (K)
08/09/19 MS ADB Araski (K) 71 - 53 Tarbes Gespe Bigorre (K)
08/09/19 MS Zenit St. Petersburg U21 48 - 98 BC Nizhny Novgorod
08/09/19 MS Parma Perm 94 - 82 Avtodor Saratov
08/09/19 MS Dynamo Kursk II (K) 65 - 38 Sparta&K MR Vidnoje II (K)
08/09/19 MS Legia Warszawa 60 - 73 Starogard Gdanski
08/09/19 MS Arka Gdynia (K) 68 - 79 KS Basket 25 Bydgoszcz (K)
08/09/19 MS Partizan 100 - 67 Asseco Arka Gdynia
08/09/19 MS Rosa Radom 82 - 79 Start Lublin
08/09/19 MS BK Burevestnik Jaroslav 74 - 77 BC Samara
08/09/19 MS Perfumerias Avenida (K) 66 - 55 CB Porta XI (K)
08/09/19 MS Anwil Wloclawek 83 - 81 Maccabi Tel Aviv
08/09/19 MS Club Basquet Girona 79 - 73 CB LHospitalet
10/09/19 MS BK Ural 86 - 89 Spartak Primorie
10/09/19 MS Uralmash Ekaterinburg 67 - 76 Vostok 65
10/09/19 MS MBA Moscow (K) 85 - 63 Nadezhda Orenburg (K)
20/09/19 MS Nadezhda Orenburg (K) 76 - 79 MBA Moscow (K)
 
10/09/19 MS Basketball Svitavy 113 - 82 NH Ostrava
16/09/19 MS NH Ostrava 75 - 101 Basketball Svitavy
 
10/09/19 MS BC Beroe 88 - 84 Ohrid
10/09/19 MS Balkan Botevgrad 86 - 84 Rilski Sportist
10/09/19 MS Opava 90 - 105 GTK Gliwice
10/09/19 MS KK Cibona Zagreb 86 - 84 KK Igokea
10/09/19 MS BC Kolin 78 - 84 Kralovsti Sokoli
10/09/19 MS ADB Araski (K) 43 - 68 Valencia (K)
10/09/19 UZ Dinamo Sassari 97 - 105 Hapoel Jerusalem
15/09/19 MS Dinamo Sassari 77 - 87 Hapoel Jerusalem
 
10/09/19 MS CB Valladolid 91 - 74 Caceres
11/09/19 MS Vostok 65 68 - 81 Spartak Primorie
11/09/19 UZ Ufimets Ufa 95 - 92 Uralmash Ekaterinburg
11/09/19 UZ BK Ural 100 - 95 Kupol Rodniki
11/09/19 MS BC Prievidza 101 - 77 Spisska Nova Ves
11/09/19 MS Bitci Baskonia 71 - 59 Obras Sanitarias
11/09/19 MS Fundacion Lucentum 70 - 72 Granada
21/09/19 MS Granada 66 - 71 Fundacion Lucentum
 
11/09/19 MS Alcobendas 42 - 96 Real Canoe NC
11/09/19 MS Oviedo Baloncesto 68 - 73 Real Madrid
12/09/19 MS BC Kolin 63 - 91 BM SLAM Stal Ostrow
12/09/19 MS Ufimets Ufa 71 - 89 Vostok 65
12/09/19 MS Uralmash Ekaterinburg 84 - 77 Ural Great
12/09/19 MS Spartak Pleven 75 - 96 Balkan Botevgrad
12/09/19 MS Opava 81 - 87 Basketball Svitavy
12/09/19 MS s.Oliver Würzburg 74 - 82 Darüşşafaka
12/09/19 MS CB Valladolid 81 - 72 CB Ourense
13/09/19 MS Spirou Charleroi 74 - 67 BG Göttingen
13/09/19 MS SK Prometey 62 - 76 BC Odessa
13/09/19 MS Spartak Noginsk (K) 103 - 49 Dynamo Energiya Ivanovo (K)
13/09/19 UZ Sleza Wroclaw (K) 69 - 61 Widzew Lodz (K)
13/09/19 MS AZS Poznan (K) 77 - 62 VBW CEKK Cegledi (K)
13/09/19 MS BK Zaporozhye 91 - 76 Harkivsky Sokoly
20/09/19 MS BK Zaporozhye 95 - 90 Harkivsky Sokoly
 
13/09/19 UZ KK Split 108 - 105 KK Sutjeska
13/09/19 MS NH Ostrava 94 - 91 MBK Zilina
13/09/19 UZ Universo Treviso 74 - 76 Virtus Bologna
13/09/19 MS Lublin (K) 69 - 75 Tsmoki Minsk (K)
13/09/19 MS Arka Gdynia (K) 91 - 43 Politechnika Gdanska (K)
13/09/19 MS ADB Araski (K) 68 - 62 CDB Clarinos Tenerife (K)
13/09/19 MS Gijon Basket 2015 69 - 79 Circulo Gijon Baloncesto
13/09/19 MS Siroki 82 - 70 OKK Spars
13/09/19 MS Umana Reyer Venezia 65 - 81 Dolomiti Energia Trento
13/09/19 MS Fortitudo Bologna 77 - 79 Pistoia Basket
13/09/19 MS Estudiantes 68 - 61 Unicaja Malaga
13/09/19 MS New Basket Brindisi 93 - 100 Anwil Wloclawek
13/09/19 UZ CB Porta XI (K) 97 - 94 Universitario Ferrol (K)
13/09/19 MS Caceres 79 - 78 FC Porto
16/09/19 MS FC Porto 104 - 67 Caceres
 
13/09/19 MS Tenerife 103 - 75 Fuenlabrada
14/09/19 MS Montana 2003 (K) 74 - 66 Olimpia CSU Brasov (K)
14/09/19 MS Harkivsky Sokoly 76 - 82 SK Prometey
19/09/19 MS SK Prometey 74 - 75 Harkivsky Sokoly
 
14/09/19 YrdK Widzew Lodz (K) 47 - 61 Lublin (K)
14/09/19 MS Spojnia 89 - 68 Kotwica Kolobrzeg
14/09/19 MS BK Zaporozhye 85 - 69 BC Odessa
14/09/19 MS BCMU Pitesti 74 - 79 Steaua CSM EximBank
14/09/19 MS PAOK Saloniki 94 - 88 Panionios
14/09/19 MS Nika Siktivkar (K) 76 - 86 Spartak Noginsk (K)
14/09/19 MS Sleza Wroclaw (K) 86 - 48 Tsmoki Minsk (K)
14/09/19 MS PBG Basket Poznan 83 - 102 Miasto Szkla Krosno
14/09/19 MS Torino (K) 83 - 61 ASD Basket Costa (K)
14/09/19 MS Politechnika Gdanska (K) 83 - 67 AZS Poznan (K)
14/09/19 MS Medi Bayreuth 84 - 90 Darüşşafaka
14/09/19 MS Pallacanestro Vigarano (K) 68 - 81 AS San Martino di Lupari (K)
14/09/19 MS Wilki Morskie Szczecin 78 - 64 Starogard Gdanski
14/09/19 MS BC Khimky 94 - 60 Hapoel Jerusalem
14/09/19 MS Dynamo Energiya Ivanovo (K) 79 - 87 Chevakata (K)
14/09/19 MS Use Basket Empoli (K) 60 - 60 Le Mura Basket (K)
14/09/19 MS Start Lublin 82 - 100 GTK Gliwice
14/09/19 MS Obradoiro CAB 77 - 80 Barcelona
14/09/19 MS Famila Schio (K) 81 - 43 Pallacanestro Femminile Broni 93 (K)
14/09/19 MS Anwil Wloclawek 69 - 80 Peristeri
14/09/19 MS Brescia Leonessa 72 - 84 Cantu
14/09/19 MS VBW CEKK Cegledi (K) 50 - 101 Arka Gdynia (K)
14/09/19 MS Panathinaikos 94 - 76 UNICS Kazan
14/09/19 MS Universitatea Cluj 66 - 67 Fenerbahçe Beko
14/09/19 MS Brose Baskets Bamberg 82 - 93 Riesen Ludwigsburg
14/09/19 MS Spirou Charleroi 86 - 76 Den Bosch
14/09/19 MS Dinamo Sassari 60 - 73 Olimpia Milano
14/09/19 MS Unicaja Malaga 81 - 60 Gran Canaria
14/09/19 MS Bitci Baskonia 66 - 55 Bilbao Basket
14/09/19 MS Pingvini Ljubljana 89 - 77 Vanoli Cremona
15/09/19 MS Bauru Basket 82 - 63 Comunicaciones
15/09/19 MS Tsmoki Minsk (K) 75 - 57 Widzew Lodz (K)
15/09/19 MS BC Odessa 70 - 56 Harkivsky Sokoly
15/09/19 MS BCMU Pitesti 88 - 72 CS Phoenix Galati
15/09/19 MS Chevakata (K) 53 - 98 Nika Siktivkar (K)
15/09/19 MS UCAM Murcia 84 - 48 Obras Sanitarias
15/09/19 MS BK Zaporozhye 89 - 112 SK Prometey
21/09/19 MS SK Prometey 112 - 90 BK Zaporozhye
 
15/09/19 MS Politechnika Gdanska (K) 78 - 74 VBW CEKK Cegledi (K)
15/09/19 MS Kazanochka Kazan (K) 72 - 92 Spartak Noginsk (K)
15/09/19 MS Medi Bayreuth 56 - 97 Brose Baskets Bamberg
15/09/19 MS Arka Gdynia (K) 85 - 66 AZS Poznan (K)
15/09/19 MS ALBA Berlin 87 - 69 Löwen Braunschweig
15/09/19 MS Skyliners Frankfurt 56 - 77 Ratiopharm Ulm
15/09/19 MS Darüşşafaka 76 - 99 Riesen Ludwigsburg
15/09/19 MS Hapoel Tel Aviv 85 - 88 Ironi Nes Ziona
15/09/19 MS Fenerbahçe Beko 64 - 69 Partizan
15/09/19 MS New Basket Brindisi 77 - 76 Peristeri
15/09/19 MS BC Andorra 90 - 80 Joventut Badalona
15/09/19 MS UD Oliveirense 74 - 62 CP Esgueira
15/09/19 MS Promitheas Patras 69 - 71 Panathinaikos
15/09/19 MS Gran Canaria 74 - 77 Estudiantes
15/09/19 MS Olimpia Milano 79 - 78 BC Khimky
16/09/19 MS MBA Moscow (K) 87 - 84 Kazanochka Kazan (K)
16/09/19 MS Spartak Noginsk (K) 98 - 57 Chevakata (K)
16/09/19 MS Dynamo Energiya Ivanovo (K) 57 - 59 Chernye M. P. (K)
16/09/19 MS Hephaestus Lemnos 57 - 75 Ionikos Nikaias
16/09/19 MS Rostov Don (K) 53 - 66 Nadezhda Orenburg (K)
16/09/19 MS Iraklis 73 - 78 Kolossos Rodou
16/09/19 MS KK Zabok 84 - 96 BC Enisey
17/09/19 MS Arsenal Tula 104 - 98 Rusichi Kursk
17/09/19 MS Seoul SK Knights 93 - 77 Blackwater Elite
17/09/19 MS Spartak Noginsk (K) 91 - 49 MBA Moscow II (K)
17/09/19 MS Zhejiang Guangsha Lions 88 - 67 Jeonju KCC Egis
17/09/19 UZ Kazanochka Kazan (K) 82 - 89 Nika Siktivkar (K)
17/09/19 MS Botaş (K) 85 - 60 Çankaya Üniversitesi (K)
17/09/19 MS Shenzhen Leopards 76 - 90 San Miguel Beermen
17/09/19 MS Galatasaray (K) 76 - 86 OGM Ormanspor (K)
18/09/19 MS Jeonju KCC Egis 79 - 78 Utsunomiya Brex
18/09/19 MS Blackwater Elite 69 - 109 Chiba Jets
18/09/19 MS Nika Siktivkar (K) 81 - 62 MBA Moscow II (K)
18/09/19 MS Liaoning Flying Leopards 110 - 82 Niigata Albirex
18/09/19 MS Chernye M. P. (K) 54 - 80 Kazanochka Kazan (K)
18/09/19 MS PAOK Saloniki 88 - 82 Ionikos Nikaias
18/09/19 MS Lukoil Academic Sofia 94 - 89 BC Akademik Bultex 99
18/09/19 MS Iraklis 44 - 82 Promitheas Patras
18/09/19 MS Bilbao Basket 90 - 73 Joventut Badalona
18/09/19 MS Reggiana 89 - 69 Leiden Basketball
18/09/19 MS Leyma Coruna 73 - 71 CB Ourense
18/09/19 MS Dolomiti Energia Trento 64 - 82 Telekom Baskets Bonn
18/09/19 MS Brescia Leonessa 77 - 66 Hapoel Holon
18/09/19 MS VL Pesaro 86 - 63 Poderosa Montegranaro
18/09/19 MS Real Canoe NC 77 - 83 Club Melilla
19/09/19 MS Niigata Albirex 90 - 99 TNT KaTropa
19/09/19 MS Chiba Jets 76 - 86 Seoul SK Knights
19/09/19 MS MBA Moscow II (K) 64 - 68 Chernye M. P. (K)
19/09/19 MS San Miguel Beermen 101 - 92 Ryukyu Golden Kings
19/09/19 MS Dynamo Energiya Ivanovo (K) 55 - 76 Kazanochka Kazan (K)
19/09/19 MS BK Zaporozhye 83 - 85 MBK Mykolaev
19/09/19 MS Peristeri 77 - 86 Crvena Zvezda
19/09/19 MS Lukoil Levski 75 - 63 SCM U Craiova
19/09/19 MS BC Andorra 90 - 93 Basket Zaragoza
19/09/19 MS Caceres 96 - 81 Club Melilla
19/09/19 MS Zenit Saint Petersburg 81 - 61 Obras Sanitarias
19/09/19 MS Universo Treviso 58 - 71 Fenerbahçe Beko
20/09/19 MS AZS Poznan (K) 65 - 82 KS Basket 25 Bydgoszcz (K)
20/09/19 MS Wilki Morskie Szczecin 73 - 88 Start Lublin
20/09/19 MS SK Prometey 93 - 79 MBK Mykolaev
20/09/19 MS Dynamo Kursk (K) 99 - 57 Spartak Noginsk (K)
20/09/19 MS Siroki 75 - 86 KK Krka
20/09/19 MS Slask Wroclaw 70 - 83 Oostende
20/09/19 MS Spartak Pleven 108 - 103 Yambol
22/02/20 UZ Yambol 84 - 93 Spartak Pleven
 
20/09/19 MS Obras Sanitarias 62 - 69 Real Betis Energia Plus
20/09/19 MS Starogard Gdanski 73 - 64 Spojnia
20/09/19 MS BK Imos Brno (K) 62 - 64 Gorzow Wielkopolski (K)
20/09/19 MS CB Valladolid 83 - 93 Gipuzkoa Basket
20/09/19 MS Olympiakos 71 - 73 Crvena Zvezda
20/09/19 MS Virtus Bologna 94 - 68 Fenerbahçe Beko
20/09/19 MS OKK Spars 93 - 56 Lovcen Cetinje
20/09/19 MS Pallacanestro Femminile Broni 93 (K) 65 - 81 Torino (K)
20/09/19 MS Força Lleida 70 - 84 CB Penas Huesca
21/09/19 MS Harkivsky Sokoly 73 - 82 MBK Mykolaev
21/09/19 MS Spartak Noginsk (K) 58 - 66 Nadezhda Orenburg (K)
21/09/19 MS MBA Moscow (K) 53 - 73 Dynamo Kursk (K)
21/09/19 MS Fenerbahçe Beko 75 - 79 Olimpia Milano
21/09/19 MS PAOK Saloniki 86 - 72 Ohrid
21/09/19 MS MBK Lucenec 80 - 67 Spisska Nova Ves
21/09/19 MS UD Oliveirense 76 - 81 Bahia San Agustin
21/09/19 MS Panathinaikos 71 - 82 Maccabi Tel Aviv
21/09/19 MS Rilski Sportist 101 - 72 Chernomorets
21/09/19 MS KS Basket 25 Bydgoszcz (K) 70 - 74 Sleza Wroclaw (K)
21/09/19 MS Real Canoe NC 99 - 90 Palencia Baloncesto
21/09/19 MS Terceira Basket 70 - 110 CAB Madeira
21/09/19 MS CP Esgueira 52 - 86 FC Porto
22/09/19 MS MBA Moscow (K) 77 - 62 Spartak Noginsk (K)
22/09/19 MS AZS Poznan (K) 52 - 85 Sleza Wroclaw (K)
22/09/19 MS Terceira Basket 66 - 87 Angra Basket
22/09/19 MS Panathinaikos 84 - 74 Fenerbahçe Beko
22/09/19 MS Dynamo Kursk (K) 66 - 61 Nadezhda Orenburg (K)
22/09/19 MS Palermo Basket (K) 75 - 83 Galatasaray (K)
22/09/19 MS Maccabi Tel Aviv 69 - 78 Olimpia Milano
22/09/19 MS Slask Wroclaw 65 - 78 Asseco Arka Gdynia
22/09/19 UZ SC Lusitania 71 - 77 CAB Madeira
22/09/19 MS BC Beroe 86 - 89 SCM U Craiova
22/09/19 MS Torino (K) 61 - 84 ASD Geas Basket (K)
22/09/19 MS Maia Basket 49 - 67 CP Esgueira
23/09/19 MS Helios Suns Domzale 84 - 87 Opava
23/09/19 MS BC Akademik Bultex 99 66 - 79 SCM U Craiova
23/09/19 MS Levicki Patrioti 74 - 65 Basket Brno
23/09/19 MS Darüşşafaka 55 - 76 Lokomotiv Kuban
24/09/19 MS UNICS Kazan 66 - 70 Olympiakos
24/09/19 MS CSKA Moscow 77 - 57 Promitheas Patras
25/09/19 MS Beşiktaş Emlakjet 79 - 87 Lokomotiv Kuban
25/09/19 UZ UNICS Kazan 83 - 87 Promitheas Patras
25/09/19 MS CSKA Moscow 91 - 66 Olympiakos
26/09/19 MS KK Krka 82 - 102 CEZ Nymburk
30/09/19 MS Avtodor Saratov 89 - 78 Spartak St.Petersburg
03/10/19 MS Maccabi Kiryat Motzkin 80 - 78 Hapoel Haifa
04/10/19 MS VL Pesaro 81 - 78 NPC Rieti
07/10/19 MS Spartak St.Petersburg 86 - 51 Zenit St. Petersburg U21
19/02/20 MS Scaligera Verona 73 - 88 Cantu
20/02/20 MS Caceres 71 - 79 Real Betis Energia Plus